Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Golf VIII vs T-Roc

Featured Replies

Napisano

Witam,

 

siostra będzie zmieniać swoje obecne auto (Skoda Rapid) i właściwie zdecydowała że jej nowym autem będzie nowy Golf VIII. Po wizycie w salonie, gdzie miała tylko zamówić auto bo była niby zdecydowana w głowie zamieszał jej T-Roc. I teraz tak: auto ma być dla rodziny 2 + 2 (dzieci 6 i 10 lat) przebiegi roczne około 15kkm. Auta mają być z silnikiem 1.0 110KM w środkowych wersjach wyposażenia (klima automatyczna, aktywny tempomat, światła LED). T-Roc w cenie około 91kzł, Golf troszkę taniej.  Co Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem do jazdy wokół komina? Bo mam wrażenie że jednak T-Roc jest troszkę gorzej wykonany w środku, jazdy próbnej jeszcze nie było.

Napisano
1 minute ago, pejus1982 said:

Witam,

 

siostra będzie zmieniać swoje obecne auto (Skoda Rapid) i właściwie zdecydowała że jej nowym autem będzie nowy Golf VIII. Po wizycie w salonie, gdzie miała tylko zamówić auto bo była niby zdecydowana w głowie zamieszał jej T-Roc. I teraz tak: auto ma być dla rodziny 2 + 2 (dzieci 6 i 10 lat) przebiegi roczne około 15kkm. Auta mają być z silnikiem 1.0 110KM w środkowych wersjach wyposażenia (klima automatyczna, aktywny tempomat, światła LED). T-Roc w cenie około 91kzł, Golf troszkę taniej.  Co Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem do jazdy wokół komina? Bo mam wrażenie że jednak T-Roc jest troszkę gorzej wykonany w środku, jazdy próbnej jeszcze nie było.

 

Niech sobie porowna ilosc miejsca w srodku i bagazniku, bo T-Roc wydaje sie byc jednak mniejszy od Golfa.

A wezmie to co jej sie bardziej podoba, bo to przeciez ona ma tym jezdzic nie my ;]

 

Napisano
  • Autor
4 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

A wezmie to co jej sie bardziej podoba, bo to przeciez ona ma tym jezdzic nie my ;]

 

 

Niby tak, ale wiesz jak to z kobietami - chcą żeby nowe auto było duże, prestiżowe, modne, przestronne przy tym mało paliło, zwrotne i kosztowało 40kzł (z gwarancją od zderzaka do zderzaka na 10 lat jak  to pisał klasyk:))

Edytowane przez pejus1982

Napisano

T-Roc plastik-fantastik, golf z kolei te kretyńskie ekrany i sterowanie dotykowe. 

Ja bym pewnie mimo wszystko wolał golfa, bo lepiej wykonany, ale baba obstawiam weźmie krossołwera, bo "modny". 

A jeśli tylko do miasta to już lepiej chyba T-Crossa, bo bardziej poręczny a wcale nie ma mniej miejsca w środku od T-Roca. 

Edytowane przez iwik

Napisano

Przy dwójce dzieci to bym jednak dopłacił do np najniższej wersji tiguana- za ok 100kPLN powinno się coś znaleźć.

 

T roc może i plastik, ale mnie od 1.5roku nic się z nim nie dzieje, nie trzeszczy - jak się maca deskę to może i przeszkadza twardość , ale do takich osób macających nie należę i mi to wisi- ewentualnie boczki drzwi mogłyby być lepsze, choć i tak od 2020 dają na przodzie materiał . Oczywiście golf ma lepsze materiały pewnie, a t Roc z taka np mazdą CX30 to już przepaść w użytych materiałach...

Na + komfort wyższego prześwitu, na minus brak opcji jak w innych vw (brak: ledy matrix , podgrzewana szyba przednia, brak elektrycznych foteli)

Oczywiście cena przesadzona- ale widzę, że dziś  100kPLN taki standard za auto.

Jak dla mnie t cross jest bardziej plastikowy niż t roc. Miałem na dwa dni 1,0 T crossa i silnik zrobił na mnie wrażenie - zbierało się to zacnie, ale dźwięk 3cyl w każdej marce mnie odpycha - już w moim 1.5 wkuffia mnie tryb 2cylindrowy- nie lubię tego dźwięku, badziewie nic nie daje w spalaniu.

