Skocz do zawartości

Wycena auta


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś ile realnie może być warty Ceed 3 kombi
-rocznik 2020, kupiony koniec maja 2021
-biały
-wersja M (klima dwustefowa, alusy, kamera cofania)
-przebieg 43tys km
-1.0 tgdi 120KM
-serwisowany w aso, 1 właściciel praktycznie, w papierach leasing był 1 właścicielem
-brak FV
-bezwypadkowy, bezstłuczkowy, bezobcierkowy
-wszystko sprawne i egzemplarz bezproblemowy
-trochę dodatków: bagaznik dachowy, mata bagażnika, 2x dywaniki materiałowe i gumowe, osłony przeciwsłoneczne na tył pod wymiar okna, drugi komplet opon zimowych na alu 16

 

Nówki są od 100 tys

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/kia-ceed-sw-1-0-t-gdi-6mt-100-km-wersja-m-dostepny-od-reki-ID6FyUuk.html

 

AC w maju wyceniło na 70.

 

75 może pójść czy raczej 65-70 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek napisał(a):

Z doświadczenia to ciężko sprzedać fizolom auta powyżej 50k.

 

Właśnie nabieram tego doświadczenia :hmm: Wystawiłem ostatnio Subaru; cena jedna z niższych, biorąc pod uwagę przebieg, wyposażenie i pochodzenie (nie Stany) - w zasadzie nie ma tańszych. Plan był taki, żeby je popchnąć zanim mi ten pomysł przejdzie. Przez dwa tygodnie zero odzewu. Nie, że mało, dosłownie zero. Wiem, że to nie VW, zdjęcia zrobiłem na szybko i nie napisałem elaboratu o zaletach, ale plan był taki, że się sprzeda w dwa dni ;] Teraz coś się ruszyło i jakieś jęczydupy zaczęły pisać, ale coś mam przeczucie, ze to będzie ciężka przeprawa.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, camel00 napisał(a):

 

Właśnie nabieram tego doświadczenia :hmm: Wystawiłem ostatnio Subaru; cena jedna z niższych, biorąc pod uwagę przebieg, wyposażenie i pochodzenie (nie Stany) - w zasadzie nie ma tańszych. Plan był taki, żeby je popchnąć zanim mi ten pomysł przejdzie. Przez dwa tygodnie zero odzewu. Nie, że mało, dosłownie zero. Wiem, że to nie VW, zdjęcia zrobiłem na szybko i nie napisałem elaboratu o zaletach, ale plan był taki, że się sprzeda w dwa dni ;] Teraz coś się ruszyło i jakieś jęczydupy zaczęły pisać, ale coś mam przeczucie, ze to będzie ciężka przeprawa.

 

To samo miałem z Mitsubishi Lancer Ralliart. Ciężko w ogóle znaleźć chętnego.

Zwykły Lancer poszedł jakoś w miarę szybko, ale liczone o ile pamiętam w tygodniach.

Golf poszedł zanim na dobre oswoiłem się z myślą że dałem ogłoszenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, camel00 napisał(a):

 

Właśnie nabieram tego doświadczenia :hmm: Wystawiłem ostatnio Subaru; cena jedna z niższych, biorąc pod uwagę przebieg, wyposażenie i pochodzenie (nie Stany) - w zasadzie nie ma tańszych. Plan był taki, żeby je popchnąć zanim mi ten pomysł przejdzie. Przez dwa tygodnie zero odzewu. Nie, że mało, dosłownie zero. Wiem, że to nie VW, zdjęcia zrobiłem na szybko i nie napisałem elaboratu o zaletach, ale plan był taki, że się sprzeda w dwa dni ;] Teraz coś się ruszyło i jakieś jęczydupy zaczęły pisać, ale coś mam przeczucie, ze to będzie ciężka przeprawa.

Nowych praktycznie nie sprzedają postrzeganie marki się zmieniło. Musi się trafić amator IMO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, camel00 napisał(a):

 

Właśnie nabieram tego doświadczenia :hmm: Wystawiłem ostatnio Subaru; cena jedna z niższych, biorąc pod uwagę przebieg, wyposażenie i pochodzenie (nie Stany) - w zasadzie nie ma tańszych. Plan był taki, żeby je popchnąć zanim mi ten pomysł przejdzie. Przez dwa tygodnie zero odzewu. Nie, że mało, dosłownie zero. Wiem, że to nie VW, zdjęcia zrobiłem na szybko i nie napisałem elaboratu o zaletach, ale plan był taki, że się sprzeda w dwa dni ;] Teraz coś się ruszyło i jakieś jęczydupy zaczęły pisać, ale coś mam przeczucie, ze to będzie ciężka przeprawa.

