Skocz do zawartości

Podbijał ktoś przegląd ostatnimi czasy?


amazing5

Rekomendowane odpowiedzi

> Podobno miały w tym roku już być jakieś naklejki zamiast pieczątek a mojemu bratu gość przybił

> pieczątkę. Wie ktoś coś więcej na ten temat czy sie coś zmieniło?

miesiąc temu, pieczątka + kwit a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno miały w tym roku już być jakieś naklejki zamiast pieczątek a mojemu bratu gość przybił

> pieczątkę. Wie ktoś coś więcej na ten temat czy sie coś zmieniło?

Nic się nie zmieniło. Normalnie jest jak dotychczas (od początku roku) czyli pieczątka i zaświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno miały w tym roku już być jakieś naklejki zamiast pieczątek a mojemu bratu gość przybił

> pieczątkę. Wie ktoś coś więcej na ten temat czy sie coś zmieniło?

W zeszłym tygodniu po przeglądzie była pieczątka w DR + naklejka na szybę z datą następnego badania oraz wydruk na A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno miały w tym roku już być jakieś naklejki zamiast pieczątek a mojemu bratu gość przybił

> pieczątkę. Wie ktoś coś więcej na ten temat czy sie coś zmieniło?

wczoraj skromny.gif.Pieczątka w DR oraz kartka A4 z informacją o przebiegu,datą przeglądu i informacją o aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszłym tygodniu po przeglądzie była pieczątka w DR + naklejka na szybę z datą następnego badania

> oraz wydruk na A4.

oo naklejki na szybe to bym nie przyjął no.gif nie uznaje zadnych naklejek na samochodach no.gif

jakbym kupowal nowy samochod i salon by mi nakleil swoja reklamę albo nie daj Boże by mi dał ramki z reklama salonu - to bym zaraz dym zrobił zlosnik.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oo naklejki na szybe to bym nie przyjął nie uznaje zadnych naklejek na samochodach

> jakbym kupowal nowy samochod i salon by mi nakleil swoja reklamę albo nie daj Boże by mi dał ramki

> z reklama salonu - to bym zaraz dym zrobił

Co do ramek to się nie zgodzę. Często ramki są z logo producenta auta i wyglądają bardzo fajnie na aucie. Do tego są gratis chociażby jak wymieniasz olej.

Przełknę tą nazwę dealera i nr telefonu.

Z resztą przyznam szczerze, ze parę razy jak potrzebowałem z ASO to szybciej wyszedłem przed dom na podjazd i spisałem numer z ramki szybciej , niż by trwało odpalenie kompa i szukanie w gogole ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oo naklejki na szybe to bym nie przyjął nie uznaje zadnych naklejek na samochodach

Ja też nie! Nie mam nawet tej rejestracyjnej naklejonej na szybie blush.gif. Ale te z przeglądów mają być podobno naklejane na tablice, a tutaj już nic nie zrobimy grinser006.gif, bo to jest dokument państwowy i będzie je naklejał diagnosta pod rygorem old.gifzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do ramek to się nie zgodzę. Często ramki są z logo producenta auta i wyglądają bardzo fajnie na

> aucie. Do tego są gratis chociażby jak wymieniasz olej.

A po co mi gratisowe z czyjąś reklamą. Ja sobie kupuje ramki srebrne albo czarne cool.gif

> Z resztą przyznam szczerze, ze parę razy jak potrzebowałem z ASO to szybciej wyszedłem przed dom na

> podjazd i spisałem numer z ramki szybciej , niż by trwało odpalenie kompa i szukanie w gogole

Ja numer mojego mechanika mam w szybkim wybieraniu rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co klasyczne pieczątki nadal obowiązują. A co do formularza A4 - wszedł po prostu nowy system który rejestruje dane badań technicznych w CEPIK'u.

Teoretycznie można sobie tam coś przez neta sprawdzać, ale na razie same ogólnikowe informacje więc jak do tej pory - miliony na ten system wyrzucone w błoto (patrząc z perspektywy szarego kierowcy). icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wygląda taka naklejka?

No i czy przy zapomnieniu dr ratuje od mandatu? Te naklejki to jakis krok do tego , ze nie trzeba bedzie papierow ze sobą

wozic?

Edit.ja 3wrzesnia robilem przegląd i dostalem poza pieczatka ta kartke a4 z potwierdzeniem danych i przebiegu tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Papiery to chyba trzeba wozić, choćby po to by stwierdzić, czy auto nie kradzione.

W Wielkiej Brytanii chyba nie trzeba wozić ze sobą żadnych papierów, nawet prawa jazdy .na autokaciku ktoś kiedys pisal o tym nawet.z tym ze tam system cepik rozbudowany porządnie a u nas dopiero raczkuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno miały w tym roku już być jakieś naklejki zamiast pieczątek a mojemu bratu gość przybił

> pieczątkę. Wie ktoś coś więcej na ten temat czy sie coś zmieniło?

Robiłem, w lipcu w Pandzie i tez dostałem naklejkę na szybę z zaznaczonym terminem następnego badania technicznego - leży gdzieś w schowku bo Pandą rzadko jeżdżę, jak nie zapomnę to jutro zrobię foto i wstawię - IMO bardzo przydatny wynalazek nareszcie dotarł do PL - w UK była naklejka z datą MOT i INSURANCE zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiłem, w lipcu w Pandzie i tez dostałem naklejkę na szybę z zaznaczonym terminem następnego

> badania technicznego - leży gdzieś w schowku bo Pandą rzadko jeżdżę, jak nie zapomnę to jutro

> zrobię foto i wstawię - IMO bardzo przydatny wynalazek nareszcie dotarł do PL

Całkowity bezsens w obecnych czasach, kiedy wszystko jest w CEPiK, UFG itd. dostępne online.

> - w UK była

> naklejka z datą MOT i INSURANCE

To jest zaszłość i za jakiś czas już tego nie będzie. W Niemczech też się wycofują z umieszczania daty przeglądu na tablicach rejestracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiłem, w lipcu w Pandzie i tez dostałem naklejkę na szybę z zaznaczonym terminem następnego

> badania technicznego - leży gdzieś w schowku bo Pandą rzadko jeżdżę, jak nie zapomnę to jutro

> zrobię foto i wstawię - IMO bardzo przydatny wynalazek nareszcie dotarł do PL - w UK była

> naklejka z datą MOT i INSURANCE

to ciekawe co piszesz bo niedalej jak wczoraj byłem na SKP coś sprawdzić w samochodzie i diagnosta nic nie słyszał o takowej naklejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ciekawe co piszesz bo niedalej jak wczoraj byłem na SKP coś sprawdzić w samochodzie i diagnosta

> nic nie słyszał o takowej naklejce

U mnie też. Może to jakaś aukcja promocyjna jakiego SKP? Mi np. przysyłają SMSy z przypomnieniem. Może inna daje naklejkę?

Przegląd wczoraj, zero wiedzy o naklejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ciekawe co piszesz bo niedalej jak wczoraj byłem na SKP coś sprawdzić w samochodzie i diagnosta

> nic nie słyszał o takowej naklejce

Kiedyś słyszałem o tych naklejkach w radiu. Taka naklejka to własna inicjatywa niektórych SKP. Wtedy w radiu jak słuchałem, wypowiadał się właściciel jakiejś SKP i mówił że on popiera by taka naklejka była kiedyś obowiązkowa, narzucona przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.