 

A najlepiej niech umówi się na jazdy testowe, a nie słucha opinii osób nie posiadających danego modelu.

 

Bez względu na markę nie kupiłbym już "niskiego" auta - odzwyczaiłem się po QQ i T Rocku.

Edytowane przez Pado

Napisano
1 hour ago, Jaruga said:

Golf.  

T-ROC to klasa B. To podniesione polo udające kompakta. Tyle że "modny crosover"  ;)

t-cross to polo  ;] 

 

tak mnie tu napisano i wymiarami   sie zgadza  ;] 

Napisano
20 minutes ago, mokrii said:

t-cross to polo  ;] 

 

tak mnie tu napisano i wymiarami   sie zgadza  ;] 

 

T-roc to cos pomiedzy Polo a Golfem.

Napisano
  • Autor
3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

T-roc to cos pomiedzy Polo a Golfem.


Sprzedawca też tak tłumaczył różnice 🙂 Jutro jazdy próbne i  decyzja o wyborze auta. 

Napisano
11 minutes ago, Maciej__ said:

 

T-roc to cos pomiedzy Polo a Golfem.

koleżanka ma t-crossa  i przy 5 osobach w srodku może komfortu nie ma, ale nie moge napisać ze to klasa b :hmm: imo jest podobnie do mojego forka  (ktory jak wiadomo jest szerszą  imprezą) ;]

Napisano
Napisano
Witam,
 
siostra będzie zmieniać swoje obecne auto (Skoda Rapid) i właściwie zdecydowała że jej nowym autem będzie nowy Golf VIII. Po wizycie w salonie, gdzie miała tylko zamówić auto bo była niby zdecydowana w głowie zamieszał jej T-Roc. I teraz tak: auto ma być dla rodziny 2 + 2 (dzieci 6 i 10 lat) przebiegi roczne około 15kkm. Auta mają być z silnikiem 1.0 110KM w środkowych wersjach wyposażenia (klima automatyczna, aktywny tempomat, światła LED). T-Roc w cenie około 91kzł, Golf troszkę taniej.  Co Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem do jazdy wokół komina? Bo mam wrażenie że jednak T-Roc jest troszkę gorzej wykonany w środku, jazdy próbnej jeszcze nie było.
T-Roc polecam. Wyżej się siedzi, wyższy prześwit, na codzień do miasta bardziej praktyczny. A miejsca to i na wakacje starczy, najwyżej trumna na dach.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Napisano
2 godziny temu, mokrii napisał:

t-cross to polo  ;] 

 

tak mnie tu napisano i wymiarami   sie zgadza  ;] 

Faktycznie - mylą mi się te 2. Ale T-roc nie wiele większy ;) 

Napisano

T-Roc fajnie się sprawdza w mieście. Z miejscem w środku szału nie ma, ale tragedii też nie.

tapatalked

Napisano

Z golfem bym uważał. Bardzo często wracają do serwisu ze względu na usterki elektroniki.

Napisano
Napisano

Ja też jestem za T-Roc, sporo miejsca, fajnie wyciszony, nawet przy prędkościach autostradowych jest ciszej jak w O3. Silnik 1.5 kangura nie ma i wyszedł taniej jak VIII z tym samym silnikiem.

Napisano

Niech odwiedzi Forda i zobaczy Pumę oraz rzuci okiem na Mazdę CX3. 

 

Byłem w szoku jak ładnie jest w tych autach. I do tego oba samochody są naprawdę fajne z zewnątrz. 

 

Jako wielki zwolennik VW i użytkownik Golfa od modelu IV po VII i pół na tym chyba zakończę... VW jest obecnie dramatyczny. :( 

Napisano
4 minutes ago, chojny said:

Niech odwiedzi Forda i zobaczy Pumę oraz rzuci okiem na Mazdę CX3. 

 

Mazda CX3 sie absolutnie nie nadaje dla rodziny 2+2, z tylu jest bardzo malo miejsca.

Samo auto bardzo fajne, ale raczej trzeba szykowac ok 100kPLN a rabatow brak ;]

Napisano

Brac Troc ma klasyczne sterowanie w golfie jest jeszcze duzo bledow.

