Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Widział może ktoś z was tą warszawke pickupa?

http://otomoto.pl/warszawa-pick-up-warszawa-picup-zarejestrowana-C33882887.html

z daleka dobrze wygląda ale foty z bliska mnie przerażają... klapa paka, drzwi słupki wygladają jakby ktoś rdze przykrył farbą do zdjęć

pomijam fakt przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widział może ktoś z was tą warszawke pickupa?

Nie ma sensu, ktoś to machnął jak stało farbą bo nie wiem czy nawet lakierem, łącznie z dziurawą podłogą... daj spokój.

Zobacz trzecie zdjęcie od konca - jak pięknie ranty i uszczelki ktoś pędzlem machnął... a na podłodze pasażera masz jeszcze nawet wiadro po farbie grinser006.gif

EDIT: dopiero teraz zauważyłem cenę screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widział może ktoś z was tą warszawke pickupa?

> http://otomoto.pl/warszawa-pick-up-warszawa-picup-zarejestrowana-C33882887.html

> z daleka dobrze wygląda ale foty z bliska mnie przerażają... klapa paka, drzwi słupki wygladają

> jakby ktoś rdze przykrył farbą do zdjęć

> pomijam fakt przodu

Baaaaaaaaaardzo dużo kasy potrzeba żeby to jeździło wink.gif

A cena wyjściowa chora jak za taki złom ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Trochę mi teraz zabiłeś klina . Ale szeroki most z czarnym podszybiem miał już chyba nowe .

Jak to w polskiej motoryzacji zdarzały się "mieszańce"

Dośc powszechne było mieszanie nowej deski (+plastikowe podszybie i duże wycieraczki) z wąskim mostem.

Widziałem też np. takie dziwadło, że auto miało jeszcze stary wlot na masce, ale już nowe przetłoczenia (przypomnę, że masce MR93 nie było już wlotu bo poszedł na podszybie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może nie jestem za bardzo obeznany w tych tematach, ale jakoś podpadają mi zegary. Nie powinny być

> jeszcze te stare wersje w tych latach?

Teoretycznie od 94r. wychodził ten model ale może w takiej wersji ale może wyprodukowali już w końcu 93r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ojciec kupował w 93 to podszybie nie było jeszcze plastikowe, zegary były kwadratowe.

No to może nie miałeś jeszcze MR'a. My kupowaliśmy jednego z pierwszych MRów, jeszcze w ZOCAR przy fabryce. Miał okrągłe zegary, szeroki most, plastikowe podszybie, bębny z tyłu, deskę z 4ma nawiewami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretycznie od 94r. wychodził ten model ale może w takiej wersji ale może wyprodukowali już w

> końcu 93r.

Miałem 93 produkcję z września jako pełen MR94. Ojciec miał służbowego na wąskim z przetłoczeniem na masce ale starym chwytem powietrza spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to może nie miałeś jeszcze MR'a. My kupowaliśmy jednego z pierwszych MRów, jeszcze w ZOCAR przy

> fabryce. Miał okrągłe zegary, szeroki most, plastikowe podszybie, bębny z tyłu, deskę z 4ma

> nawiewami.

Bębny? To w którym roku kupowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Link do ogłoszenia:

> http://olx.pl/oferta/bagaznik-dachowy-fiat-126p-zabytek-CID5-ID51gN5.html#658b5d236a

> został okraszony zdjęciem pojazdu JustRalf'a:

Tia.

Pisałem do OLX w tej sprawie jak się jeszcze zwali Tablica i chyba mocno w doopie mnie mają, bo nawet nie raczyli odpisać ok.gif

Pomijając już ten "drobny" szczegół, że to zupełnie inny typ bagażnika (były dwa) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.