Skocz do zawartości

a LANCIA LYBRA z JTD ? + LACETTI


tygrysek86

Rekomendowane odpowiedzi

> co to za włoska myśl?

> np taka: LYBRA z OLX

> ( ogłoszenie przykładowe )

> silnik z fiata, ale środek i bryła ciekawa...

> Warto to takim czymś się interesować ?

Siur ok.gif tylko ja bym szukał 2,4 JTD. Marysi też szukałem 2.0i ale w okolicach nie było. frown.gif

BTW to auto typuję na swój docelowy dupowóz. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tych JTD jest dwumasa ?

> CR czy co?

A nie mam pojęcia lizak.gif jeżdżę tym co mam dopóki się nie popsuje, a wtedy się martwię.

Edit. Koło dwumasowe to już nie taki wydatek by straszyć nim dzieci. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za włoska myśl?

> np taka: LYBRA z OLX

> ( ogłoszenie przykładowe )

> silnik z fiata, ale środek i bryła ciekawa...

> Warto to takim czymś się interesować ?

silniki OK, zawiecha OK, awaryjność stosunkowo niska, części ekploatacyjne niskie, nietypowe częśći jak się wysypią czasem szokują ceną , baaaaardzo wygodne auto i dobrze wyposazone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mniej więcej tego czego nie ma Skoda w porównaniu do Audi

No tak, ale się zastanawiam. Oba autka to na chwilę obecną stare paździerze (brutalne ale prawdziwe). Ilość gotówki jest ograniczona. W sumie jakbym kupił Lybrę to musiałbym do niej dołożyć i potem jeszcze ją doinwestować. A tak wystarczy że doinwestuję Marysię.

Lybra fajna ale podejrzewam, że mimo całej "cukierkowatości" tego auta nie odczuję zbyt dużej różnicy po przesiadce z obecnego paździerza, jeśli chodzi o przestrzeń, prowadzenie się czy osiągi.

Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem sie z tempry na lybre i po początkowym wow zaczęło być mi ciasno. Ja mialem, w sumie jeszcze chwile mam 2,0 benzynę, niestety obróciło panewkę. Jak jeździła, to czasami nie jeden się zdziwił na następnych światłach co to za auto tak odjechało. Ja niestety trafiłem na zaniedbany egzemplarz, ale osobiście milej wspominam starszą temprę. Na sprzedaż marei namawiałem sąsiada bo jest u nich w rodzinie od nowości, ale nie udało mi się. Jutro natomiast odbieram nubire i już rozglądam sie za jakimś kapeluszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za włoska myśl?

> np taka: LYBRA z OLX

> ( ogłoszenie przykładowe )

> silnik z fiata, ale środek i bryła ciekawa...

> Warto to takim czymś się interesować ?

Kolega z pracy ma taką tylko z 2.4JTD pod maską. Ma ją chyba 5 rok. Jeździ w granicach 15-20kkm na rok.

Przez ten czas raz tylko klamka od drzwi została mu w rękach (szarpał się przy ujemnych temperaturach), wycieraczki odmówiły posłuszeństwa i delikatne wykwity rudzielca na progach ma.

Poza tym nie narzeka.

Mi się ten samochód nie podoba, kumpel jest zachwycony - choć kolega już po 50tce to może i inny gust... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja przesiadłem sie z tempry na lybre i po początkowym wow zaczęło być mi ciasno. Ja mialem, w sumie

> jeszcze chwile mam 2,0 benzynę, niestety obróciło panewkę. Jak jeździła, to czasami nie jeden

> się zdziwił na następnych światłach co to za auto tak odjechało. Ja niestety trafiłem na

> zaniedbany egzemplarz, ale osobiście milej wspominam starszą temprę. Na sprzedaż marei

> namawiałem sąsiada bo jest u nich w rodzinie od nowości, ale nie udało mi się. Jutro natomiast

> odbieram nubire i już rozglądam sie za jakimś kapeluszem

tak samo jak w 159 auto jest ładne więc musi na tym cierpieć, choć trochę, przestrzeń w środku - szczególnie z tyłu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ceny nie trzymają, bo to Lancia a nie VW/Audi Generalnie stereotyp jest taki, że to auto na "F" (w

> końcu to w zasadzie Fiat, tylko z trochę wyższej półki), no i nie ma tego "prestiżu" co

> pastuch TDI

Nie dość, że włoski to jeszcze wynalazek (w opinii szarego obywatela marka mało znana)

Nie ma na to popytu to i ceny używek w PL niskie.

Jak dla mnie same zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ale się zastanawiam. Oba autka to na chwilę obecną stare paździerze (brutalne ale

> prawdziwe). Ilość gotówki jest ograniczona. W sumie jakbym kupił Lybrę to musiałbym do niej

> dołożyć i potem jeszcze ją doinwestować. A tak wystarczy że doinwestuję Marysię.