To te zepsute co chcesz zmienić? ;] Po takich postach na AK nie dziwię się że nikt tego nie chce ;] 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, camel00 napisał(a):

 

Właśnie nabieram tego doświadczenia :hmm: Wystawiłem ostatnio Subaru; cena jedna z niższych, biorąc pod uwagę przebieg, wyposażenie i pochodzenie (nie Stany) - w zasadzie nie ma tańszych. Plan był taki, żeby je popchnąć zanim mi ten pomysł przejdzie. Przez dwa tygodnie zero odzewu. Nie, że mało, dosłownie zero. Wiem, że to nie VW, zdjęcia zrobiłem na szybko i nie napisałem elaboratu o zaletach, ale plan był taki, że się sprzeda w dwa dni ;] Teraz coś się ruszyło i jakieś jęczydupy zaczęły pisać, ale coś mam przeczucie, ze to będzie ciężka przeprawa.

Co to za subaru? Wrzuć na subaru forum, może tam ktoś się rzuci. Generalnie jak się trzyma kupy, cena nie jest kosmiczna powinno zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, camel00 napisał(a):

 

Właśnie nabieram tego doświadczenia :hmm: Wystawiłem ostatnio Subaru; cena jedna z niższych, biorąc pod uwagę przebieg, wyposażenie i pochodzenie (nie Stany) - w zasadzie nie ma tańszych. Plan był taki, żeby je popchnąć zanim mi ten pomysł przejdzie. Przez dwa tygodnie zero odzewu. Nie, że mało, dosłownie zero. Wiem, że to nie VW, zdjęcia zrobiłem na szybko i nie napisałem elaboratu o zaletach, ale plan był taki, że się sprzeda w dwa dni ;] Teraz coś się ruszyło i jakieś jęczydupy zaczęły pisać, ale coś mam przeczucie, ze to będzie ciężka przeprawa.

Ja tak miałem z AR 159. Po miesiącu nowe foty, cena 2k w dół i telefon czerwony…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pejus1982 napisał(a):

Realnie jesteś w stanie uzyskać jakieś 65-67kzł. Z rozmów z handlarzem (AK-owiczem) wynika, że osoby fizyczne kupują raczej auta na dojazdy do pracy do 30kzl lub po prostu nowe jakieś Dacie itp.

Moje obserwacje są inne, ale to pewnie zależy od regionu kraju. Fizole chętnie kupują auta za 50+ tys. Jakieś 90% ludzi, których znam, ma auto kupione jako nowe, lub lekko używane za gotówkę. Właściwie nawet ciężko mi odnaleźć w myślach osoby, które kupiły auto na firmę, albo jakieś finansowanie. Sam mam tak kupiony i następny po Golfie pewnie też będzie Golf, którego kupię za gotówkę jako fizol. IMO taki Ceed w kombiaku 2-3 letni za 65 tys. tu u mnie powinien się sprzedać, zanim się ogłoszenie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kaczorek79 napisał(a):

IMO taki Ceed w kombiaku 2-3 letni za 65 tys. tu u mnie powinien się sprzedać, zanim się ogłoszenie pojawi.

I sprzedałby się pewnie gdyby nie był 1.0. W ogłoszeniach jest mnóstwo golfów 7 1.0 4-letnich za okolice 50k (nawet tutaj na giełdzie jeszcze jest). Nie mówię, ze golf jest lepszym autem, bo może nie jest, ale 15k różnicy i znaczek VW jednak robi swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, iwik napisał(a):

I sprzedałby się pewnie gdyby nie był 1.0. W ogłoszeniach jest mnóstwo golfów 7 1.0 4-letnich za okolice 50k (nawet tutaj na giełdzie jeszcze jest). Nie mówię, ze golf jest lepszym autem, bo może nie jest, ale 15k różnicy i znaczek VW jednak robi swoje. 


To, że silnik 1.0 to raczej nie ma znaczenia. Takie silniki są już w klasie A, B, C, a czasami nawet w D (Octavia miała). Dużo aut ma takie silniki we flotach i robią całkiem sporo km. U nas w firmie Rapid 1.0 TSI ma już grubo ponad 200kkm - nikt tego auta nie szanuje, oleje jak się kierownikowi przypomni. Chyba złą sławę zrobiły fordowskie 1.0 ecoboosty ale to niech @kaczorek79 potwierdzi lub zaprzeczy 🙂

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, iwik napisał(a):

I sprzedałby się pewnie gdyby nie był 1.0. W ogłoszeniach jest mnóstwo golfów 7 1.0 4-letnich za okolice 50k (nawet tutaj na giełdzie jeszcze jest). Nie mówię, ze golf jest lepszym autem, bo może nie jest, ale 15k różnicy i znaczek VW jednak robi swoje. 

