Skocz do zawartości

Kradzieże samochodów w 2012 roku


skrot

Rekomendowane odpowiedzi

Policja opublikowała statystyki kradzieży aut za 2012. Tutaj link. ok.gif Pierwsze 4 miejsca raczej nie dziwią, ale Honda Civic na 5 miejscu mnie lekko zaskoczyła icon_eek.gif Wydawało mi się, że to raczej mało popularny wózek dla złodziei. No i CC na szóstym miejscu... to chyba kradną na części zamienne... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Policja opublikowała statystyki kradzieży aut za 2012. Tutaj link. Pierwsze 4 miejsca raczej

> nie dziwią, ale Honda Civic na 5 miejscu mnie lekko zaskoczyła Wydawało mi się, że to raczej

> mało popularny wózek dla złodziei. No i CC na szóstym miejscu... to chyba kradną na części

> zamienne...

Hondy zawsze byly wysoko, przynajmniej w Warszawie, sam znam kilak osob co im Accorda zawineli tongue.gif

Zastanawia, natomiast ilosc aut zwinietych pod CH icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ale to tylko top 10.

> Jest gdzieś pełna lista?

> Cienki idzie na części.

> Passat zamienił się z golfem.

Teraz wszystkie praktycznie wszystkie samochody idą na części, nikt się nie bawi w przebijanie numerów i duże ryzyko sprzedaży kradzionego samochodu...W całości sprzedawane są tylko nieliczne, drogie auta, które namierzane są pod zamówienia ale są to rzadkie przypadki i nie są to samochody z top 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Policja opublikowała statystyki kradzieży aut za 2012. Tutaj link. Pierwsze 4 miejsca raczej

> nie dziwią, ale Honda Civic na 5 miejscu mnie lekko zaskoczyła Wydawało mi się, że to raczej

> mało popularny wózek dla złodziei. No i CC na szóstym miejscu... to chyba kradną na części

> zamienne...

W Warszawie Civic jest na podium obok Accorda sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam AC i mam spokój

> Ale nie chcialbym auta stracic jak jestem np. na zakupach. Wracac taxi ?

no tak, z całego tego zamieszania związanego z kradzieżą auta to najgorsze to wracanie taxi.... ok.gif

A tak na poważnie, jak zostawiam auto pod sklepem itp to szczerze mówiąc najbardziej boje się kradzieży laptopa który jest w aucie niż auta.

A poza tym mam tylko dwa Fjaty a tego panie niekradną bo i po co komuś problemy z "włoskim szrotem" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Policja opublikowała statystyki kradzieży aut za 2012. Tutaj link. Pierwsze 4 miejsca raczej

> nie dziwią, ale Honda Civic na 5 miejscu mnie lekko zaskoczyła Wydawało mi się, że to raczej

> mało popularny wózek dla złodziei. No i CC na szóstym miejscu... to chyba kradną na części

> zamienne...

Jest tu nawet kolega, któremu civic zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz wszystkie praktycznie wszystkie samochody idą na części, nikt się nie bawi w przebijanie

> numerów i duże ryzyko sprzedaży kradzionego samochodu...W całości sprzedawane są tylko

> nieliczne, drogie auta, które namierzane są pod zamówienia ale są to rzadkie przypadki i nie

> są to samochody z top 10.

W pełni się zgadzam. Polacy naściągli z zachodu tyle strucli, że rynek na części jest większy niż na samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z drugiej strony, kraje 'zachodu' zwykle mają lepsze statystyki

> w wypadkach od nas (kraje 'wschodu'). Przynajmniej tak mi się

> wydaje. Skąd więc tyle skasowanych aut zza zachodniej granicy?

Jak to skad ?

Przeciez nie sa ciagniete auta z jednego kraju wielkosci pl, tylko z calej EU i nie tylko, bo np z US. Tam auto takowe musi byc znacznie tansze z racji, na ogol wiekszych kosztow napraw (robocizny), wiec takei auta sa lakomym kaskiem dla krajow biedniejszych, czy jak to nazwales wschodnich. Czesc, wiec aut przyjezdza jako do naprawy, czesc jako dawcy czesci. Owa "palete" uzupelniaja jeszcze auta krajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.