Skocz do zawartości

Kto nas tak ostatnio karze


toyotasolara

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ostatnio modny jest temat fotoradarów i ich zasadności ustawiania, przedstawię może postać osoby, która to nas kontroluje w najbardziej kontrowersyjny sposób.

Tomasz Połeć - Główny Inspektor Transportu Drogowego:

1. Tutaj błyszczy wiedzą nt ograniczeń prędkości na świecie, a szczególnie w Niemczech, gdzie uważa że autostrady bez limitu odchodzą do lamusa i już tylko na ułamku z nich można jechać z dowolną prędkością - zgodnie z informacjami z odpowiedniego Bundesministerium w Niemczech jest 60% wszystkich autostrad bez limitu prędkości, czy to taki ułamek ?

Wywiad

objaśnienie

2. Tutaj znowu pan Tomasz jeździ sobie prywatnie autem, które zostało zakupione do ściagania piratów:

szef itd jeździ 300 konnym oplem

3. Tutaj pan Tomasz pokazuje nam co sam uważa o ograniczeniach prędkości w Warszawie

szaleństwa bmw

EDIT: W sumie jak się ma hobby "sportowa jazda samochodem" to trzeba je pielęgnować:

hobby szefa ITD

4. No i oczywiście wypowiedź nt prawidłowego montażu fotoradarów w samochodach ITD:

jakiś tekst

Jak widać przykład jak żyć i jak traktować przepisy idzie z samej góry smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów kiedy jeździł jeszcze EVO IX bywaliśmy razem na pojeżdzawkach.

Spoko gość, lubi pojeździć szybciej jak każdy z nas, jeździ lepiej niż niejeden z nas.

Dostał zadanie i je realizuje. Rządził za czasów PiS, rządzi za PO. Jest specjalistą, jest skuteczny, ma pomysły i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

Na co ma pomysł? Chyba na wypracowanie vincentowi zakładanego zysku. Bo na poprawe bezpieczeństwa to pomysłu nie ma. A jego pracownicy jak i on sam łamią przepisy.

Szef takiej instytucji przyłapany na zapierdzielaniu przez miasto powinien momentalnie wylecieć z roboty.

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na co ma pomysł? Chyba na wypracowanie vincentowi zakładanego zysku. Bo na poprawe bezpieczeństwa

> to pomysłu nie ma. A jego pracownicy jak i on sam łamią przepisy.

Taka ma prace. A bezpieczeństwo na drogach wzrosło, znikneły dymiace strucle, rozpierdzielone TIRy, ludzie jeżdżą zdecydowanie wolniej i bezpieczniej.

A że uczynili to kijem a nie marchewką... nie ma kasy na marchewki.

> Szef takiej instytucji przyłapany na zapierdzielaniu przez miasto powinien momentalnie wylecieć z

> roboty.

> Krawiec

A dentysta za dziurę w zębie, szewc z dziurę w bucie, informatyk za wirusa na swoim kompie...

"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

Ręka do góry kto nie lubi [kurza twarz] cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za czasów kiedy jeździł jeszcze EVO IX bywaliśmy razem na pojeżdzawkach.

Upalal swoje czy tzw. Sluzbowe?

> Spoko gość, lubi pojeździć szybciej jak każdy z nas, jeździ lepiej niż niejeden z nas.

Jemu akurat nie przystoi - taka fucha

> Dostał zadanie i je realizuje. Rządził za czasów PiS, rządzi za PO. Jest specjalistą, jest

> skuteczny, ma pomysły i to się liczy.

Bardzo ciekawe co prawisz...

To z tym pomyslem szczegolnie, objasnij prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka ma prace. A bezpieczeństwo na drogach wzrosło, znikneły dymiace strucle, rozpierdzielone TIRy,

> ludzie jeżdżą zdecydowanie wolniej i bezpieczniej.

> A że uczynili to kijem a nie marchewką... nie ma kasy na marchewki.

> A dentysta za dziurę w zębie, szewc z dziurę w bucie, informatyk za wirusa na swoim kompie...

> "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

> Ręka do góry kto nie lubi [kurza twarz]

Ja old.gif

Naprawdę niewielu jest takich, co mocno przekraczają przepisy.

Większość jeździ albo w normie, albo niewiele ponad.

A pozostałym zadaję pytanie. - Gdzie się tak spieszysz? Do piekła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dentysta za dziurę w zębie, szewc z dziurę w bucie, informatyk za wirusa na swoim kompie...

Bez sensu argumentacja. To jest nadinspektor, szef instytucji, on reprezentuje prawo polskie - jeżeli on to olewa, to jakim prawem ma wymagać od innych, żeby się do niego stosowali i ich dodatkowo karać. To nie jest dentysta, informatyk czy byle Kowalski - stanowisko to objął dobrowolnie razem z konsekwencjami jego wykonywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostał zadanie i je realizuje. Rządził za czasów PiS, rządzi za PO. Jest specjalistą, jest

> skuteczny, ma pomysły i to się liczy.

