Skocz do zawartości

Powrót do przeszłości, czyli co można spotkać na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio dotarłem do takiej 3-drzwiowej zastawy 1100:

285743591-Obraz002a.jpg

Fiat stoi na skupie złomu, po oględzinach wynika że był nie dawno malowany ale środek został do ukończenia.

Jak ktoś jest chętny na te auta to niech napisze.

285743591-Obraz006a.jpg

285743591-Obraz007a.jpg

285743591-Obraz009a.jpg

285743591-Obraz008a.jpg

285743591-Obraz010a.jpg

post-32343-14352515480437_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Okazało się, że na terenie zakładowym stoi sobie w garażu.

> Właściciel powiedział,że zakupił go od kobiety, która kupiła sobie samochód,ale nigdy nim nie

> jeździła ponieważ nie miała prawa jazdy.

> Uploaded with ImageShack.us

Świetny waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś w bliskiej okolicy remontowanego Dworca Fabrycznego:

Przed remontem dworca, stał w pierwszym rzędzie od postoju taksówek na dworcowym parkingu. Zawsze mnie ten poldżer intrygował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajże w podwieszonym wątku była czerwona Rapidka, na SOsnowieckich blachach widziana i obfocona w Wawce.

Mam pytanie, która to była

285830007-2222.jpg

Mam takie oto trzy okazy na osiedlu, akurat wczoraj czy przedwczoraj wieczorem właściciel ustawił je obok siebie w takim miejscu, że dało się zrobić fotkę. Z tego co wiem trzyma jeszcze jakiegoś starawego Rovera w garażu.

Rapidki wszystkie jeżdżące, w stanie dobrym+.

Jeśli uznacie za stosowne usuńcie albo przenieście do podwieszonego wątku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie zdążyłem zrobić fotki - ale widziałem przed chwilą pięknego borewicza Poloneza 2000 ze znaczkiem na klapie POLSKI 2000 bez spojlera - w kolorze srebrnym metalik, z brazowym wnetrzem na ATS Classic 8" z rejestracją SG... nie był w 100% idealny ale i tak wyglądał pięknie - w dodatku z tego co widziałem całkiem ładnie sobie "szedł" ok.gif

może ktoś kojarzy to auto z jakiegoś forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nawiedziłem pierwszy raz na male dłubanie garaz, który wynajmuję na spółę z kolegą i poznałem pierwszego sąsiada, pan na oko ok 70, otworzyl garaż i tam stał:

285848417-ABCD0004.JPG

rocznik 85, pan jest oczywiście pierwszym właścicielem z racji że uznaję to za przeznaczenie i znak od Boga jestem drugi w kolejce do kupna, jakby go sprzedawał zlosnik.gif

Więcej będzie jak się bliżej z panem zapoznam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj nawiedziłem pierwszy raz na male dłubanie garaz, który wynajmuję na spółę z kolegą i

> poznałem pierwszego sąsiada, pan na oko ok 70, otworzyl garaż i tam stał:

> rocznik 85, pan jest oczywiście pierwszym właścicielem z racji że uznaję to za przeznaczenie i znak

> od Boga jestem drugi w kolejce do kupna, jakby go sprzedawał

> Więcej będzie jak się bliżej z panem zapoznam

No najwyższa pora Wojtek smile.gif ciesze się że znaki na niebie i ziemi Ci sprzyjają smile.gif auto wygląda ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj nawiedziłem pierwszy raz na male dłubanie garaz, który wynajmuję na spółę z kolegą i

> poznałem pierwszego sąsiada, pan na oko ok 70, otworzyl garaż i tam stał:

> rocznik 85, pan jest oczywiście pierwszym właścicielem z racji że uznaję to za przeznaczenie i znak

> od Boga jestem drugi w kolejce do kupna, jakby go sprzedawał

> Więcej będzie jak się bliżej z panem zapoznam

Mój wujek miał 125p w identycznym kolorze icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No najwyższa pora Wojtek ciesze się że znaki na niebie i ziemi Ci sprzyjają auto wygląda

> ciekawie

widziałem, że idealne nie jest, aleeeee pan i tak na razie nie zamierza sprzedawać, a ja nie wiem jak długo będe mial tam garaż zlosnik.gif

także nie ma sie co jarać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich. Jak zwykle dołączam się do tematu galerii zdjęć Uwielbiam grzebać w archiwach.

> Na szybko wklejam kilka ciekawszych (sam nie wiem czy auta zachodnie typu Mercedesy, BMW też

> się tu nadają):

Tego milicyjnego Fiacika widziałem, jak byłem w Łodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.