 

Bez przesady z tym mnóstwem golfow 4- letnich za 50tys. Rok temu szukałem to były poleasingowe, trendline, albo po roznych przygodach. Za krajowe z niskim przebiegiem trzeba liczyć bliżej 60tys. Tutaj nawet na forum też ktoś ostatnio takiego kupił i z tego co pamiętam kwota była bliżej 60tys.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, iwik napisał(a):

I sprzedałby się pewnie gdyby nie był 1.0. W ogłoszeniach jest mnóstwo golfów 7 1.0 4-letnich za okolice 50k (nawet tutaj na giełdzie jeszcze jest). Nie mówię, ze golf jest lepszym autem, bo może nie jest, ale 15k różnicy i znaczek VW jednak robi swoje. 


Mój Golf 7 z 2019roku, rejestracja 2020, 1.0 TSI 115KM, comfortline plus światła LED, aktywny tempomat i parę innych pakietów poszedł za 66kzł. Miałem mały przebieg bo 28kkm, bezwypadkowy, salonowy. Poszedł do kolegi z pracy, nie wystawiałem ogłoszenia.

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, iwik napisał(a):

I sprzedałby się pewnie gdyby nie był 1.0. W ogłoszeniach jest mnóstwo golfów 7 1.0 4-letnich za okolice 50k (nawet tutaj na giełdzie jeszcze jest). Nie mówię, ze golf jest lepszym autem, bo może nie jest, ale 15k różnicy i znaczek VW jednak robi swoje. 

 

Raczej nie ma wielu chętnych na takie bieda wersję...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pejus1982 napisał(a):


To, że silnik 1.0 to raczej nie ma znaczenia. Takie silniki są już w klasie A, B, C, a czasami nawet w D (Octavia miała). Dużo aut ma takie silniki we flotach i robią całkiem sporo km. U nas w firmie Rapid 1.0 TSI ma już grubo ponad 200kkm - nikt tego auta nie szanuje, oleje jak się kierownikowi przypomni. Chyba złą sławę zrobiły fordowskie 1.0 ecoboosty ale to niech @kaczorek79 potwierdzi lub zaprzeczy 🙂

1.0 EB to nawet do mondeo było montowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, ja golfa 7fl 1.4TSI w stanie igła salon PL, przebieg ok 50kkm itd. sprzedawałem ponad 6 miesięcy. Kupił drugi oglądający.

15 letni Minak Cooper S z silnikiem 1.6THP (lubiany :D) i w automacie sprzedał się w 6h od wystawienia, a cena była jedna z wyższych - zabrał 1 oglądający, później dzwoniły jeszcze 3 osoby tego samego dnia 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pejus1982 napisał(a):


Mój Golf 7 z 2019roku, rejestracja 2020, 1.0 TSI 115KM, comfortline  światła LED, aktywny tempomat i parę innych pakietów poszedł za 66kzł. Miałem mały przebieg bo 28kkm, bezwypadkowy, salonowy. Poszedł do kolegi z pracy, nie wystawiałem ogłoszenia.

Kłamca  😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

Raczej nie ma wielu chętnych na takie bieda wersję...

Bida, ale mówimy o aucie dookola komina (no bo z 1.0 w końcu). No i do takiej roli nic mu nie brakuje z wyposażenia. Jakbym potrzebował zwykłego dupowozu do ciurania praca dom, to byłby mój pierwszy wybór w tej chwili. 

Edytowane przez iwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych postach widzę że max co byście dali to 65 a raczej bardziej 55-60. To ja pasuje :) 40% różnicy w porównaniu z nowym to jednak za dużo.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bielaPL napisał(a):

Po waszych postach widzę że max co byście dali to 65 a raczej bardziej 55-60. To ja pasuje :) 40% różnicy w porównaniu z nowym to jednak za dużo.
 

Jak nie dasz ogłoszenia, to się nie dowiesz.

Rynek zweryfikuje oczekiwania. Nie ma reguły. Może sprzedasz drogo, może nikt nie zadzwoni.

Musisz zaryzykować koszt ogłoszenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bielaPL napisał(a):

Po waszych postach widzę że max co byście dali to 65 a raczej bardziej 55-60. To ja pasuje :) 40% różnicy w porównaniu z nowym to jednak za dużo.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wystaw za 73-75kPLN i zobaczysz co bedzie...

