Skocz do zawartości

Akcja ,,Na złość Rostowskiemu '


MarCo

Rekomendowane odpowiedzi

> Ciekawe jaki skutek przyniesie poza medialnym ?

> jakiś tekst

ja jestem ciekaw jednego - jeśli rzeczywiście zwolnimy i bedzie mniej mandatów, Rostowski nie zarobi, budżet upadnie ALE liczba wypadków i ofiar jednak NIE ZMALEJE to co będą śpiewać fred i inni rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jestem ciekaw jednego - jeśli rzeczywiście zwolnimy i bedzie mniej mandatów, Rostowski nie

> zarobi, budżet upadnie ALE liczba wypadków i ofiar jednak NIE ZMALEJE to co będą śpiewać fred

> i inni

że trzeba więcej fotoradarów, bo w tych miejscach które nie są monitorowane właśnie dochodzi nagminnie do wypadków. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jestem ciekaw jednego - jeśli rzeczywiście zwolnimy i bedzie mniej mandatów, Rostowski nie

> zarobi, budżet upadnie ALE liczba wypadków i ofiar jednak NIE ZMALEJE to co będą śpiewać fred

> i inni

dlaczego miała by nie spaść, spada co roku, więc i 2013 powinno być w dół smile.gif

ale jeśli cała ta nagonka ma mieć skutek, to powinien być wyraźny "pik" w dół hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlaczego miała by nie spaść, spada co roku, więc i 2013 powinno być w dół

> ale jeśli cała ta nagonka ma mieć skutek, to powinien być wyraźny "pik" w dół

o to mi chodziło, jeśli nie będzie wyraźnej różnicy w tendencji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jestem ciekaw jednego - jeśli rzeczywiście zwolnimy i bedzie mniej mandatów, Rostowski nie

> zarobi, budżet upadnie ALE liczba wypadków i ofiar jednak NIE ZMALEJE to co będą śpiewać fred

> i inni

To samo, co po wprowadzeniu obowiązkowych świateł. "Gdyby nie to, byłoby jeszcze gorzej" hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o to mi chodziło, jeśli nie będzie wyraźnej różnicy w tendencji

Jeżeli nie zmniejszy się liczba wypadków, a spadnie rozwijana prędkość, to może być korzyść w postaci mniejszej liczby ofiar wypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jestem ciekaw jednego - jeśli rzeczywiście zwolnimy i bedzie mniej mandatów, Rostowski nie

> zarobi, budżet upadnie ALE liczba wypadków i ofiar jednak NIE ZMALEJE to co będą śpiewać fred

> i inni

Liczba wypadków nie musi zmaleć bo prędkość nie jest jedynym dowodem na to, że Polacy nie umieją jeździć. Za to ich skutki mogą być dużo łagodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Liczba wypadków nie musi zmaleć bo prędkość nie jest jedynym dowodem na to, że Polacy nie umieją

> jeździć. Za to ich skutki mogą być dużo łagodniejsze.

czyli wzrost rannych, spadek zabitych hmm.gif

w każdym razie zmiana powinna być widoczna jeśli ludzie zwolnią

oczywiście jest kupa zmiennych i może być faktycznie tak jak przy światłąch, gdzie ogólne statystyki poszły w górę spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Nowak mówi, że mandaty idą na drogi to ja wciskam od dziś do dechy. Będę miał czynny udział w poprawie stanu dróg i rozwoju gospodarki. Na pewno nie będę jeździł przepisowo. Bo wydać na konkret to jest to. Trzeba było powiedzieć, że kasa z fotoradarów będzie wydawana na dodatki dla posłów, wtedy nikt nie będzie chciał zapłacić i dostanie mandatu to będzie obciach.

Ale widzę, że my wszyscy tak naprawdę nie wiemy czego chcemy. Czy:

A. Spowolnienia ruchu

B. Bezpieczeństwa

C. Pieniędzy

Jak się zdecydujemy to może wtedy zadecydujemy co zrobić. Próba łączenia tego to plucie na ofiary wypadków, plucie na pracujące ręce i demonstracja głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

> Jeżeli nie zmniejszy się liczba wypadków, a spadnie rozwijana prędkość, to może być korzyść w

> postaci mniejszej liczby ofiar wypadków

Czołówka z TIRem przy 90 to i tak czacha.gif

Wiem, że to co napisze jest kontrowersyjne ale może przybyć nam ilość ważyw do utrzymania, co w ogólnym rozrachunku może nie byc korzystne dla budżetu...