Napisano
16 godzin temu, pejus1982 napisał:

 

Niby tak, ale wiesz jak to z kobietami - chcą żeby nowe auto było duże, prestiżowe, modne, przestronne przy tym mało paliło, zwrotne i kosztowało 40kzł (z gwarancją od zderzaka do zderzaka na 10 lat jak  to pisał klasyk:))

 

dlatego trzeba kobiecie pozwolić samej wybrać, bo tych wszystkich wymagań nie da się spełnić naraz w budżetowym aucie i potem będzie na Ciebie ;]

Napisano

Na co dzień jeżdżę Golfem VII - bradzo udane auto ale brałbym T-Roc. Po pierwsze Golf VIII nie podoba mi się, jet gorzej wykonany od VII, dużo piano balck w środku, schowki nie są flokowane itd - czuć, że oszczędzali, a sterowanie dotykowe mi nie leży :( Poza tym T-Roc będzie wygodniejszy na na dzień - samo wsiadanie / wysiadanie, również dla dzieci i ogólnie jazda wyższym autem w mieście jest przyjemniejsza.

Napisano
25 minutes ago, dzidzia said:

Na co dzień jeżdżę Golfem VII - bradzo udane auto ale brałbym T-Roc. Po pierwsze Golf VIII nie podoba mi się, jet gorzej wykonany od VII, dużo piano balck w środku, schowki nie są flokowane itd - czuć, że oszczędzali, a sterowanie dotykowe mi nie leży :( Poza tym T-Roc będzie wygodniejszy na na dzień - samo wsiadanie / wysiadanie, również dla dzieci i ogólnie jazda wyższym autem w mieście jest przyjemniejsza.

 

I jesli moda na SUVy nie minie, to bedzie duzo lepiej trzymal wartosc :ok:

 

Napisano
17 godzin temu, pejus1982 napisał:

Witam,

 

siostra będzie zmieniać swoje obecne auto (Skoda Rapid) i właściwie zdecydowała że jej nowym autem będzie nowy Golf VIII. Po wizycie w salonie, gdzie miała tylko zamówić auto bo była niby zdecydowana w głowie zamieszał jej T-Roc. I teraz tak: auto ma być dla rodziny 2 + 2 (dzieci 6 i 10 lat) przebiegi roczne około 15kkm. Auta mają być z silnikiem 1.0 110KM w środkowych wersjach wyposażenia (klima automatyczna, aktywny tempomat, światła LED). T-Roc w cenie około 91kzł, Golf troszkę taniej.  Co Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem do jazdy wokół komina? Bo mam wrażenie że jednak T-Roc jest troszkę gorzej wykonany w środku, jazdy próbnej jeszcze nie było.

 

 

T-Roc ;]

 

 

Napisano
9 godzin temu, maciekCC napisał:

Z golfem bym uważał. Bardzo często wracają do serwisu ze względu na usterki elektroniki.

 

Aż dziw że nikt nie zwrócił wcześniej na to uwagi.

Panowie obecnie pchanie się w nowego golfa/leona czy Octavie to ruletka. Pierniczy się wszystko na potęgę nieliczni nie mają problemów z tymi autami.

 

Co do wyboru auta dla kobiety to wiele juz tu było pisane (sam również przerabiałem na własnym przykładzie) w pierwszej kolejności co się kobiecie podoba później dobierać dodatki ;)

 

Jeśli chodzi o małego Crosrowera to polecam seata Aronę (porównywałem ją na jazdach ostatnio z Trokiem/tcrosem/kamiqiem/qaszkajem) najtańsza w zestawieniu tych 5 aut (fr lub exelenc) najbardziej zwinna oraz najbardziej sie podoba małżonce. Ja osobiscie poszedłbym w kierunku nisana jednak auto wydaje się być duże i ciężko się żonie nim parkowało jednak mamy tam już 4 cylindry i 140Km fajnie to jedzie. 

