Skocz do zawartości

Ceny LPG/CNG Luty 2015


Nuki_tsw

Rekomendowane odpowiedzi

> BP Wieliczka ul. Krakowska (DK94) - LPG po 1,83 zł

To chyba najlepsza opcja jeżeli chodzi o Wieliczkę

Stacja r8 czy jakoś tak obok sklepu 'biedronka' ma ceny z kosmosu ..> 2zł/ l a ta nowa stacja przy parku niby podobnie jak bp jednak zawsze jakimś dziwnym trafem wejdzie 2l gazy więcej za zbiornik 40l niż gdzie indziej

z Krakowskich stacji niezmiennie dobrą cenę ma

kraktar ul. Myśliwska 1.61 zł/l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> l a ta nowa stacja przy parku niby podobnie jak bp jednak zawsze jakimś dziwnym trafem wejdzie 2l gazy więcej za zbiornik 40l niż gdzie

> indziej

Też mam takie wrażenie. Kilka razy tankowałem tam paliwo, i tak z litr-dwa za dużo weszło porównując średnie spalanie. Przy czym na różnice spalania +/- 0.5 litra /100 km ma wpływ wiele innych czynników, więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić ze tam kantują, ale już od kilku osób słyszałem podobne opinie. Za to ostatnio tankowałem na tej samej sieciówce w Brzeziu i wszystko ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.79zł / l

To mało, czy dużo? spineyes.gif

Ostatnio na prywatnej stacji pod Białymstokiem "lałem" po 1,65 zł/l. Nie pamiętam takich cen co najmniej od połowy 2007 r.

Co do BP, obok której codziennie jeżdżę, to 1,74 bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mało, czy dużo?

> Ostatnio na prywatnej stacji pod Białymstokiem "lałem" po 1,65 zł/l. Nie pamiętam takich cen co

> najmniej od połowy 2007 r.

> Co do BP, obok której codziennie jeżdżę, to 1,74 bodajże.

bardzo mało. Do tej pory najniższa cena byłą 2.03zł za litr w poprzedni piątek wiec tak obniżka to dla mnie szok, pozytywny oczywiście smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mało, czy dużo?

> Ostatnio na prywatnej stacji pod Białymstokiem "lałem" po 1,65 zł/l. Nie pamiętam takich cen co

> najmniej od połowy 2007 r.

> Co do BP, obok której codziennie jeżdżę, to 1,74 bodajże.

Ostatnio w Białymstoku na BP na Kopernika widziałem LPG w cenie 1,71zł/l smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.