Opiniami z AK to bym sie nie sugerowal zbytnio ;]

  • Lubię to 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bielaPL napisał(a):

Po waszych postach widzę że max co byście dali to 65 a raczej bardziej 55-60. To ja pasuje :) 40% różnicy w porównaniu z nowym to jednak za dużo.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

 

Raczej będzie coś w okolicach 50% ceny nowego, czyli jak zawsze w przypadku czteroletniego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czachabrava napisał(a):

 

Może z 10 lat temu, teraz dwulatki kosztują więcej jak kwota na fakturze zakupu. 

 

Tylko, ze porowanie z kwota z faktury nie ma zadnego sensu...

Trzeba patrzec ile musisz dolozyc, zeby wyjchac podobnym autem z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tylko, ze porowanie z kwota z faktury nie ma zadnego sensu...

Trzeba patrzec ile musisz dolozyc, zeby wyjchac podobnym autem z salonu.

 

Rzecz względna. Już rok czekam na zamówionego VAGa. Na zamówieniu mam gwarancje ceny z 2022 roku, w styczniu 2023 roku ceny były już o 45k więcej a we wrześniu usunęli już samochód z cennika. Ceny 2 letnich używek o 10% wyższe niż właściciele płacili przy zakupie a nowych brak i nie będzie. Świat oszalał.

Edytowane przez bengamin
  • Lubię to 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bengamin napisał(a):

 

Rzecz względna. Już rok czekam na zamówionego VAGa. Na zamówieniu mam gwarancje ceny z 2022 roku, w styczniu 2023 roku ceny były już o 45k więcej a we wrześniu usunęli już samochód z cennika. Ceny 2 letnich używek o 10% wyższe niż właściciele płacili przy zakupie a nowych brak i nie będzie. Świat oszalał.

ale to brzmi tak, że jednak tego samochodu nie doczekasz...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bengamin napisał(a):

 

Rzecz względna. Już rok czekam na zamówionego VAGa. Na zamówieniu mam gwarancje ceny z 2022 roku, w styczniu 2023 roku ceny były już o 45k więcej a we wrześniu usunęli już samochód z cennika. Ceny 2 letnich używek o 10% wyższe niż właściciele płacili przy zakupie a nowych brak i nie będzie. Świat oszalał.

 

To już zaraz będzie dwa lata jak czekasz a pewnie na koniec VW anuluje zamówienie....

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bielaPL napisał(a):

ale to brzmi tak, że jednak tego samochodu nie doczekasz...

Dzwonie dwa razy w tygodniu do delaera dwa razy w tygodniu i twierdzą że nie ma obaw. We wrześniu zatwierdzili mi termin produkcji na 42 tydzień ale dostałem informacje że brakuje komponentów i trzeba czekać. Centrala VW mówi że osbsuwa jest na 4-5 tygodni w przypadku egzemplarzy już zatwierdzonych do produkcji więc jest szansa że w przyszłym tygodniu będzie ma taśmie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PawelWaw napisał(a):

 

To już zaraz będzie dwa lata jak czekasz a pewnie na koniec VW anuluje zamówienie....

Zatwierdzili mi do produkcji na 16 października ale brakuje części. Najprawdopodobniej 20-24 listopada będzie na taśmie. Zamówienie sprzed roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelWaw napisał(a):

 

Bierz EV od ręki i śmigaj nowym autem. Ten VW się może niewyprodukowac :(

 

Od EV się trzymam z daleka, za darmo bym tego nie chciał, to nie mój świat ale żonie nie zabronię jeżeli się uprze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wladmar napisał(a):

 

Zobacz ile teraz kosztuje nowy Ceed. Używany 4-latek będzie kosztował w okolicach 55% tego. 

 

Nowy z 1.5tgdi w wersji M kosztuje na otomoto 98tys. Miesiąc temu były jeszcze z 1.0 w okolicach 90tys. Znajdź mi takiego 4 latka jak podał kolega do tych 55% wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czachabrava napisał(a):

 

Nowy z 1.5tgdi w wersji M kosztuje na otomoto 98tys. Miesiąc temu były jeszcze z 1.0 w okolicach 90tys. Znajdź mi takiego 4 latka jak podał kolega do tych 55% wartosci.

