Skocz do zawartości

Za ile sprzedać Octavię


brydzia123321

Rekomendowane odpowiedzi

> Na ile byście wycenili Octavię II z 2008 z silnikiem 1,4 benzyna 40 tys.przebiegu od I właściciela

> z polskiego salonu?

> Auto bezwypadkowe w idealnym stanie wymieniane tylko olej i filtry.

> Czy cena 28 tys nie jest za niska?

Jak dla mnie za wysoka. Za 28k jest w czym wybierac. Chyba, ze bardzo dobrze wyposazona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na ile byście wycenili Octavię II z 2008 z silnikiem 1,4 benzyna 40 tys.przebiegu od I właściciela

> z polskiego salonu?

> Auto bezwypadkowe w idealnym stanie wymieniane tylko olej i filtry.

> Czy cena 28 tys nie jest za niska?

Znajomemu na tyle TU wyceniło passata z dużo ciekawszym silnikiem, ten sam rocznik wiec polemizowałbym. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wersja z manualną klimą ,parktronic ,radio,elektryczne szyby i lusterka 4 poduszki ,ale nadrabia

> przebiegiem i wyglądem jak nowa żadnej ryski nawet nie ma

Jak Ci sie nie spieszy to wystaw wyzej i poczekaj ok.gif

Moze ktos bedzie mial dosc ogladania padliny i doplaci jesli warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wersja z manualną klimą ,parktronic ,radio,elektryczne szyby i lusterka 4 poduszki ,ale nadrabia

> przebiegiem i wyglądem jak nowa żadnej ryski nawet nie ma

To w takim razie duzy plus. U nas kupuja oczami. Nie podawac ilosci KM w ogloszeniu. Przyjedzie zobaczy napali sie to i te 80KM nie bedzie przeszkadzalo. Wystaw za 29900 i zobaczysz. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.4 MPI 80KM

Możesz spróbować wystawić i stopniowo schodzić z ceny, aż zacznie się zainteresowanie. Może akurat znajdzie się chętny. Koledzy ostatnio kupowali auta, co prawda nie Skody, a dwa focusy z podobnych roczników. Ceny wynegocjowane były znacznie niższe od wywoławczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To w takim razie duzy plus. U nas kupuja oczami. Nie podawac ilosci KM w ogloszeniu. Przyjedzie

> zobaczy napali sie to i te 80KM nie bedzie przeszkadzalo. Wystaw za 29900 i zobaczysz.

Ile z takiej ceny standardowo daje się upustu -bo wiadomo każdy tam liczy na jakiś rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sasiadka ostatnio taka sprzedała, ale miała tam 1.6 z gazem.

> Klima zwykła, mozna powiedziec, ze pierwszy własciciel, bo wczesniej smigał nią jej ojciec

> Bujała sie troche ze sprzedaza i wział handlarz za 22tys.

Wychodzi na to, ze Ci co szukaja auta to nie moga nic sensownego znalezc grinser006.gif

A jak chcesz sprzedac, to wezmie handlarz bo nie ma chetnych hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na ile byście wycenili Octavię II z 2008 z silnikiem 1,4 benzyna 40 tys.przebiegu od I właściciela

> z polskiego salonu?

> Auto bezwypadkowe w idealnym stanie wymieniane tylko olej i filtry.

> Czy cena 28 tys nie jest za niska?

octavia 80 HP moze byc trudno sprzedawalna .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na ile byście wycenili Octavię II z 2008 z silnikiem 1,4 benzyna 40 tys.przebiegu od I właściciela

> z polskiego salonu?

> Auto bezwypadkowe w idealnym stanie wymieniane tylko olej i filtry.

> Czy cena 28 tys nie jest za niska?

To ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś był odważny płacić co prawda za nieskatowane i niezużyte auto, ale bez jakiegokolwiek

> wyposażenia tyle pieniędzy

"Odważni" to są kupujący z komisów przyprowadzone padła.

Tutaj ktoś kupił praktycznie nówkę za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gratulację

> Ktoś był odważny płacić co prawda za nieskatowane i niezużyte auto, ale bez jakiegokolwiek

> wyposażenia tyle pieniędzy

Nie takie ludzie pieniądze płaca za słabe auta.Jak to często polecane na AK.Co do silnika ,pewnie kolega trafił emeryta który kombinował mniejszy silnik=mniejsze spalanie.