Napisano
17 godzin temu, pejus1982 napisał:

 

Niby tak, ale wiesz jak to z kobietami - chcą żeby nowe auto było duże, prestiżowe, modne, przestronne przy tym mało paliło, zwrotne i kosztowało 40kzł (z gwarancją od zderzaka do zderzaka na 10 lat jak  to pisał klasyk:))

 

Nie, to nie tak z kobietami, one wcale tego nie chcą. Chcą żebyś jej doradził przed zakupem a potem chcą mieć do Ciebie pretensje, że doradziłeś źle. Trzymaj się z daleka - ona sama nie wie czego chce, więc skąd Ty masz wiedzieć? Zresztą i tak ona natychmiast zmieni zdanie. A zapytała Ciebie, bo jej chłop nie jest taki głupi żeby się wypowiadać.

:hehe:

Napisano

T-rock... nawet pomimo jego wnętrza/deski od której aż bije plastikiem (u mnie głównie z tego powodu golf 7 został zastąpiony Tiguanem)

miałem Golfa 7, super auto, ale Golf 8 mi również nie leży, a jak do tego dorzucimy problem o jakich słychać to juz wogóle na ten moment odpada.

Poza tym jeśli skoda/seat jest akceptowalna to karoq/ateca nawet 1.0tsi żeby zmieścić się w miarę w budżecie

Napisano
18 minut temu, kravitz napisał:

T-Roc

 

jak ja nie lubię tych pseudo SUVów i wszystkich Crossoverów tak taki T-Roc R czy Cupra Ateca wydają mi się tak pociągające w tej swojej bezsensowności, że strasznie bym chciał takiego mieć ;]

Napisano
5 minut temu, maro_t napisał:

 

jak ja nie lubię tych pseudo SUVów i wszystkich Crossoverów tak taki T-Roc R czy Cupra Ateca wydają mi się tak pociągające w tej swojej bezsensowności, że strasznie bym chciał takiego mieć ;]

 

Ja bym chciał T Rocka R, ale....już raz straciłem prawko więc po co mi 300KM , poza tym nie stać mnie więc nie ma tematu 🤣

 

Napisano
14 minut temu, RABIN napisał:

Jeśli chodzi o małego Crosrowera to polecam seata Aronę (porównywałem ją na jazdach ostatnio z Trokiem/tcrosem/kamiqiem/qaszkajem) najtańsza w zestawieniu tych 5 aut (fr lub exelenc) najbardziej zwinna oraz najbardziej sie podoba małżonce. Ja osobiscie poszedłbym w kierunku nisana jednak auto wydaje się być duże i ciężko się żonie nim parkowało jednak mamy tam już 4 cylindry i 140Km fajnie to jedzie. 

idąc tym tropem niech zobaczy jeszcze Suzuki Vitarę ( opisywałem ją w wątku :

 

w środku będzie najtoporniejsza zarazem prosta , zewnętrznie mi się podoba , będzie miała najmniejszy rozstaw osi , ale za 81.000zł na wyprzedaży rocznika napakowana bardzo dobrze w wersji premium , ma też 140km i modny znaczek Hybrid ( to mild Hybrid jest ) 

Napisano

Siedziała w vitara oraz scros niestety środek odrzuca

 

Będąc na jeździe próbnej bardzo miło jestem zaskoczony skodą kamiq to auto jest genialne i bardzo przestronne z zewnątrz ne wszystkim się podoba jednak nadrabia funkcjonalnością.

Napisano
  • Autor

Zamówiony T-Roc z silnikiem 1.0 115KM. Wersja advanced + pakiet drogowy + pakiet komfortowy + lakier metalik + koło zapasowe + przedłużona gwarancja. Auto w wyposażeniu z najważniejszych rzeczy będzie miało klimatyzacje automatyczną i reflektory LED. Cena za to wszystko to 90kzł. Czemu nie Golf 8? Jednak obsługa w T-Roc jest bardziej klasyczna, więcej przycisków fizycznych, dodatkowo troszkę wyżej się siedzi i chyba na miasto będzie lepszy wybór.

Edytowane przez pejus1982

Napisano
20 godzin temu, Maciej__ napisał:

Niech sobie porowna ilosc miejsca w srodku i bagazniku, bo T-Roc wydaje sie byc jednak mniejszy od Golfa.

