Skocz do zawartości

Octavia III cennik PL


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

> Na zdjęciach wnętrze wygląda tragicznie - to już nie jest nuda, to zubożenie.

> Nie wiem jak w realu.

To znow jest tak, ze wersja podstawowa jest tragiczna a topowa o niebo lepiej. Przy takiej cenie jak golfa ide do vw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w drugim linku od mrBEAN masz wersje Elegance

I panel srodkowy deski IMO przyzwoity grinser006.gif a boczki jak boczki na czyms trzeba oszczedzac. To juz nowe i30/ceed ma ladniejsze ale takie megane jeszcze wieksza porazka wiec, az takiej tragedii nie ma. Musze isc pomac kolanem nowego golfa zeby samemu ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kto to im to wmawia

znajomy mi właśnie zdjęcia z salonu w DE posłał. Wygląd wersji na 16tkach, chyba ambition jest tragiczny. Wysokie na małych kółkach, środek... no cóż, ponoć sami pracownicy skoda koledze powiedzieli, że jeśli to ma wyglądać, to trzeba trochę kasy dołożyć facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przecież Octavia to tańszy Passat

Passata najnowszego też oglądałem i konsola środkowa na dole też twarda spineyes.gif Złe czasy idą tongue.gif

Mam nadzieję, że Leon dla odmiany nie będzie taki plastikowy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy mi właśnie zdjęcia z salonu w DE posłał. Wygląd wersji na 16tkach, chyba ambition jest

> tragiczny. Wysokie na małych kółkach, środek... no cóż, ponoć sami pracownicy skoda koledze

> powiedzieli, że jeśli to ma wyglądać, to trzeba trochę kasy dołożyć

Nie rozumie czym się tak podniecacie, pokażcie mi samochód który w wersji podstawowej lub ciut wyższej wygląda BDB i robi szał. Co niby tylko Skoda na ,,małych'' kółkach wygląda jak z d...y ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumie czym się tak podniecacie, pokażcie mi samochód który w wersji podstawowej lub ciut

> wyższej wygląda BDB i robi szał. Co niby tylko Skoda na ,,małych'' kółkach wygląda jak z d...y

> ??

Tylko, ze ona w najlepszej wersji wygląda jak bieda. Przynajmniej na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy mi właśnie zdjęcia z salonu w DE posłał. Wygląd wersji na 16tkach, chyba ambition jest

> tragiczny. Wysokie na małych kółkach, środek... no cóż, ponoć sami pracownicy skoda koledze

> powiedzieli, że jeśli to ma wyglądać, to trzeba trochę kasy dołożyć

16tki w kompakcie sa za male? hehe.gif Przeciez w standardzie bedzie na 15tkach latac. IMO bez przesady to nei klasa premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy mi właśnie zdjęcia z salonu w DE posłał. Wygląd wersji na 16tkach, chyba ambition jest

> tragiczny. Wysokie na małych kółkach, środek... no cóż, ponoć sami

Imo to same plusy ok.gif, a 16" jak na kompakt to std.

Ze zdjec IMo to krok na przod u Skody w stosunku do poprzednich modeli widac juz troche ciekawych linii, co ozywia nadwozie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak nie do końca, bo teraz te auta niejako się "uzupełniają" wymiarami Octavia / Passat / Superb

Uzupełniają się - tak to dobre stwierdzenie. Dla każdego coś w odpowiednim rozmiarze.

A Octavia wchodząc na rynek ma wreszcie rozmiary współczesnych jej aut kompaktowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> 2k drozej niz obecna

> 850 drozej niz obecna

> 250 drozej niz obecna

> 5k drozej niz obecna

> 950 TANIEJ niz obecna

> 350 taniej niz obecna

> 4k taniej niz obecna

> 550 drozej niz obecna

> 5k taniej niz obecna

> Prawie 5k taniej niz obecna

> jak widac ceny mniej wiecej w tych samych widelkach co obecna generacja. Ciekawe tylko co w

> elegance zniknie ze standardowego wyposazenia bo cos za tanio...

