Skocz do zawartości

Auto do 20 tyś - Oryginalne musi być


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, tak jak w temacie. Moja Cetka sie starzeje, w przyszłym roku będe chciał coś kupić.

Budżet do 20 tyś zł.

-  Primo i najważniejsze -auto ORYGINALNE, wyróżniające się, nie chce mijać takiego samego kilka razy dziennie a  więć VW, BMW i Audi raczej odpada ;]

- mocny silnik , chętnie turbo

- frajda z jazdy mile widziana

- ZERO DIESLA !!! i AUTOMATU!!!

 

Obecne Volvo C70 spełnia cechy oryginalności baaardzoo dobrze, cięzko mi spotkać takie auto na drodze i o to chodzi, jest też w miare szybkie.

Jakoże Cetka jest autem typu Coupe to najchętniej takowe znów bym kupił ale nie jest to konieczność, jeśli auto z innym nadwoziem będzie spełniało kryteria.

Moje typy:

- Peugeot 407 Coupe 2.2 - oryginalność jest ale ten silnik, 3.0 bardzo cięzko upolować w manualu, za szybkie też nei jest no i pali jak smok.

- Volvo S60 Lift - tu są fajne silniki, oryginalność dużo mniejsza.

- Focus II ST  - cięzko w tym budżecie

- Saab 9-3

 

Co Wam przychodzi do głowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thesis 2,0T :phi:   Większość będzie stała u mechanika więc szansa na mijanie praktycznie zerowa

Oryginalne ale trochę zbyt kontrowersyjne :) Choć muszę przyznać ,że jak to wchodziło to było według mnie koszmarem stylistycznym a teraz po latach zaczynam doceniać lekko tą oryginalność, chyba się starzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3 coupe 2.8 lub 3.0 jak znajdziesz w fajnym stanie to mozesz to potraktowac jako inwestycje, to juz raczej tansze nie bedzie, a egzemplarze w dobrym stanie zaczynaja drozec :ok:

Sam w zeszlym roku przymierzalem sie do zetki, ale niestety odpadlo ze wzgledu na 2 osobowe wnetrze, zmieslilibysmy sie z zona, nawet pies by wszedl, niestety dla tesciowej juz zabrakloby miejsca :]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak kupowalem ostatnio i kupilem Honde Legend KA9 z 2003r, na razie we Wro spotkalem 2 szt. Za 20 kupisz dobry egzemplarz.

jedyna bzdura skosnych inzynierow to naped na zle kola, mieli silnik idealnie ustawiony pod rwd a dali na zle kola, z drugiej strony zadziwiajaco malo czuc wplyw napedu i auto nie ma duzych klopotow z dynamicznym ruszaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak kupowalem ostatnio i kupilem Honde Legend KA9 z 2003r, na razie we Wro spotkalem 2 szt. Za 20 kupisz dobry egzemplarz.

jedyna bzdura skosnych inzynierow to naped na zle kola, mieli silnik idealnie ustawiony pod rwd a dali na zle kola, z drugiej strony zadziwiajaco malo czuc wplyw napedu i auto nie ma duzych klopotow z dynamicznym ruszaniem

 

To już takie tanie... kurcze, świetne wozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znalazles Z3 Coupe w dobrym stanie za 20 tysiecy? Wg mnie budzet za maly nawet na bardziej popularnego i tanszego roadstera.

 

 

 

Z3 coupe 2.8 lub 3.0 jak znajdziesz w fajnym stanie to mozesz to potraktowac jako inwestycje, to juz raczej tansze nie bedzie, a egzemplarze w dobrym stanie zaczynaja drozec :ok:
Sam w zeszlym roku przymierzalem sie do zetki, ale niestety odpadlo ze wzgledu na 2 osobowe wnetrze, zmieslilibysmy sie z zona, nawet pies by wszedl, niestety dla tesciowej juz zabrakloby miejsca :]


pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znalazles Z3 Coupe w dobrym stanie za 20 tysiecy? Wg mnie budzet za maly nawet na bardziej popularnego i tanszego roadstera.

Nie nie :] auta szukalem w D za ok. 1,5 raza tyle, aczkolwiek pamietam jeda 2.8 z Warszway za bodajze 28tys ktora wygladala bardzo :ok: ostatecznie kupilem compakta za cene sporo wyzsza niz to co bylo dostepne w PL i z wiekszym przebiegiem :]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  Primo i najważniejsze -auto ORYGINALNE, wyróżniające się, nie chce mijać takiego samego kilka razy dziennie

 

Moje typy:

- Peugeot 407

- Volvo S60 

- Focus II 

- Saab 9-3

 

Jedna uwaga - Peugeot, Volvo, Ford i Opel - to nie są oryginalne samochody których spotkanie na drodze będzie wyjątkiem a nie rutyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym  wielką chęcią przytulił ale Wankiel , nie mam gdzie tego serwisować. A auto mega mi sie podoba.

Jak już to Wankel a z serwisem problemów nie ma bo jest kilka firm w PL. Kwestia $$, 20k może być mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX8 to można kupić tanio z padniętym silnikiem i naprawić lub wymienić na coś takiego:

http://otomoto.pl/oferta/mazda-rx-8-mazda-rx-8-silnik-honda-civic-typer-2009r-2-0-silnik-honda-k20z4-ID6ydn6N.html

Rx8 bez Wankla to już strata tej nutki egzotyki w motoryzacji no ale co kto lubi. Znajomy kupił za 1500 euro działającą ale ze słabą kompresją (jeszcze zdążyliśmy zdrowo poupalać) ale ze świetną budą i wyposażeniem - wersja Revolution. Do tego jakby wrzucić nowy fabrycznie silnik za 15k to za ciut ponad 20k mamy baję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.