Skocz do zawartości

Nakapowałem na pijaka


colins

Rekomendowane odpowiedzi

Nakapowałem i mam w sumie mieszane uczucia, bo w naszym narodzie jest jakieś takie ciche przyzwolenie na pijaczuchów i to nawet tych za kierownicą i niektórzy jakoś tak dziwnie na mnie patrzyli. crazy.gif Byłem w pracy na dyżurze i podjechał gościu Esperakiem pod szpital i coś tam chciał załatwić. Może bym go nawet nie zauważył, ale gość zaczął coś pyskować, że nie może wejść do środka. Nie mógł dlatego, że pchał się bramą wjazdową dla karetek, która jak sama nazwa mówi jest tylko dla karetek. Otworzyłem mu jednak z życzliwości, ale gdy przechodził naburmuszony koło mnie z odległości dobrego metra wyczułem nieświeży oddech. zlosnik.gif No mam cię cwaniaczku, pomyślałem, a że akurat był pod ręką policjant (przyjechał do izby przyjęć z innym zatrzymanym w celu pobrania krwi), to jak rasowy kapuś sick.gif napomknąłem mu o delikwencie. Policmajster zadzwonił do komendy i za chwilę podjechał radiowóz i ulokował się w niewidocznym dla ochlapusa miejscu. Ochlapus tymczasem załatwił w szpitalu co tam chciał, znów z pretensjami wylazł nie tym wyjściem, którym powinien i zasiadł w swojej limuzynie po czym wyruszył w swoją ostatnią drogę. A radiowóz za nim. biglaugh.gif Chłopaki włączyli sygnały busted.gif i tu był najciekawszy moment akcji - pijak zamiast zatrzymać się grzecznie, wcisnął pedał w podłogę i w długą. Zaczął sie pościg, który skończył się całkiem niedaleko, bo na następnym skrzyżowaniu czekał już następny radiowóz, który zajechał drogę uciekinierowi. Potem oczywiście gościa wywlekli z auta, laweta zabrała auto i po jakiejś godzince ochlapusek znów trafił do szpitala, tym razem w charakterze zatrzymanego zlosnik.gif - wynik badania krwi - 3 promile. icon_eek.gif

No i znów jestem kapusiem... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

526.gif i winner.gif dla kolegi.

Niczego tak nie cierpię jak pijaków za kierownicą.

Może swoim zgłoszeniem uratowałeś czyjeś zdrowie albo życie.

Druga kwestia: jeżeli widziałbyś, że koleś jest zawiany i siada za kierownicą i byś go nie powstrzymał to tak jakbyś był współwinny przestępstwa.

Zdrowa reakcja z Twojej strony ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nakapowałem i mam w sumie mieszane uczucia, bo w naszym narodzie jest

<ciach>

> krwi - 3 promile.

> No i znów jestem kapusiem...

Takim kapusiom mówimy TAK, pijakom za kółkiem mówimy zdecydowane i stanowcze NIE!!! claps.gif za postawę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A radiowóz za nim. Chłopaki włączyli sygnały i

> tu był najciekawszy moment akcji - pijak zamiast zatrzymać się

> grzecznie, wcisnął pedał w podłogę i w długą. Zaczął sie pościg,

> który skończył się całkiem niedaleko, bo na następnym

> skrzyżowaniu czekał już następny radiowóz

To mial szczęście, że byl następny radiowóz, inaczej pewnie ci z tylu by go zatrzelili grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem twego rozgoryczenia. Stary pomyśl, jakby kolo wyjechał i

> na tym skrzyżowaniu,

> co go zgarneli potrąciłby pieszego, etc. Jak wtedy byś się czuł??

To nie rozgoryczenie, to taki niesmak, bo wiem, że ludzie z mojego otoczenia niestety mają takie sytuacje w dupie i wątpię czy ktoś by zrobił to co ja. Ciągle istnieje tolerancja dla pijaków i ogólna znieczulica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie rozgoryczenie, to taki niesmak, bo wiem, że ludzie z mojego

> otoczenia niestety mają takie sytuacje w dupie i wątpię czy ktoś

> by zrobił to co ja. Ciągle istnieje tolerancja dla pijaków i

> ogólna znieczulica.

Niestety ale tolerancja dla pijaków istnieje. Ludzie mówią: jego sprawa. Ale nie pomyślą, że może zrobić komuś krzywdę. Dopiero jak zginie ktoś z ich rodziny to będzie lament.

Gratuluję postawy claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radiowóz za nim. Chłopaki włączyli sygnały i

> tu był najciekawszy moment akcji - pijak zamiast zatrzymać się

> grzecznie, wcisnął pedał w podłogę i w długą. Zaczął sie pościg,

> który skończył się całkiem niedaleko, bo na następnym

> skrzyżowaniu czekał już następny radiowóz, który zajechał drogę

> uciekinierowi.

