Skocz do zawartości

Zegary DIGITAL w motoryzacji


Rekomendowane odpowiedzi

> Bogata GALERIA zdjęć zegarów DIGITAL.

> Poniżej kilka zdjęć, swoją drogą odważni byli projektanci w tamtych czasach...

jesli sie nie myle to ten akurat nie mial digitala zlosnik.gif

> digidash_citroengsa1.jpg

a tylko pod sporej wielkosci soczewka obracal sie normalny predkosciomierz i obrotek

nie myle sie zlosnik.gif na tym filmie to widac

tak wiem ze to troche inny model

skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli sie nie myle to ten akurat nie mial digitala

> a tylko pod sporej wielkosci soczewka obracal sie normalny predkosciomierz i obrotek

> nie myle sie na tym filmie to widac

> tak wiem ze to troche inny model

Nie mylisz się waytogo.gif Ale poczytaj dokładnie co jest napisane na stronie podanej w linku przez autora wątku, tam wszystko jest wyjaśnione skromny.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze bardziej utwierdzilo mnie to w przekonaniu,ze jest to beznadziejne rozwiazanie

> mozna oczoplasu przy co poniektorych dostac

nie w amaerykańskich, tak szybko się psuły, że większość zakładała potem zwykłe analogi hehe.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani czytelne, ani ładne, ale coś w sobie miały... Jakaś nostalgia mnie naszła za szalonymi latami 80. grinser006.gif

Od razu sobie przypomniałem walkmany, kasety video, nakrapiane dżinsy, zegarki z melodyjkami i takie tam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze bardziej utwierdzilo mnie to w przekonaniu,ze jest to beznadziejne rozwiazanie

> mozna oczoplasu przy co poniektorych dostac

Nie mniejszego od tego w golfowych podswietlonych oczojebnym niebieskim rotfl.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bogata GALERIA zdjęć zegarów DIGITAL.

> Poniżej kilka zdjęć, swoją drogą odważni byli projektanci w tamtych czasach...

Jedne sa beznadziejne, inne ladne ale niepraktyczne, no i jest Fiat Uno. ok.gif

digidash_fiatuno.jpg

Myslisz dobra robota a po chwili wzdychasz do klasycznych zegarow z Lanci Delta. zlosnik.gif

tumblr_lhxjl3H56L1qagftho1_r1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedne sa beznadziejne, inne ladne ale niepraktyczne, no i jest Fiat Uno.

> Myslisz dobra robota a po chwili wzdychasz do klasycznych zegarow z Lanci Delta.

Albo do klasycznych zegarow z Uno.

61.jpg

A jesli nadal nie mozesz obyc sie bez odrobiny szpanu, to zawsze mozna pojsc na kompromis grinser006.gif.

e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok a mi się zawsze marzyły zegary LCD. W czasach kiedy jeszcze nie było takiego wyboru podzespołów

> jak dzisiaj...

> Teraz pewnie seryjne auta mają "telewizorki" zamiast zegarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedne sa beznadziejne, inne ladne ale niepraktyczne, no i jest Fiat Uno.

> Myslisz dobra robota a po chwili wzdychasz do klasycznych zegarow z Lanci Delta.

ew. do Turbo z mk2 zlosnik.gif

Meu%20Turbo%20ie%20a%20246%20kmh%20a%20descer.gif

ale jednak te z mk1 wymiatały na tamte czasy biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> łeeeee a idź Pan z takimi zegarami

> zegar ma być zegar, jak dla mnie

mi chodziło o pokazanie że w nowych autach jest wyświetlacz zamiast zegara zlosnik.gif a ma wyświetlaczu zwykły zegar zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e tam, digital w tipo byl na najwiekszych mrozach z nim zadnych problemow nie mialem nigdy

Cze Opti.Pomogę odpierać atak i też powiem że miałem takie cuda w Temprze i nigdy nie miałem żadnego problemu palacz.gif a i wyglądało to rewelacyjnie.Do tego jeszcze były podświetlane manetki przy kierownicy i panel klimatyzacji automatycznej i w nocy efekt był SUPER i to w Fiacie z 93r zlosnik.gifclown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pamietam ze w jakiejs gazecie motoryzacyjnej napisali wtedy -"krag zwolennikow deski digital w

> tipo ogranicza sie do jej tworcow"

Chyba w AUTO Technice Motoryzacyjnej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cze Opti.Pomogę odpierać atak i też powiem że miałem takie cuda w Temprze i nigdy nie miałem

> żadnego problemu a i wyglądało to rewelacyjnie.Do tego jeszcze były podświetlane manetki

> przy kierownicy i panel klimatyzacji automatycznej i w nocy efekt był SUPER i to w Fiacie z

> 93r

cze griiinnn.. samo true ok.gifzlosnik.gif ale wymienic zaroweczki w tych manetkach to juz pozniej facepalm%5B1%5D.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kadett E GSI, Vectra A, Senator B - jeszcze one miały takie zegary.

> Twingo, Espace, czy Xsara Picasso i inne współczesne się nie liczą

zapomniałeś o Scenicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.