Skocz do zawartości

Polska Policja


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

> http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/106466,Nowe-samochody-w-Policji.html

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

popraw linka, bo zamieniłeś url z opisem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowe samochody w Policji

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

czy ja dobrze widze ze pierdut nawet nie w blendzie na relingi tylko przez dach-szkoda ze nie ma foty tego elementu od wewnatrz-ciekawe czy przez podsufitke tez tak pojechali po chamsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowe samochody w Policji

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

Nie rozumiem co jest złego w tanim w zakupie i eksploatacji samochodzie, który nie ma z zasady służyć do pościgów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ja dobrze widze ze pierdut nawet nie w blendzie na relingi tylko przez dach-szkoda ze nie ma

> foty tego elementu od wewnatrz-ciekawe czy przez podsufitke tez tak pojechali po chamsku...

bardzo dobrze widzisz ok.gif ot wygrała najtańsza oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co podczas gdy trzeba bedzię podjąć pościg?

> - zero zero do zero trzynaście, słuchajcie, dajce dwa patrole bo zgubiłem gościa

A to takie duzo wolniejsze jest od np tych busów co jeżdzą teraz ?? Nie popadajmy w paranoje imho do miasta spokojnie styknie , inna sprawa czy funkcjonariuszom w tym wygodnie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to takie duzo wolniejsze jest od np tych busów co jeżdzą teraz ?? Nie popadajmy w paranoje imho

> do miasta spokojnie styknie , inna sprawa czy funkcjonariuszom w tym wygodnie będzie ...

Latem na skuterach sobie radzą to i w tym jakoś zimę przecierpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no Rado, tu widać ewidentnie poczucie humoru w moim linku jednak tego nie widzę

Wydaje mi sie, że jeżeli rozpisali przetarg na takie auta to, będą spełniać ich wymagania. Nie wydaje mi się, aby zrobiono to na pałę. Nie znam się na pracy Policji, wiec nie wiem, czy takie auta są OK.

Nie mniej nie sadze, ze wydajać np 50 % więcej na większe i mocniejsze auta, skuteczność tej formacji zwiększyła by się tez o 50 % niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowe samochody w Policji

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

Zakup samej Corsy uważam za słuszny. Auta powinny trafić głównie do dzielnicowych , lub służb patrolujących centrum miasta. Co do samego montażu belki sygnałowej to jest DRAMAT ! sama belka jest bardzo dobrej jakości i porządna. Z doświadczenia powiem że tak gdzie kończy się logika, tam zaczyna się policja hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowe samochody w Policji

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

jak cieżko jest zadać sobie trud przeczytania kilku zdań pad.gif

Quote:

Pojawi się także 149 tanich w eksploatacji pojazdów małolitrażowych z segmentu „A” oraz „B”. Mają być przeznaczone nie tylko dla dzielnicowych, ale także dla policjantów, którzy będą je wykorzystywali je do wykonywania zadań administracyjnych i pomocniczych, czyli np. do przewożenia akt do prokuratur lub sądów. Będą przydatne szczególnie w miastach, gdzie jest duży ruch i trudno znaleźć miejsce do parkowania. Pojazdy tego typu są używane przez policje z państw Unii Europejskiej.


niech ktoś to na HaPe wyrzuci skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowe samochody w Policji

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

Ogolnie fajnie ze małe auta kupuja dla Policji, do wielu zadań bez sensu jest jezdzic dużymi pojazdami ok.gif

A co do montażu - nie wiem, montaż może nie jest zbyt elegancki, ale w czym problem niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowe samochody w Policji

> Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak...