Obywatelski kabel - ok.gif

Ale busted.gif się nie popisali. nie powinni dopuścić do pijackiego rejsu delikwenta po mieście.Powinien być zatrzymany przy wjeździe na drogę publiczną ze szpitala a nie stwarzać zagrożenie dla innych - no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale się nie popisali. nie powinni dopuścić do pijackiego rejsu

> delikwenta po mieście.Powinien być zatrzymany przy wjeździe na

> drogę publiczną ze szpitala a nie stwarzać zagrożenie dla innych

Chcieli mieć pewność, żeby nie było jak niedawno z kierowcą kombajnu, że nie jeździł po drodze publicznej. Nie wiem czy w końcu mu udowodnili, że dojechał na pole publiczną drogą też po piwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze postąpiłeś!!! Innym chyba brakuje odwagi, żeby zareagować. Nie przejmuj się krzywymi spojrzeniami, tylko dalej rób swoje ok.gifbow.gif

P.S. Nie czuj się jak kapuś bo kapuś donosząc robi komuś krzywdę, a Ty być może ocaliłeś czyjeś zdrowie lub życie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nakapowałem i mam w sumie mieszane uczucia, bo w naszym narodzie jest

> jakieś takie ciche przyzwolenie na pijaczuchów

pare lat temu te posty byly jak kij w mrowiskozlosnik.gif... ale dzis nie sadze aby znalazl sie ktos z krytykaczerwona.gif. Widac ze moze spol sie zmieniahmm.gifniewiem.gif ... a jesli nie to przynajmniej AKwaytogo.gif na lepsze.

Z mojej strony pozostaje mi tylko pogratulowac zdrowego rozsadku. Jednego 'mordercy'na drodze mniejtrophy.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było powiedziane w "Psach": "Wyrwałeś chwasta" no i bardzo dobrze,nie ma litości dla skurwysy***!!! Chyba nie trzeba uzasadniać dlaczego...wystarczy popatrzeć na statystyki zabitych na polskich drogach przez pijanych kierowców,pewnie kogoś dzisiaj uratowałeś i chwała ci za to!!! brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie rozgoryczenie, to taki niesmak, bo wiem, że ludzie z mojego

> otoczenia niestety mają takie sytuacje w dupie i wątpię czy ktoś

> by zrobił to co ja. Ciągle istnieje tolerancja dla pijaków i

> ogólna znieczulica.

Ja rok temu stałem w kolejece na myjnie.Dwa auta wczesniej stalo volvo które co i raz podjezdzalo do przodu ale za kazdym razem z coraz wiekszymi problemami. Jak juz gosc wjechal na myjnie to postawił auto po skosie icon_eek.gif i nawet nie wysiadl. Po chwili ktos wezwal kierownika stacji a ten za chwile policje bo powiedział że gościu 30 min wczesniej kupił 2 flaszki i wyglada na to ze jest pijany. Policja byla po 2 minutach ok.gif . Okazalo sie ze gosc czekajac w kolejce obalił te 2 butelki icon_eek.gificon_eek.gif (kierownik pokazal paragon z godziną zakupu ). Facet tez w sumie mial wyrzut ze nakapował (bo pijany kierowca bełkotał coś o utracie pracy , dzieciach itd.), ale jak policjanci poopowiadali mu chwile (w szczegółach) o wypadkach jakie powoduja tacy ludzie to już nie miał watpliwosci ze dobrze zrobił.Po za tym kierowca volvo z minuty na minute tracil kontakt ze swiatem, bo alkohol , który wczesniej wypił zaczynał działać coraz mocniej. W sumie jak odjezdzałem to juz usnal w radiowozie angryfire.gif

Dlatego Ty tez nie powinienes sie przejmowac.Wykazales sie brakiem znieczulicy, która jest wg. mnie dużą przywarą naszego narodu

claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota. kapować kogoś, za to,że źle stanął, zaparkował, to może przesada, ale pijak za kierownicą to zabójca a w najlepszym razie auto komuś zniszczy, co juz jest wystarczająco złe. Więc niech poniesie konsekwencje picia (jakby nie mógł w domu się napić i iść spać.).

A w Polsce wogóle panuje pochwała pijaństwa. Ludzie chwalą się ile to wytrzymali, ile obalili. I nie dla wesołego szumu w głowie i rauszu, tylko do zwalenia sie pod stół, rzygania a następnego dnia kaca. Więc co sie dziwić,że pijak traktuje siebie jako normalnego obywatela, nie odbiegającego od normy i jako taki autem może jeździć. A NIE MOŻE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo.gif dla kolegi, zaprawiony koleś 3 promile icon_eek.gif, dziś przypadkiem w "karambolu" , w wiadomej stacji, pokazali kolesia co miał chyba 2.5 promila i policja pomagała mu iść a w radioli usnął im hehe.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrobiles, brawo za postawe! claps.gif

Nie przejmoj sie gadaniem o kapowaniu, po prostu w Polsce nadal panuje przekonanie, ze chocby nie wiem co, to i tak na policje nie zadzwonie, bo bede kapusiem. To sa zaszlosci po komunie... Musi chyba wymrzec to stare pokolenie, zeby sie zmienila mentalnosc w narodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego Ty tez nie powinienes sie przejmowac.Wykazales sie brakiem

> znieczulicy, która jest wg. mnie dużą przywarą naszego narodu

Nic nie mów o braku znieczulicy.

Ostatnio w nocnym zwróciłem uwagę gościowi, że w autobusie nie pali się papierosów. Prawie mnie pobił za to. Ale na szczęście miał normalnych kolegów, którzy go trzymali, bo z łapami startował i krew się nie polała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3 promile??!!

> I on jeszcze potrafil chodzic, jezdzic i sie klucic?

> Mnie z takim wynikiem to by juz chyba do worka mogli pakowac

Serio - 3 promile. Z tym, że facet z wielkim mięśniem piwnym zlosnik.gif, na oko ze 120 kg wagi. Zachowywał się trochę dziwnie, ale dopiero gdy poczułem od niego alkohol, to zajarzyłem, że jest pijany. Wcześniej myślałem, że może źle się poczuł i szuka pomocy w szpitalu. Jak widać doszukał się pomocy. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.