Zwłaszcza jeżeli kupuje na więcej niż 3 lata - bo za kilka lat z 6 i 10 latka zrobią nie zauważalnie większe dzieci ;) 

Trzeba sprawdzić czy na środku są miejsca na dwa kubeczki/butelki z napojami oraz gniazdo do ładowania telefonu ;) 

Napisano
25 minut temu, delco napisał:

Zwłaszcza jeżeli kupuje na więcej niż 3 lata - bo za kilka lat z 6 i 10 latka zrobią nie zauważalnie większe dzieci ;) 

Trzeba sprawdzić czy na środku są miejsca na dwa kubeczki/butelki z napojami oraz gniazdo do ładowania telefonu ;) 

 

nie wiem jak w Advance, ale u mnie jest z tyłu podłokietnik z miejscem na napoje i gniazdko w tunelu tez jest (12v), teraz chyba dają USB C z tyłu zamiast 12V

Napisano
  • Autor
6 minut temu, Pado napisał:

 

nie wiem jak w Advance, ale u mnie jest z tyłu podłokietnik z miejscem na napoje i gniazdko w tunelu tez jest (12v), teraz chyba dają USB C z tyłu zamiast 12V

 

Jest podłokietnik z tyłu i chyba dwa porty USB w tunelu.

Napisano
3 godziny temu, mmaciejosss napisał:

idąc tym tropem niech zobaczy jeszcze Suzuki Vitarę ( opisywałem ją w wątku :

 

w środku będzie najtoporniejsza zarazem prosta , zewnętrznie mi się podoba , będzie miała najmniejszy rozstaw osi , ale za 81.000zł na wyprzedaży rocznika napakowana bardzo dobrze w wersji premium , ma też 140km i modny znaczek Hybrid ( to mild Hybrid jest ) 

Nie 140km, a 129KM :old:

Mojej Vitara w środku się nie widzi, woli SX4 s-crossa (jak ja ma awersję do okrągłych wlotów powietrza niczym w Dacii czy 125p).

Napisano
3 godziny temu, maro_t napisał:

 

jak ja nie lubię tych pseudo SUVów i wszystkich Crossoverów tak taki T-Roc R czy Cupra Ateca wydają mi się tak pociągające w tej swojej bezsensowności, że strasznie bym chciał takiego mieć ;]

 

Mam to samo. Ten T-Roc R to taki wariat, że az mnie kreci ;]

Napisano
4 minuty temu, ZUBERTO napisał:

Nie 140km, a 129KM :old:

Mojej Vitara w środku się nie widzi, woli SX4 s-crossa (jak ja ma awersję do okrągłych wlotów powietrza niczym w Dacii czy 125p).

 

tak , 129km ( różnie piszą też na testach/forach ) , wersja bez MH miała 140km/220Nm , za to z MH jest 129km ( choć Hybryda pewnie coś dodaje , np +50Nm w dolnym zakresie ) to ogólny wynik wg papierów to 129km/235Nm co do auta ważącego tylko 1.150kg jest bardzo wystarczające  

 

ja rozważałem Kamiqa , bo wg mnie ładniejszy w środku i bardziej funkcjonalny , ale co bym nie dołożył ( to co mam u siebie )  to wychodził pow. 90kzł z 1.0TSI ( 1.5 nawet nie rozważałem bo przy mojej stopie po mieście pewnie by z 9-10palił ( obecnie mam 7.3 ) 

 

T-ROC , bardzo fajne autko , z czasem jak to zwykle bywa czegoś tam zabraknie ( u mnie też tek jest ) , ale do miasta i na małe wypady super autko , szkoda że przy bardzo podobnych gabarytach co Vitara jest 175kg cięższy co z silnikiem 1.0-110km będzie miało znaczenie na trasie ( po mieście bajka ) przy prędkościach autostradowych 

Napisano
Godzinę temu, pejus1982 napisał:

dnak obsługa w T-Roc jest bardziej klasyczna, więcej przycisków fizycznych, dodatkowo troszkę wyżej się siedzi i chyba na miasto będzie lepszy wybór.

 

Jeśli będzie tym jeździć po Częstochowie to dobry wybór- nasze miasto teraz po roztopach przypomina poligon czołgowy :facepalm: T-roc powinien się lepiej sprawdzić na krawężnikach, studzinkach i dziurach.

 

Co do analogowej obsługi- też wolę taką zamiast dotykowych ekranów, w poniedziałek pojeździłem ponad 1h Seatem Atecą i chyba znalazłem swój kolejny wóz ;)

Podstawowa obsługa oparta o pokrętła, guziki- podoba mi się.