Aż sprawdziłem w Tec-docu do tej pory nie wiedziałem ,że tak słaby silnik zakładali do Octavi.Ale był też słabszy w latach 2004-2006 wsadzali 1,4 75KM pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ta dzisiaj już sprzedana za 28 tys.można zamykać wątek-Dziękuję wszystkim

haha, teraz głupio kącikowym mądralom, którym tylko paśniki w dieslu z bańką na szfie i stare bety z ćwiartek składane siedzą w głowie. Załamał się Wam światopogląd, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie takie ludzie pieniądze płaca za słabe auta.Jak to często polecane na AK.Co do silnika ,pewnie

> kolega trafił emeryta który kombinował mniejszy silnik=mniejsze spalanie.

> Aż sprawdziłem w Tec-docu do tej pory nie wiedziałem ,że tak słaby silnik zakładali do Octavi.Ale

> był też słabszy w latach 2004-2006 wsadzali 1,4 75KM

Zerknij na O1 z 1,4 60KM jeszcze... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> haha, teraz głupio kącikowym mądralom, którym tylko paśniki w dieslu z bańką na szfie i stare bety

> z ćwiartek składane siedzą w głowie. Załamał się Wam światopogląd, co?

_______________________________________________________

Moderator został powiadomiony Za chwilę wrócisz do forum.

_______________________________________________________

skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ta?

Mint ... to taka promocyjna wersja z klimą, ale bez jakichś dodatków.

Tak czy siak kosztowało to sporo - chyba ponad 60 kzł.

W tamtym czasie kupiłem za 49 kzł Lacetti 1,6 109 KM smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eee... za kwotę z 4-ką z przodu sprzedawali ostatnie wersje sprzed liftu.

Ja kupowałem w 2006 r.

Wtedy Octy II ceniły się w salonach.

Przyzwoita wersja kosztowała 70 kzł, a promocyjna Mint ponad 60 kzł zlosnik.gif

W 2008 to i Lacetti szły za grosze, chyba poniżej 40 kzł zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> haha, teraz głupio kącikowym mądralom, którym tylko paśniki w dieslu z bańką na szfie i stare bety

> z ćwiartek składane siedzą w głowie. Załamał się Wam światopogląd, co?

strasznie mi sie zalamal ...... ta octavia to miala silnik od motopompy i dziwie sie, ze sie sprzedala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co ci więcej potrzeba oprócz klimy ,elektrycznych szyb,czujnika parkowania z braków jedynie chyba

> komputera pokładowego

Do wyposażenia też nie miałbym zastrzeżeń ok.gif Ale taka cena za auto z takim słabym silnikiem niewiem.gif Kto kupił?uchyl rąbka tajemnicy.I nie zapomnij na mszy w niedziele na tacę rzucić w tej intencji.Miałeś moim zdaniem dużo szczęścia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wyposażenia też nie miałbym zastrzeżeń Ale taka cena za auto z takim słabym silnikiem Kto

> kupił?uchyl rąbka tajemnicy.I nie zapomnij na mszy w niedziele na tacę rzucić w tej

> intencji.Miałeś moim zdaniem dużo szczęścia

fenomen skody grinser006.gif

za 5letniego c-max'a płaciłem podobne pieniądze

(auto od pierwszego właściciel z 70kkm na liczniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> strasznie mi sie zalamal ...... ta octavia to miala silnik od motopompy i dziwie sie, ze sie

> sprzedala

Są jeszcze ludzie, którzy ponad osiągi i związane z tym problemy (łańcuchy, turba, dwumasy) stawiają na ekonomię. I taka osoba zapewne kupiła od kolegi tą skodę z silnikiem od motopompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fenomen skody

> za 5letniego c-max'a płaciłem podobne pieniądze

> (auto od pierwszego właściciel z 70kkm na liczniku)

Podobnie tez kosztował mój P308 HDI - 1wł., 70kkm, grudzień 2010

Bez 'kury' nie ma jazdy wink.gif

Nie jestem co prawda targetem skody OII z 1.4 80KM, ale jakbym był to wolałbym taką za 28k z przelotem 40k z pewną historią, niż jakąś sprowadzoną zagadkę z 10x większym przelotem za 20k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.