A tak BTW. to czemu leczenie ofiar wypadków nie jest finansowane z OC sprawcy... (tak wiem składki by poszły drastycznie w góre).

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co więcej?

> Na co dzień też naklejasz sobie na czole "Nie zabijam, na złość prokuratorowi!" ?

No ale też nie afiszuję sie z tym ze jestem trzeźwy za kółkiem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jaki skutek przyniesie poza medialnym ?

> jakiś tekst

Nic. To już nie te czasy, gdy grupa ludzi wychodziła na ulicę, rozpoczynała strajk, etc. Dziś każdy woli pokrzyczeć w internecie.

Gdyby tak nie było, to już dawno wielu "leśnych dziadków" zostałoby przez lud na taczkach wywiezionych na Syberię, żeby tam "rzundzili" białymi niedźwiedziami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jaki skutek przyniesie poza medialnym ?

> jakiś tekst

zamówiłem sobie komplet waytogo.gif

PS: 3 sztuki to akurat tyle ile można by użyć do zaklejenia naklejki oraz tablic z przodu i z tyłu biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem sobie komplet

> PS: 3 sztuki to akurat tyle ile można by użyć do zaklejenia naklejki oraz tablic z przodu i z tyłu

Podoba mnie sie taki obywatelski sprzeciw i tez zamówiłem ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest drugie dno tego wszystkiego old.gifold.gifold.gif

Jeśli będziemy wolniej jeździć spalimy mniej paliwa i mniej wpłynie podatków z Vat i akcyzy .. wic będzie dziura jeszcze większa nie tylko nie będzie pieniążków z mandatów ale i z paliwa... a już w zeszłym roku spadło zużycie w Polsce o kilka % hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest drugie dno tego wszystkiego

> Jeśli będziemy wolniej jeździć spalimy mniej paliwa i mniej wpłynie podatków z Vat i akcyzy .. wic

> będzie dziura jeszcze większa nie tylko nie będzie pieniążków z mandatów ale i z paliwa... a

> już w zeszłym roku spadło zużycie w Polsce o kilka %

To pewnie znowu dostawią pare fotoradarów ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jestem ciekaw jednego - jeśli rzeczywiście zwolnimy i bedzie mniej mandatów, Rostowski nie

> zarobi, budżet upadnie ALE liczba wypadków i ofiar jednak NIE ZMALEJE to co będą śpiewać fred

> i inni

To jeszcze pół biedy. Gorzej jak liczba wypadków i ofiar zmaleje, to wówczas mniej pieniędzy będzie potrzebnych na leczenie poszkodowanych a przez do Rostowski osiągnie swój cel zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem sobie komplet

> PS: 3 sztuki to akurat tyle ile można by użyć do zaklejenia naklejki oraz tablic z przodu i z tyłu

Stawiam kratę browca, że K3 nie naklei sobie takiej grinser006.gif

Ja też nie. Nie wyobrażam sobie żeby nie przekroczyć tych 90-ciu na prostej drodze wśród pól mając autko, które się dłubało kilka lat tylko w tym celu hehe.gif a z taką naklejką no to raczej kicha przekroczyć gdziekolwiek choćby o 5km/h. Dlatego uważam, że mały odsetek ludzi się na to zdecyduje bo bardzo mało widzę aut poruszających się 100% przepisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze jak nie zbiora z mandatów to dolożą akcyzy na paliwo, zrobia platne drogi krajowe, albo podatek

> od posiadania samochodu

> cos wymysla, nie martw sie Vincent sobie poradzi

Dokładnie sick.gif do tego podniosą opłaty za parkowanie i wstawia za 24 h i bez wyjątku czy święto czy nie, Viatula to tylko czekać kiedy nam włożą na wszystkie ekspresowe drogi

A pieniędzy brakuje bo mówi się że UE chce nam cofnąć 4-11 miliardów Euro na budowy dróg więc sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie do tego podniosą opłaty za parkowanie i wstawia za 24 h i bez wyjątku czy święto czy

> nie, Viatula to tylko czekać kiedy nam włożą na wszystkie ekspresowe drogi

> A pieniędzy brakuje bo mówi się że UE chce nam cofnąć 4-11 miliardów Euro na budowy dróg więc

Nie ma co na zapas sie onanizować ok.gif

Pożyjemy zobaczymy ,szybciej chyba będą jakies wybory ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.