> Krawiec

Patrz TUTAJ i rób porównania. Wyposażenie seria/dopłatne do Octavii III. Brakuje tam tylko info o tapicerkach:

Alcantara + skóra naturalna - 5200 dla Elegance

Skóra naturalna + ekologiczna - 6200 dla Elegance

Skóra naturalna + tkanina - 3000 dla Ambition i Elegance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrz TUTAJ i rób porównania. Wyposażenie seria/dopłatne do Octavii III. Brakuje tam tylko info o

> tapicerkach:

> Alcantara + skóra naturalna - 5200 dla Elegance

> Skóra naturalna + ekologiczna - 6200 dla Elegance

> Skóra naturalna + tkanina - 3000 dla Ambition i Elegance

Ambition w koncu ma wszytsko co trzeba. Bardzo dobra oferta IMO. Choc cenowo blizej golfa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

A byłam ja ci w salonie Skody i wymacałem oink.gif OIII Rapida i Superba.

Tyle było peanów pochwalnych nad OIII ergonomią itp... I co? I wsiadłem, ustawiłem pod siebie fotel i Motyla Noga jego mać idealnie wpasowuję się kolanem w ostry kant tunelu środkowego. Nie mogłem uwierzyć, że niemiecki projektant tak mógł dać ciała. W Bravo to przynajmniej w tym miejscu mam miękki "karbon" a tu pupa. Najwidoczniej genetycznie nei jestem przystosowany do nowej OIII foch.gif

Poza tą poważna wpadką auto bardzo praktyczne. Za serce design absolutnie nie chwyta (aczkolwiek słynne srebrne listwy w drzwiach mnie nie zraziły).

Szkoda,że za lepiej wyposażone wersje trzeba zapłacić tyle mamony. Dla mnie subiektywnie auto jest za drogie, albo ja sknera jestem grinser006.gif (nie mówię ,że u konkurencji też mi się cenniki podobają wink.gif).

Jedna sprawa mnie rozwaliła, wsiadłem zaraz do obecnej generacji Superba i co.... k..a toż to jak w Octavii design identiko. Dla mnei jest to przegięcie pały, gdym miał kupować Superba to oczekiwałbym trochę innego designu wnętrza (deska rozdzielcza, tunel środkowy) skoro dopłacam kilkadziesiąt tysi więcej. Dziwna ta polityka Skody... ale to nie mój problem bo Superb i tak nie dla mnie.

Rapid---- no z plastikami to pojechali. Po chwili zastanowienia to ja to auto widzę jako idealne wozidło dla przedstawicieli handlowych potrzebujących większego bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A byłam ja ci w salonie Skody i wymacałem OIII Rapida i Superba.

> Tyle było peanów pochwalnych nad OIII ergonomią itp... I co? I wsiadłem, ustawiłem pod siebie fotel

> i Motyla Noga jego mać idealnie wpasowuję się kolanem w ostry kant tunelu środkowego. Nie

> mogłem uwierzyć, że niemiecki projektant tak mógł dać ciała. W Bravo to przynajmniej w tym

> miejscu mam miękki "karbon" a tu pupa. Najwidoczniej genetycznie nei jestem przystosowany do

> nowej OIII

> Poza tą poważna wpadką auto bardzo praktyczne. Za serce design absolutnie nie chwyta (aczkolwiek

> słynne srebrne listwy w drzwiach mnie nie zraziły).

> Szkoda,że za lepiej wyposażone wersje trzeba zapłacić tyle mamony. Dla mnie subiektywnie auto jest

> za drogie, albo ja sknera jestem (nie mówię ,że u konkurencji też mi się cenniki podobają ).

> Jedna sprawa mnie rozwaliła, wsiadłem zaraz do obecnej generacji Superba i co.... k..a toż to jak w

> Octavii design identiko. Dla mnei jest to przegięcie pały, gdym miał kupować Superba to

> oczekiwałbym trochę innego designu wnętrza (deska rozdzielcza, tunel środkowy) skoro dopłacam

> kilkadziesiąt tysi więcej. Dziwna ta polityka Skody... ale to nie mój problem bo Superb i tak

> nie dla mnie.