> Lybra fajna ale podejrzewam, że mimo całej "cukierkowatości" tego auta nie odczuję zbyt dużej

> różnicy po przesiadce z obecnego paździerza, jeśli chodzi o przestrzeń, prowadzenie się czy

> osiągi.

> Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.

płyta podłogowa Lancii pochodzi z AR 156 wiec Lybra oczywiscie bedzie odrobinę wieksza a co za tym idzie we wnętrzu powinno być więcej miejsca, poza ty Lybra jest nowsza jakby nie patrzeć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może kolega sam się wypowie w tym wątku.

potwierdzam co napisali wczesniej...

auto mega wygodne i mało awaryjne jesli chodzi o silnik... (z tym ze ja mam 2.4 JTD)

ja mam 250 kkm na liczniku (realnie pewnie ze 150 kilo więcej) i nie chce się zepsuć...

jedynie do czego można się przyczepić to do szybko zużywającego się wnętrza...

alkantara się przeciera, plastiki się łuszczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zakładając nowego tematu:

> czy LACETTI kombi to dalej na podzespołach starych opli ?

Nie. To po prostu Nubira III.

> dla przykładu: ogłoszenie przykładowe

> takie benzynowe 1.6 to dobre?

Dobre ok.gif

Oleju nie łyka, gazuje się i jako tako odpycha ten wózek ok.gif

> a diesle chevrolet skąd bierze? swoje mają?

Diesel robiony w Korei na licencji VM Motori. Podobnie Hyundai stamtąd czerpał na początku licencje na diesla.

Udana jednostka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zakładając nowego tematu:

> czy LACETTI kombi to dalej na podzespołach starych opli ?

> dla przykładu: ogłoszenie przykładowe

> takie benzynowe 1.6 to dobre?

> a diesle chevrolet skąd bierze? swoje mają?

Weź pod uwagę, że właściwie wszystkie silniki w tym modelu palą jakieś 1-1,5 l/100km więcej niż analogiczne motory konkurencji. W związku z tym LPG mile widziane (i bez protestów przez silnik przyjmowane). Za to (znów w porównaniu z konkurencją) gwarantowany święty spokój. ok.gif

Odkąd zamieniłem Skodę na Chevroleta, to właściwie nie wiem, że mam auto. rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zakładając nowego tematu:

> czy LACETTI kombi to dalej na podzespołach starych opli ?

> dla przykładu: ogłoszenie przykładowe

> takie benzynowe 1.6 to dobre?

> a diesle chevrolet skąd bierze? swoje mają?

nie mów Tygrysku że chcesz zamienić swoje E46 2.8 na Lacetti 1.6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za włoska myśl?

> np taka: LYBRA z OLX

> ( ogłoszenie przykładowe )

> silnik z fiata, ale środek i bryła ciekawa...

> Warto to takim czymś się interesować ?

Autko bardzo fajne, ciche w środku, miękkie, dobre materiały i nagłośnienie też nawet jeżeli nie ma Bose.Zawias przód taki sam jak w Multipli a tył specyficzny tylko dla Lybry.Oczywiście tył jak i przód jest niezależny.Również polecam 2.4 JTD food.gif

Części nawet tanie tylko przeważnie trzeba wymienić termostat bo często padają clown.gif

Jako posiadacz mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, ale ten bagażnik dachowy to jakiś żart. Fatalnie z tym wygląda, Lybra domyślnie ma relingi z którymi wygląda o wiele lepiej.

Autko piękne, bazowo nieźle wyposażone i fajnie jeździ. Ceny niski, bo szacunek do marki jak Koledzy wcześniej napisali.

Brałbym, tylko dobrze obejrzeć warto przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dzisiaj przesiadłem się z Lybry na nubire/lacetti.

> Miejsca więcej, wnętrze wizualnie i jakość nieporównywalna.

> Po przejściach z lancia, niestety kupiłem zaniedbana i to byl błąd chce teraz tylko niezawodnosci

jakie lacetti, silnik, bajery i napisz cenę, może być priv smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> silniki OK, zawiecha OK, awaryjność stosunkowo niska, części ekploatacyjne niskie, nietypowe częśći

> jak się wysypią czasem szokują ceną , baaaaardzo wygodne auto i dobrze wyposazone

Nówkę sobie można kupić:

OLX

Aż pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakie lacetti, silnik, bajery i napisz cenę, może być priv

9,500 1,6 benzyna sx, 4xel szyby, el lusterka klimatronik i chyba tyle z wygód. 2005 r i 125000 przebiegu potwierdzone. Przywieziony w całości bo od żony z pracy mąż koleżanki przywozi auta do m.in. tego komisu i kilka innych mi odradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.