Skocz do zawartości

Uważajcie na płyn z Biedronki!


radek_p14

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje z kanału TVN TURBO

Quote:

Uważajcie na płyn z Biedronka! Dostaliśmy od Was wiele sygnałów na temat płynu do spryskiwaczy Aurora Nano, dostępnego w sieci sklepów Biedronka. Płyn ten uszkadza szyby oraz lakier samochodów. Wadliwa partia płynu produkowana była do 22.06.2014. Jeżeli macie taki płyn to radzimy natychmiast zwrócić go do sklepu. Biuro prasowe sieci Biedronka zapewnia, że wszyscy klienci którzy nabyli płyn z felernej partii mogą zgłaszać się do sklepów w celu zgłoszenia reklamacji.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Informacje z kanału TVN TURBO

> Quote:

> Uważajcie na płyn z Biedronka! Dostaliśmy od Was wiele sygnałów na temat płynu do spryskiwaczy

> Aurora Nano, dostępnego w sieci sklepów Biedronka. Płyn ten uszkadza szyby oraz lakier

> samochodów. Wadliwa partia płynu produkowana była do 22.06.2014. Jeżeli macie taki płyn to

> radzimy natychmiast zwrócić go do sklepu. Biuro prasowe sieci Biedronka zapewnia, że wszyscy

> klienci którzy nabyli płyn z felernej partii mogą zgłaszać się do sklepów w celu zgłoszenia

> reklamacji.

Płyn letni czy zimowy, jakiego producenta itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Informacje z kanału TVN TURBO

> Quote:

> Uważajcie na płyn z Biedronka! Dostaliśmy od Was wiele sygnałów na temat płynu do spryskiwaczy

> Aurora Nano, dostępnego w sieci sklepów Biedronka. Płyn ten uszkadza szyby oraz lakier

> samochodów. Wadliwa partia płynu produkowana była do 22.06.2014. Jeżeli macie taki płyn to

> radzimy natychmiast zwrócić go do sklepu. Biuro prasowe sieci Biedronka zapewnia, że wszyscy

> klienci którzy nabyli płyn z felernej partii mogą zgłaszać się do sklepów w celu zgłoszenia

> reklamacji.

Od lat leje Bioline albo zimówka Orlen nigdy nie było problemu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od lat leje Bioline albo zimówka Orlen nigdy nie było problemu

Ja od lat leje ten z Biedronki, również od początku tego roku zimowy i letni na bieżąco i też nie mam problemów. Jakiś problem ma natomiast konkurencja sprzedająca takie same płyny 3x drożej hehe.giffacepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No żesz... ,używałem tego płynu w zeszłym roku , używam teraz , i nie zauważylem żadnych

> negatywnych objawów.To dotyczy całej produkcji tego płynu do 22.06. 2014 ,czy jakiegoś

> wydzielonego okresu?.

No coś w tym jest. W Stilo miałem po tym płynie zmatowiony lakier na masce przy spryskiwaczach ale kładem to na karb starości lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Informacje z kanału TVN TURBO

> Quote:

> Uważajcie na płyn z Biedronka! Dostaliśmy od Was wiele sygnałów na temat płynu do spryskiwaczy

> Aurora Nano, dostępnego w sieci sklepów Biedronka. Płyn ten uszkadza szyby oraz lakier

> samochodów. Wadliwa partia płynu produkowana była do 22.06.2014. Jeżeli macie taki płyn to

> radzimy natychmiast zwrócić go do sklepu. Biuro prasowe sieci Biedronka zapewnia, że wszyscy

> klienci którzy nabyli płyn z felernej partii mogą zgłaszać się do sklepów w celu zgłoszenia

> reklamacji.

Miejmy nadzieje ze ta partia poszła tylko do biedronki,bo z tego co pamiętam Organika robi także płyn dla Auchana te z kciukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uszkadza szyby? To czego oni tam dodali, kwasu fluorowodorowego

Czego dodali tego na razie nie wiemy, fakty są takie, że już kilka lat temu spotkałem się z przypadkami kiedy płyn do spryskiwaczy niszczył lakier, uszczelki gumowe ba potrafił nawet zabić pompkę spryskiwacza (nie był to płyn z biedronki)

Wszystko jest możliwe w drodze po tzw Taniość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czego dodali tego na razie nie wiemy, fakty są takie, że już kilka lat temu spotkałem się z

> przypadkami kiedy płyn do spryskiwaczy niszczył lakier, uszczelki gumowe ba potrafił nawet

> zabić pompkę spryskiwacza (nie był to płyn z biedronki)

> Wszystko jest możliwe w drodze po tzw Taniość.

Pompkę do spryskiwaczy zabił mi płyn z Orlenu. Mnóstwo wiórków plastikowych posiadał i pompka się zatarła na nieżywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja od lat leje ten z Biedronki, również od początku tego roku zimowy i letni na bieżąco i też nie

> mam problemów. Jakiś problem ma natomiast konkurencja sprzedająca takie same płyny 3x drożej

> .