> Rapid---- no z plastikami to pojechali. Po chwili zastanowienia to ja to auto widzę jako idealne

> wozidło dla przedstawicieli handlowych potrzebujących większego bagażnika.

Obecnie lepiej wyposażony Superb będzie tańszy od O3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie najbardziej w O3 zszokowała tapicerka siedzeń w najwyższej wersji wyposażenia. Jest

> identyczna jak w najtańszej wersji Fabi 1. Czy ich pogielo?

Lada dzień wychodzi Superb 2 FL, zatem jest okazja do zakupu obecnej wersji w niezłej cenie gdzie nie ma problemu z tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie najbardziej w O3 zszokowała tapicerka siedzeń w najwyższej wersji wyposażenia. Jest

> identyczna jak w najtańszej wersji Fabi 1. Czy ich pogielo?

Nie siedzialem w srodku ale w koncu to auto jest przyzwoicie wyposazone i nei trzeba dokupowac drogich opcji. Wersja srednia ma wszsytko co trzeba. Silnik 140KM i cena 75k IMO bardzo przyzwoicie. Tyle co golf ale golf w wersji comfrotline pare rzeczy nie ma i trzeba doplacic grinser006.gif Demo bedzie - 10k hehe.gif to juz mozna sie zastanowic. Ciekawe jak z ta trwaloscia silnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie siedzialem w srodku ale w koncu to auto jest przyzwoicie wyposazone i nei trzeba dokupowac

> drogich opcji. Wersja srednia ma wszsytko co trzeba.

Niestety nie, aby było przynajmniej co trzeba wychodzi jakieś 86 tysi zlosnik.gif, czyli drozej niz wersja najwyższa.

Silnik 140KM i cena 75k IMO bardzo

> przyzwoicie.

> Demo bedzie - 10k to juz mozna sie zastanowic. Ciekawe jak z ta trwaloscia silnikow.

-10 za demo to lipa nie promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Passata najnowszego też oglądałem i konsola środkowa na dole też twarda Złe czasy idą

> Mam nadzieję, że Leon dla odmiany nie będzie taki plastikowy

Ale VW od zawsze tak miały. Góra deski miekka a dół twardy niczym deska klozetowa.

Leon - Seat zawsze prezentował sie kiepsko jeśli chodzi o jakość wnętrza, myślę że w najnowszym jak dobrze pójdzie bedzie coś na poziomie Daci grinser006.gif Stylistycznie niestety porażka jka dla mnie.

Co do boczków Skody - najnowsza Jetta według mnie juz jest krokiem wstecz według Golfa VI. Jej boczki drzwiowe to typowy twardy plastik z wstawką materiału ale nie zmienia faktu że nawet Octavia I miała lepiej wykończone boczki od Jetty. Octavia III - miejmy nadzieję że nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety nie, aby było przynajmniej co trzeba wychodzi jakieś > 86 tysi , czyli drozej niz wersja

> najwyższa.

Znaczy potrzebujesz wersje lepsza niz ja zlosnik.gif

> Silnik 140KM i cena 75k IMO bardzo

> -10 za demo to lipa nie promocja

Mowisz? Narazie widze, ze dema sa drozsze niz nowki z promocji shocked.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy potrzebujesz wersje lepsza niz ja

Takie minimum , no wiesz lepiej byc zadowolonym z wydania 80000 niz nie w pełni wydajać 70000 zlosnik.gif

> Mowisz? Narazie widze, ze dema sa drozsze niz nowki z promocji

promocja promocja, a cena rynkowa swoja drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ile dobrze widać, to skoda ma wiele braków w wyposażeniu w porównaniu do vw... Zwróć uwagę na to,

> że octavii trzeba dopłacać za wycieraczkę tylnej szyby w każdym pakiecie wyposażenia...

Za płaska dopłacasz, w standardzie zdaje sie jest taka z FSO 1500 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.