> p.s. popatrzcie na montaż "kogutów"

A co było złego w Cinquecento? Do przewożenia policjanta i psa tropiącego to było bardzo dobre auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak cieżko jest zadać sobie trud przeczytania kilku zdań

Po co czytać? News medialnie chwytliwy, mało kto w ogóle się meritum zainteresuje, motywem przewodnim będą psy i nakrętki na dachu busted.gifhahaha.giffacepalm%5B1%5D.gif

> Quote:

> Pojawi się także 149 tanich w eksploatacji pojazdów małolitrażowych z segmentu

> „A” oraz „B”. Mają być przeznaczone nie tylko dla

> dzielnicowych, ale także dla policjantów, którzy będą je wykorzystywali je do wykonywania

> zadań administracyjnych i pomocniczych, czyli np. do przewożenia akt do prokuratur lub sądów.

> Będą przydatne szczególnie w miastach, gdzie jest duży ruch i trudno znaleźć miejsce do

> parkowania. Pojazdy tego typu są używane przez policje z państw Unii Europejskiej.

Z głową jak widać ok.gif

> niech ktoś to na HaPe wyrzuci

Popieram ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak cieżko jest zadać sobie trud przeczytania kilku zdań

> Quote:

> Pojawi się także 149 tanich w eksploatacji pojazdów małolitrażowych z segmentu

> „A” oraz „B”. Mają być przeznaczone nie tylko dla

> dzielnicowych, ale także dla policjantów, którzy będą je wykorzystywali je do wykonywania

> zadań administracyjnych i pomocniczych, czyli np. do przewożenia akt do prokuratur lub sądów.

> Będą przydatne szczególnie w miastach, gdzie jest duży ruch i trudno znaleźć miejsce do

> parkowania. Pojazdy tego typu są używane przez policje z państw Unii Europejskiej.

> niech ktoś to na HaPe wyrzuci

Czytałem na samym początku, nie martw się, poprostu nie zrozumiales, wcale się nie dziwię a gość by się nawet nie przyznawał że za moje pieniądze kupili auta do wozenia akt sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytałem na samym początku, nie martw się, poprostu nie zrozumiales,

Jestem innego zdania jest dokładnie odwrotnie skromny.gif

>a gość by

> się nawet nie przyznawał że za moje pieniądze kupili auta do wozenia akt

rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

zadzwoń poproś żeby oddali twoja część rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tych nowych dostaw pojazdów dla policji to dziś widziałem u mnie nową skodę yeti, ale belka była

> całkiem znośnie zamontowana

Mnie swojego czasu zaskoczyło coś takiego (nie mam na myśli księdza) biglaugh.gif

217_26012007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tych nowych dostaw pojazdów dla policji to dziś widziałem u mnie nową skodę yeti, ale belka była

> całkiem znośnie zamontowana

I to ja rozumiem i koguty też dobrze na relingach zamontowane, ale jak widzę innym wiercenie w dachu nie przeszkadza, profi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały i oszczędny samochód. Wystarczający do drobnych interwencji, kontroli czy podjechania np.: na skrzyżowanie celem kierowania ruchem.

A co do montażu "kogutów" to większość pojazdów uprzywilejowanych ma tak montowane. Też mnie to dziwi, że nie wykorzystuje się fabrycznych mocowań na dachu. Ale tak podobno jest szybciej i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według ciebie jest to dobrze zamonotowane? Wiercenie w dachu, profi montaż, nie ma co

Jaki widzisz problem? Do anten jakoś dziury można wiercić? Skutecznie, to są samochody "specjalne", a nie cierpiarskie bryki, w których się później ukrywa do czego były używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby kupili 140 porshe to byłoby że marnują pieniądze.

> Jak rozsądnie ktoś podszedł do tematu i do zadań niewymagających prędkości świetlnej kupili tańsze

> i oszczędne samochody to też źle ...

> Ehhh Polacy

Mnie tylko dziwi dlaczego nie robia przetargow na caly kraj. Zamiast 200 dla Lodzi 100 dla Warszawy + jakies dla UM czy strazy miejskiej. Dalbym przetarg np auto klasy B max 45k na kolach calorocznych np 1000 sztuk i wyslac na cala Pl. Nie byloby taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.