Policjant biorący w łapę też ma pomysł i skutecznie działa. Tylko czemu w świetle prawa jest "skorumpowany" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce urzednik panstwowy nie rozumie co to dawac przyklad i reprezentowac panstwo polskie. dlatego sa takie skutki i efekty. niektorzy w ogole nad tym nie mysla - to jest predzej tak - stolek dopust bozy - jestem lepszy i zalatwie jakies tam swoje interesy. tylko tyle tak amalostkowosc. szkoda tylko, ze wszystko zaczyna sie od tylu strony. cale te fotoradary to jak sprawa z ACTA. spineyes.gif

szkoda, ze najpierw nie uporzadkuja strefy pasa drogi, nie beda naciagac ludzi na kosztowne wymiany dokumentow potwierdzajacych uprawnienia tlumaczac sie iz UE tego wymaga (bo nie wymaga nic wstecz), dlaczego system szkolenia kierowcow jest do bani (od A do Z).

dlaczego kazda wladza siega do kieszeni kierowcow - od zawsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w polsce urzednik panstwowy nie rozumie co to dawac przyklad i reprezentowac panstwo polskie.

u mnie na wsi w WK osoba ktora miedzy innymi oddawala prawa jazdy kierowcom po sadowym zakazie prowadzenia auta sama dwa razy byla zlapana za jazde po pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinni dla przykładu wypieprzyć go na zbity pysk

Dla przykładu to wszelkiej maści pOsłowie i inne pasożyty z immumuniu powinni mandaty z fotopstryka w kwocie podwójnej z automatu dostawać. Poza tym, mandaty, od których immumuniu ich uchroniło powinny sobie spokojnie czekać, aż delikwenta już immumuniu chronić nie będzie. Kumulacja do odbioru po odejściu od paśnika. A ten wylecieć by mógł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dentysta za dziurę w zębie, szewc z dziurę w bucie, informatyk za wirusa na swoim kompie...

ale jaki on daje przyklad ? gosciu sam cisnie po mieście a mowi ze wolniej to bezpieczniej i lepiej , jak dentysta bedzie mial czarne zęby to bedziesz sie u niego leczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla przykładu to wszelkiej maści pOsłowie i inne pasożyty z immumuniu powinni mandaty z fotopstryka

> w kwocie podwójnej z automatu dostawać. Poza tym, mandaty, od których immumuniu ich uchroniło

> powinny sobie spokojnie czekać, aż delikwenta już immumuniu chronić nie będzie. Kumulacja do

> odbioru po odejściu od paśnika. A ten wylecieć by mógł

Wtedy pewnie wymyśliliby jakiś specjalny fundusz na albo inne dodatki, diety czy jak tam by to nazwali na które to by szła kasa z naszych podatków facepalm%5B1%5D.gif Najprostsze rozwiązania są najlepsze jeździsz za szybko tracisz prawko na określony okres czasu bez względu na to kim jesteś, gdy sytuacja sie powtarza tracisz prawko dożywotnio bez możliwości wyrobienia nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dentysta za dziurę w zębie, szewc z dziurę w bucie, informatyk za wirusa na swoim kompie...

nic nie tlumaczy potencjalnego mordercy...skoro pelni TA funkcje to powinien swiecic przykladem...a tak jest kolejnym zaklamanym obludnikiem ktory wyciera gebe frazesami... czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic nie tlumaczy potencjalnego mordercy...skoro pelni TA funkcje to powinien swiecic przykladem...a

> tak jest kolejnym zaklamanym obludnikiem ktory wyciera gebe frazesami...

A ja to interpretuję inaczej. Skoro ten gość mnie poucza jak mam jeździć, to najwidoczniej jest mądrzejszy ode mnie i wie lepiej. A skoro sam przekracza prędkość (i to znacznie), to znaczy, że tak jest bezpiecznie i można ok.gif I tego się trzymam, a żeby jego mniej ogarnięci podwładni nie złapali mnie, używam antyradaru i innych rzeczy, by nie dać się złapać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja to interpretuję inaczej. Skoro ten gość mnie poucza jak mam jeździć, to najwidoczniej jest

> mądrzejszy ode mnie i wie lepiej. A skoro sam przekracza prędkość (i to znacznie), to znaczy,

> że tak jest bezpiecznie i można I tego się trzymam, a żeby jego mniej ogarnięci podwładni

> nie złapali mnie, używam antyradaru i innych rzeczy, by nie dać się złapać

i to jest słuszna koncepcja zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powinny sobie spokojnie czekać, aż delikwenta już immumuniu chronić nie będzie.

Chyba jest okres na ściganie od popełnienia wykroczenia i okres przedawnienia od wszczęcia postepowania, myślę że pod koniec kadencji można by kilka fotek zachować ( nie wszyscy się załapią na następną) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.