Skocz do zawartości

AAA Auto - sprzedawal im ktos auto?


zinger

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Ciekawe jak wyglada umowa kredytowa, ale zawsze mozna wziac na kreske i splacic na drugi dzien ;]

Oni przytula prowizje od banku, a klient zaplaci mniej :ok:

 

Zapewniam Cie, ze bedzie mego skomplikowana i wiekszosc zapisana malym druczkiem ;) A jak poprosisz o draft do zapoznania sie, to cie gosciu zaprowadzi na korytarz gdzie jest gablotka z tymi ich wszystkimi smiesznymi dokumentami i sobie tam stoj i czytaj. Zeby bylo smieszniej, ta gablotka jest zaraz obok drzwi wejsciowych, ktore reaguja na ruch, wiec jak tam stoisz to sie ciagle otwieraja. A ze teraz zimo i pizdzi, to marzniesz i wszyscy w srodku tez, wiec mozesz dodatkowo liczyc na mile spojrzeniai przychylnosc pozostalych klientow :hehe:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zinger napisał(a):

Zapewniam Cie, ze bedzie mego skomplikowana i wiekszosc zapisana malym druczkiem ;) A jak poprosisz o draft do zapoznania sie, to cie gosciu zaprowadzi na korytarz gdzie jest gablotka z tymi ich wszystkimi smiesznymi dokumentami i sobie tam stoj i czytaj. Zeby bylo smieszniej, ta gablotka jest zaraz obok drzwi wejsciowych, ktore reaguja na ruch, wiec jak tam stoisz to sie ciagle otwieraja. A ze teraz zimo i pizdzi, to marzniesz i wszyscy w srodku tez, wiec mozesz dodatkowo liczyc na mile spojrzeniai przychylnosc pozostalych klientow :hehe:

 

Na szczescie kredyty konsumenckie sa dosc mocno regulowane ustawami, wiec wielkiego pola do manewru i kombinacji nie ma ;)

Jak splacisz przed czasem to musza proporcjonalnie rozliczyc wszystkie dodatkowe oplaty/prowizje i zwrocic :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Ciekawe jak wyglada umowa kredytowa, ale zawsze mozna wziac na kreske i splacic na drugi dzien ;]

Oni przytula prowizje od banku, a klient zaplaci mniej :ok:

 

Teściowa rok temu brała tak Scalę (rozbita z wątku obok).

Ceny wyjściowa jakoś 86, z kredytem 83.

Prowizji za udzielenia brak. Tydzien po zakupie spłaciła cały kredyt. Samochód 3k taniej.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Chalek napisał(a):

Teściowa rok temu brała tak Scalę (rozbita z wątku obok).

Ceny wyjściowa jakoś 86, z kredytem 83.

Prowizji za udzielenia brak. Tydzien po zakupie spłaciła cały kredyt. Samochód 3k taniej.

Widac klatwa AAA jednak ja dopadla, tak czy inaczej ;)  Na szczescie bez ofiar/uszczerbku na zdrowiu, jak mniemam :oki:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Chalek napisał(a):

Hehe, no teraz trzeba do aaauto po kolejne. Może mają rabat dla klienta powracającego 🤣

Jakby się Ateca spodobała to polecam :)

 

Mam nawet do niej drugi kluczyk, ori instr i cala ksiazke serwisowa i karte pojazdu, bo mnie na odchodne wkurzyli i zabrakem ze soba :phi:

  • Lubię to 1
  • Haha 2
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 08:30, Maciej__ napisał(a):

 

Na szczescie kredyty konsumenckie sa dosc mocno regulowane ustawami, wiec wielkiego pola do manewru i kombinacji nie ma ;)

Jak splacisz przed czasem to musza proporcjonalnie rozliczyc wszystkie dodatkowe oplaty/prowizje i zwrocic :ok:

 

Kazdy kredyt.mozna splacic wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
25 minut temu, Mike_wwl napisał(a):

Ale ... Decyzje są nieprawomocne. Spółka może złożyć od nich odwołanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZUBERTO napisał(a):

..., a zysku ile?

 

;l ;]

Aures Holdings – właściciel marki AAA Auto – miał 50,1 mln euro skorygowanego zysku EBITDA w 2022 roku, wobec 48,7 mln euro rok wcześniej (wzrost o 2%), podała spółka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Chalek napisał(a):

Aures Holdings – właściciel marki AAA Auto – miał 50,1 mln euro skorygowanego zysku EBITDA w 2022 roku, wobec 48,7 mln euro rok wcześniej (wzrost o 2%), podała spółka


No to 72 mln zł kary przy zysku w okolicach 50-55 mln eur to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Chalek napisał(a):

Aures Holdings – właściciel marki AAA Auto – miał 50,1 mln euro skorygowanego zysku EBITDA w 2022 roku, wobec 48,7 mln euro rok wcześniej (wzrost o 2%), podała spółka

eee to jednak nie do zamknięcia. Ale kara jebutna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOKIK kary nakłada (z ostatniego miesiąca TMPL, Canal+, Auchan, ALPOL, AAA Auto), ale większość tego nie będzie zapłacona ... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA auto juz raz w PL było - uciekali z podwiniętym ogonkiem. (w CZ i SK też mieli problemy) 

Potem nastąpiła reaktywacja i teraz się im kara trafiła.

 

A w meritum wątku - ja im sprzedałem auto - sam z premedytacją poszedłem do nich, wycenili ( jak na tamte czasy i jak dla mnie to ta wycena była super) po godzinie przyszli, ze błąd i że zmniejszenie o 10%, i tak mnie ta kwota zadowoliła - zgodziłem się, po 5 dniach (weekend był po drodze) kasa była na koncie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc? Bardzo się cieszę że dostali karę. Wystawiasz auto nie minie 5 minut, jeden SMS, drugi. Za chwilę telefon że damy tyle ile w ogłoszeniu, proszę przyjechać. Raz coś mnie pokusiło i na początku ich działalności pojechałem 3 godziny tam spędziłem a na koniec niemiły pan przyszedł oznajmić że daje bardzo dobrą cenę czyli połowę wartości. Dodatkowo komentarze na Google. Gdyby nie to że sami sobie wystawiają to może by mieli 1.2 średnią 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.