Skocz do zawartości

Powrót do przeszłości, czyli co można spotkać na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

> tak swoją drogą to Kubańczykom można pozazdrościć klimatu. bo korozja to dla nich rzecz niepojęta

spoko, spoko i korozję też widziałem ok.gif

Nie jest tak różowo, ale wiadomo solą nie sypią. Z drugiej strony jak mieszkasz blisko morza to wiadomo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzę że Warszafka pozazdrościła zestawu..

> ale to dobrze

> tylko kolory to powinny być na odwrót chyba, nasze u Was i Wasze u nas

Czerwone autobusy były w Krakowie baaaardzo długo.

Ciekaw jestem który to jest model ten warszawski San.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło kościoła w Sochaczewie stała piękna garbuska:

284801191-DSCN0700A.jpg

A ze 3 km. od mojej chałupy gość ma na podwórku poloneza 89, maluszka chyba 94 i nysę w dość dobrym stanie. Natomiast szczęka mi opadła jak zobaczyłem u niego czajkę yikes.gif sprzeda za 12000 zł zlosnik.gif

284801191-DSCN0704A.jpg

284801191-DSCN0701A.jpg

284801191-DSCN0702A.jpg

284801191-DSCN0703A.jpg

post-32343-1435251202115_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzę że Warszafka pozazdrościła zestawu..

> ale to dobrze

> tylko kolory to powinny być na odwrót chyba, nasze u Was i Wasze u nas

Miałem okazję przejechać się jednym i drugim. Zarówno ogórek jak i h-setka ze zdjęć są w wersji na PKS (bez drzwi pneumatycznych), więc prawidłowo - niebieskie. Podczas ostatniej nocy muzeów w Warszawie pojawił się też czerwony San H100 w wersji miejskiej, choć takich warszawskie MZK nie używały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wczoraj taką ślicznotkę ustrzeliłem w Brzesku

> Zostałem ostro strąbiony , ale nie wiem czy sensie pozdrowienia czy innym

Może w sensie pozdrowienia. Oryginalne trąbki Warszawy są dość donośne i trąbienie może wywołać różne reakcje oraz interpretację.

Żonie takie trąbki założyłem do Uno. W końcu zaczęto czasami zwracać na nią uwagę. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> to zapodam moje zdjecia z Kuby:

Mi zawsze bardzo podobały się maluch pomalowane na "metalik", bez względu na kolor. Ciekawe, dlaczego nie wychodziły takie fabrycznie?

Pytanie dodatkowe - czy te "kubańskie" lub jakiekolwiek inne spotykane na świecie musiały być wyprodukowane w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie dodatkowe - czy te "kubańskie" lub jakiekolwiek inne spotykane na świecie musiały być

> wyprodukowane w Polsce?

Na Kubie te co widziałem, przeważnie nie mają emblematów, bo są często malowane, ale akurat tego ustrzeliłem z emblematami cool.gif

Zdj%C4%99cie0206.jpg

Zdj%C4%99cie0207.jpg

przy okazji taka perełka serduszka.gif

DSC_2363.JPG

więcej w albumie, jeżeli kogoś to interere Picassa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo Kubanczycy cierpia na braki w zaopatrzeniu we wszystko co zagraniczne i jak nie maja co w dziure

> wsadzic a maluja, to szpachla i nie ma dziury.

No dokładnie, bieda tam niewyobrażalna. wszystko na kartki, albo w "Pewexie" zlosnik.gif

Zdaje sie kostak mydła na dwa tyg. na rodzine 12 jaj na miesiąc...itp.. Za przecietna pensję kupi chyba 8 puszek Coca Coli w Pewexie facepalm%5B1%5D.gif

Ogólnie Kuba to niezłe zadupie, wszystko niszczeje w oczach, ale te fury na ulicach serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często przechodzę koło tego samochodu i coraz smutniej mi normalnie, w latach świetności to oczywiście była 100L'ka, teraz z nią coraz gorzej, nawet jakiś jełop się musiał podpisać na klapie frown.gif

kjo1299.jpg

kjo1301.jpg

kjo1303.jpg

za młodu ojciec miał 105tkę z silnikiem renaulta, a babcia miała 120. Ta 120stka zrobiłą przez afik 13 czy 16 lat 12kkm, była autentycznie w stanie mega igła, bez grama rdzy choć stała pod plandeką a nie w garażu ale dobry baranek zrobił swoje. Sprzedałem ją pasjonatowi za 600zł wraz z masą części typu reflektory, błotniki, świece kable i Bóg wie co jeszcze. Wszystko nowe i zapakowane w folie bo dziadek kupował co popadnie, żeby było na zaś w razie żaby.

Teraz nie mogę sobie darować, że taką głupotę zrobiłem sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Często przechodzę koło tego samochodu i coraz smutniej mi normalnie, w latach świetności to

> oczywiście była 100L'ka, teraz z nią coraz gorzej, nawet jakiś jełop się musiał podpisać na

> klapie

> za młodu ojciec miał 105tkę z silnikiem renaulta, a babcia miała 120. Ta 120stka zrobiłą przez afik

> 13 czy 16 lat 12kkm, była autentycznie w stanie mega igła, bez grama rdzy choć stała pod

> plandeką a nie w garażu ale dobry baranek zrobił swoje. Sprzedałem ją pasjonatowi za 600zł

> wraz z masą części typu reflektory, błotniki, świece kable i Bóg wie co jeszcze. Wszystko nowe

> i zapakowane w folie bo dziadek kupował co popadnie, żeby było na zaś w razie żaby.

> Teraz nie mogę sobie darować, że taką głupotę zrobiłem

Foty na dzielni 893goodvibes.gif

Też mi szkoda tego Skodzisza za każdym razem, jak jadę Nałęczowską icon_rolleyes.gif Z bliska widziałem to to tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Foty na dzielni

bym powiedział, że spod domu nawet wink.gif

> Też mi szkoda tego Skodzisza za każdym razem, jak jadę Nałęczowską Z bliska widziałem to to tylko

> raz.

w strasznym stanie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Często przechodzę koło tego samochodu i coraz smutniej mi normalnie, w latach świetności to

> oczywiście była 100L'ka, teraz z nią coraz gorzej, nawet jakiś jełop się musiał podpisać na

> klapie

Jeszcze pod koniec ubiegłego wieku, na ul. Łęczyckiej na Filtrach stała łada 2103 w identycznym stanie zewnętrznym; dosłownie identycznym. Widziałem wiele wraków, ale tylko ten mi się przypomina, gdy patrzę na tę skodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.