Od paru lat sprzedawałem 2 rodzaje Primę (niestety mocno się popsuła) i Orlenowski ten sam co na stacji.Dla klienta detalicznego 5l zimówki kosztuje około 10-12zł zależnie od sezonu.Więc jaki jest sens lać Biedronkowskie wynalazki? niewiem.gif

BTW Rozumiem iż wędliny też kupujesz w Biedronce hehe.gifNa zasadzie lepsze=tańsze? smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to jak wlewales to nie widziales?

nie widziałem bo wiórki były na tyle cienkie, że część wyciągnąłem przez dysze spryskiwaczy, po drugie były przezroczyste. Efekt był taki, że pompka spryskiwaczy przestała przełączać z przodu na tył. Auto Clio II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od paru lat sprzedawałem 2 rodzaje Primę (niestety mocno się popsuła) i Orlenowski ten sam co na

> stacji.Dla klienta detalicznego 5l zimówki kosztuje około 10-12zł zależnie od sezonu.Więc jaki

> jest sens lać Biedronkowskie wynalazki?

Prosta zasada. Ludzie kupują, bo jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak/czym to zrobiłeś?

Pasta lekkoscierna tempo i naprawde spora sila. Nalot mialem w miejscach gdzie plyn mial stycznosc z szyba ale poza obszarem po ktorym chodzi wycieraczka czyli prawy gorny bok szyby patrzac od wdwnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pasta lekkoscierna tempo i naprawde spora sila. Nalot mialem w miejscach gdzie plyn mial stycznosc

> z szyba ale poza obszarem po ktorym chodzi wycieraczka czyli prawy gorny bok szyby patrzac od

> wdwnatrz.

z lakieru mi zeszły przebarwienia po tempo, ale szyba marnie wygląda oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez,ale udalo mi sie spolerowac ten teczowy nalot z szyby i lakieru.

Tęczowa mozaika na szybie nie robi się od płynu do spryskiwacza hehe.gif, tylko silikonów i teflonu którym ludzie smarują karoserię facepalm%5B1%5D.gif, a ten potem spływa na szybę z deszczem i przy kolejnych myciach zlosnik.gif. Tak samo biały lub tęczowy matowy nalot na lakierze - to "wosk" spenetrowany przez resztki płynu, nie zniszczony lakier ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest sens lać Biedronkowskie wynalazki?

bo płyn to płyn. wszędzie to samo. równie dobrze wleje denaturatu i tez bedzie

> BTW Rozumiem iż wędliny też kupujesz w Biedronce Na zasadzie lepsze=tańsze?

ja kupuje w biedronce wszystko od a do z od paru ładnych lat i żyję, więc chyba nie są najgorszej jakości produkty. zresztą takich jak ja, jest baaaaaaardzo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by bylo nie opierac sie na stereotypach. Plyn z biedronki nie jest noname tylko solidnej firmy i kosztowal 14zl za 4l. To nie te czasy ze w biedronce produkty sa warte tyle co te kiedys z lider price. Teraz dostaniesz tam i tanioche i markowe produkty czasem nawet drozsze niz w szanowanych marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni patrzą na marki (Biedronka, marki produktów), inni mają to gdzieś i interesuje ich skład jaki jest na opakowaniu, jako że w Biedronce są często te same produkty bez marki a duzo tańsze.

Nie ważne gdzie kupuję, patrzę co to jest i z czego a nie jakiej marki ma znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto by bylo nie opierac sie na stereotypach. Plyn z biedronki nie jest noname tylko solidnej

> firmy i kosztowal 14zl za 4l. To nie te czasy ze w biedronce produkty sa warte tyle co te

> kiedys z lider price. Teraz dostaniesz tam i tanioche i markowe produkty czasem nawet drozsze

> niz w szanowanych marketach.

Ale to nie stereotypy ,oczywiście w każdym sklepie można znaleźć rzeczy lepsze i gorsze.Co do płynu nie zgodzę się z Tobą z prostej przyczyny ,płyn to nie tylko woda ale i dodatki zapachowe oraz dodatek metanolu który teoretycznie nie może być sprzedawany od stycznia tego roku.Płyn dla Biedronki robi Organika i nie jest ani to firma której produkty rzucają mnie na ,,cycki'' ani też cena (14zł za 4l) która jest jakoś specjalnie atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo płyn to płyn. wszędzie to samo. równie dobrze wleje denaturatu i tez bedzie

bzdura hehe.gif

> ja kupuje w biedronce wszystko od a do z od paru ładnych lat i żyję, więc chyba nie są najgorszej

> jakości produkty. zresztą takich jak ja, jest baaaaaaardzo dużo

Proponuje czytać etykiety i patrzyć czym jesteś ,,pasiony'' ,żebyś za parę lat (czego oczywiście nie życzę) nie wylądował na Onkologii ,z powodu tych wszystkich ulepszaczy,konserwantów etc.

jakiś tekst

radzę sobie wydrukować i sprawdzać przy zakupie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.