Samo auto rozmiarowo jest tym czego potrzebuję.

 

 

Napisano

Jeśli komuś przeszkadza twardawy plastik na desce to jest rozwiązanie 🤣:

 

spacer.png

Edytowane przez Pado

Napisano
1 godzinę temu, Pado napisał:

 

nie wiem jak w Advance, ale u mnie jest z tyłu podłokietnik z miejscem na napoje i gniazdko w tunelu tez jest (12v), teraz chyba dają USB C z tyłu zamiast 12V

USB C to chyba nawet lepiej niż klasyczne 12 V - przynajmniej jeżeli chodzi o dzieci ;) 

Napisano
6 godzin temu, pejus1982 napisał:

Zamówiony T-Roc z silnikiem 1.0 115KM. Wersja advanced + pakiet drogowy + pakiet komfortowy + lakier metalik + koło zapasowe + przedłużona gwarancja. Auto w wyposażeniu z najważniejszych rzeczy będzie miało klimatyzacje automatyczną i reflektory LED. Cena za to wszystko to 90kzł. Czemu nie Golf 8? Jednak obsługa w T-Roc jest bardziej klasyczna, więcej przycisków fizycznych, dodatkowo troszkę wyżej się siedzi i chyba na miasto będzie lepszy wybór.

Zamowiony w jakim sensie do produkcji? 

Napisano
3 minuty temu, wujek napisał:

Zamowiony w jakim sensie do produkcji? 

Normalne - jeszcze tego egz. nie wyprodukowali  - konfigurujesz i zamawiasz. Wyprodukują, dostarczą i jeździsz za kilka miesięcy 😀

Napisano
2 minuty temu, rwIcIk napisał:

Normalne - jeszcze tego egz. nie wyprodukowali  - konfigurujesz i zamawiasz. Wyprodukują, dostarczą i jeździsz za kilka miesięcy 😀

Ludzie po pol roku czekaja oby sie VW wyrobil szybciej :phi: Dla mnie niepojete.

Napisano
  • Autor
30 minut temu, wujek napisał:

Zamowiony w jakim sensie do produkcji? 

 

Tak do produkcji, odbiór pod koniec kwietnia.

Napisano
18 minut temu, pejus1982 napisał:

 

Tak do produkcji, odbiór pod koniec kwietnia.

Czyli pewnie auto zamówione przez salon na stock? Bo coś krótki termin, kiedyś czas oczekiwania wynosił nawet 9msc

Napisano
9 minut temu, Pado napisał:

Czyli pewnie auto zamówione przez salon na stock? Bo coś krótki termin, kiedyś czas oczekiwania wynosił nawet 9msc

nie konieczne 

termin podany przez kolegę zapewne jest umowny :hehe: realny odbiór to koniec czerwca ;)

Napisano
59 minut temu, wujek napisał:

Ludzie po pol roku czekaja oby sie VW wyrobil szybciej :phi: Dla mnie niepojete.

 

wg wyszukiwarki na stronie vw, aktualnie jest 15szt t-rock 1.0tsi, szansa na znalezienie gdzieś w kraju mniej więcej tego co ten ktoś chce w mniej więcej oczekiwanym kolorze jest nikła... więc czemu nie pojęte?

1.5tsi maja 157sztuk, tutaj już pewnie dałoby się coś znaleźć

Napisano
4 godziny temu, TomekD000 napisał:

 

wg wyszukiwarki na stronie vw, aktualnie jest 15szt t-rock 1.0tsi, szansa na znalezienie gdzieś w kraju mniej więcej tego co ten ktoś chce w mniej więcej oczekiwanym kolorze jest nikła... więc czemu nie pojęte?

1.5tsi maja 157sztuk, tutaj już pewnie dałoby się coś znaleźć

Jak ide po kapuste kiszona czy po tv to zakladam, ze jest w sklepie. To samo jak ide do salonu. Jak nie bylo w Wawie to do Rzeszowa po Seata polecialem :phi: No ale rozumiem, ze inni nie musza miec na juz. Zwlaszcza w leasingu mozna poczekac te pol roku zeby podatku nie placic.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.