 

Proszę:

https://www.otomoto.pl/osobowe/kia/ceed/od-2019?search[filter_float_engine_capacity%3Afrom]=750&search[filter_float_engine_capacity%3Ato]=1250&search[filter_float_year%3Ato]=2020&search[advanced_search_expanded]=true

 

W konfiguratorze na stronie Kia jest jakaś nieistniejąca bidawersja za 93 kzł, ale realnie sprzedają od 107 kzł. Biorąc pod uwagę, że cena używek na otomoto jest zawsze zawyżona, żeby było z czego zejść, masz właśnie okolice 55%. 

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/kia-ceed-kia-ceed-120km-manual-2019-niski-przebieg-ID6FXaZk.html

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/kia-ceed-kia-ceed-1-0-t-gdi-s-czujniki-park-salonpl-vat23-ID6FODp2.html

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/kia-ceed-bezwypadkowy-bardzo-ladny-ID6FWham.html

Edytowane przez wladmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem od dealera nowa biała Ceed M kombi za 101400. Biorąc pod uwagę tok myślenia że ceny są zawyżone na portalu, równie dobrze można stwierdzić że dealer też jest w stanie jeszcze jakiś procent urwać. 

A z tego co podałeś przykłady to nijak się ma do kryteriow pierwszego wlasciciela, krajowego z niskim przebiegiem.  Tym bardziej te Twoje 50, czy tam 55% ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czachabrava napisał(a):

Znalazłem od dealera nowa biała Ceed M kombi za 101400. Biorąc pod uwagę tok myślenia że ceny są zawyżone na portalu, równie dobrze można stwierdzić że dealer też jest w stanie jeszcze jakiś procent urwać. 

 

W Kia? :hehe:

 

2 minuty temu, czachabrava napisał(a):

A z tego co podałeś przykłady to nijak się ma do kryteriow pierwszego wlasciciela, krajowego z niskim przebiegiem.  Tym bardziej te Twoje 50, czy tam 55% ceny.

 

 

Są przecież krajowe tam. I przebieg normalny. I są warte właśnie plus-minus 55% nowego. Jeżli myślisz, że sprzedasz 4-letnią Kię z najsłabszym silnikiem w cenie 70% nowego auta, to jesteś w błędzie. Nawet w przypadku Japonii taka wartość rezydualna to bajka dla naiwnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wladmar napisał(a):

 

W Kia? :hehe:

 

 

Są przecież krajowe tam. I przebieg normalny. I są warte właśnie plus-minus 55% nowego. Jeżli myślisz, że sprzedasz 4-letnią Kię z najsłabszym silnikiem w cenie 70% nowego auta, to jesteś w błędzie. Nawet w przypadku Japonii taka wartość rezydualna to bajka dla naiwnych. 

 

W wątku Superb vs Jogger stanęło na takim Ceed z 1.5 tgdi za 99800pln. Więc raczej da się taniej. 

Te 50% które rzuciłeś w stronę auta z wątku ma się nijak do pokrycia w rzeczywistości. Mam nadzieję, że kolega z wątku wystawi auto i pochwali się cena sprzedaży :)

Koniec tematu. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wladmar napisał(a):

Jeżli myślisz, że sprzedasz 4-letnią Kię z najsłabszym silnikiem w cenie 70% nowego auta, to jesteś w błędzie.

4 lata to mówi handlarz, realnie użytkowania 2.5 roku ;) 

i silnik też nie jest najsłabszy, najsłabsze były 1.4 i 1.0 po 100KM, mój ma 120KM ;], zakładałem spadek wartości na poziomie 10% rocznie, czyli 25% optymistycznie ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bielaPL napisał(a):

4 lata to mówi handlarz, realnie użytkowania 2.5 roku ;) 

i silnik też nie jest najsłabszy, najsłabsze były 1.4 i 1.0 po 100KM, mój ma 120KM ;], zakładałem spadek wartości na poziomie 10% rocznie, czyli 25% optymistycznie ;] 

 

Wg mnie taki spadek wartosci jest obecnie bardzo realny, w przypadku auta od prywatnego uzytkownika z nieduzym przebiegiem.

Za 50% to nie chodza nawet poflotowe auta z przebiegmi 150-200kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Wg mnie taki spadek wartosci jest obecnie bardzo realny, w przypadku auta od prywatnego uzytkownika z nieduzym przebiegiem.

Za 50% to nie chodza nawet poflotowe auta z przebiegmi 150-200kkm.

Tak, ale taki wpis:

W dniu 13.11.2023 o 10:31, bielaPL napisał(a):

1 właściciel praktycznie, w papierach leasing był 1 właścicielem

Może niektórych prywatnych nabywców jednak trochę uwierać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.