Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.11.2023 uwzględniając wszystkie miejsca

  1. 4 punkty
    Nie no Panowie, żadnych półśrodków typu airbagi z demontażu;) Sprawa jest rozwojowa bo dzwoniła jakąś kobieta z Hesti ze jak sie zgodzi to: Biorą wrak na Siebie bez oględzin i wypłacają całość sumy ubezpieczenia czyli 79k. Czekamy na maila z informacją dokładną.
  2. 3 punkty
    I wychodzi na to, że się nie myliło Moje doświadczenia z TU są takie, że nazwa TU to jedno a dużo zależy od likwidatora, raz idzie gładko, a nie raz jak po grudzie od samego początku w zdaje się prostym temacie.
  3. Podstawowa zasada bezpiecznej pracy przy samochodzie brzmi - podnośnik jest do podnoszenia, a do utrzymania pojazdu są koziołki/kobyłki. Dodatkowo kliny pod koła. Zestaw koziołków + kliny to około 100 zł, a jakoś się pewniej pracuje. A i tak jeszcze wsuwam koło pod samochód, aby jak spadnie to na koło, a nie na glebę lub mnie.
  4. Ćwierć miliona za Skodę? Świat oszalal Co innego Mazda , Mitsubishi albo AR 🤪😂😂 Zapomniałem o jakiejś marce ? Za którą warto wydać ? Skoda to już premium celebryci zamiast RR wybierają 😂
  5. no wiesz, niektórzy cały czas twierdzą że 194 > 248
  6. Sprawdź regulator napięcia, żadne inteligentne ładowanie nie powinno powodować, że światła świecą jaśniej, a wentylator dmucha bardziej.
  7. 2 punkty
    Na HP mialaby wziecie
  8. 2 punkty
    Hestia tak rozlicza szkody całkowite, Wypłacają kwotę z polisy mniej więcej , biorą rozbitka na plac np.do Piekar Śląskich i wystawiają sami do sprzedania poprzez firmę Carrot
  9. Znasz jakiegoś właściciela EV który kupił elektryka ze względu na ekologię?
  10. NIe, pewnie plyn gestnieje w niskich temperaturach i wolniej leci Jak sie komora rozgrzeje to wraca do normy
  11. Widzę że wątek fajnie się rozwija. Od 2018 jeździłem Misiem (Kodiaqiem) 2.0 TSI i uważam że to najlepsze auto jakie miałem. Fakt, że było doposażone "pod korek". Inne marki w grupie VAG z 2.0 TSI wyciągają 280 a nawet 320KM. W Kodiaqu dopiero po ostatnim lifcie wprowadzili wersję RS z mocą 245. Powód jest prosty - kanibalizm wewnętrzny. Co do elektryków - to teraz jeżdżę Teslą. I ona nawet nie zbliża się jakością materiałów czy komfortem pasażerów do Kodiaqa. Ma oczywiście inne, niezaprzeczalne zalety - ale w komforcie to Misio rządzi. Już to pisałem - uważam że Kodiaq to świetny wybór. Jest drogi jak na Skodę i bardzo dobrze wyceniony jak na to co oferuje. Nie wykluczam, że kupię sobie Kodiaqa II z sentymentu
  12. Mam takie i nie miałem problemów. Używam przy dłuższych remontach, jako zabezpieczenie przy żabce. Na podnośniku zawsze popuszczam trochę aby auto oparło się o podporę.
  13. Mam takie same i one nie opierają się na tych nóżkach, tylko na środkowej podstawie. Nóżki są tylko po to, aby się nie chybotało. Ale przy każdych kobyłkach stabilizacja pojazdu po podstawa.
  14. 1 punkt
    Trzeba trzymać dyscyplinę, ja swoich uczę by jak coś dostają kontaktowali się, jak kupują-również niech dadzą znać, sprawdzi się czy opłacone, czy dane TU robi rekalkulacje czy nie. Hestia robi i wielu po zakupie siedzi cicho, a potem koniec polisy, a oni przysyłają wznowienie do zbywcy, ten wysyła umowę, że sprzedał i wtedy ślą nabywcy tyle ile uważają za nie-stosowne
  15. Nie wiem co ma ktoś w głowie kupując auto reklamowane przez aktorkę drugiej klasy z podrzędnych seriali. Jak mucha Skoda jeździ to kupią Skodę ? Szybciej jakąś zniżkę dostała za reklamę.
  16. 1 punkt
    No ja jeden taki biedny Wszyscy bogaci, nikt się na Teslę z diesla nawet nie przesiadł. A nie, czekaj...
  17. To ją kup, tzn póki obecny model ma sensowne ceny
  18. I tak ciągnie, a jak jest nierówne podłoże, to ciągnie mocno. Nie każdy ma żywicę na podłodze w garażu
  19. Może pod jakimś 2 tonowym SUV-em latarnia by ustapiła 😄 Ja niedługo odbieram nowe i będzie wędrował na giełdę golf 7,5 z 26tys przebiegu
  20. Koreańskie mimo że także nieocynkowane, to nie rdzewieją tak jak japońskie. Widać mają inną technologię do blach. Toyota to obecnie taka katastrofa jakościowa w kwestii zabezpieczenia podwozia przed rdzą, że w zasadzie każda inna marka ma lepsze zabezpieczenie.
  21. nie wiem od czego to zależało w PRL Moi rodzice mieli 125p z 84-zakonserwowany kilka dni po zakupie, po 3 latach zaczął "gnić" pojawiały się wykwity w wielu miejscach. Kupili w 88 nowego, do 95 (bez konserwacji) nie się nie działo - SZOK
  22. Jakby się Ateca spodobała to polecam Mam nawet do niej drugi kluczyk, ori instr i cala ksiazke serwisowa i karte pojazdu, bo mnie na odchodne wkurzyli i zabrakem ze soba
  23. 1 punkt
    Tylko po cichu i przez zaciśnięte zęby 😅😁
  24. Z tanimi to chyba loteria. Mam żabę za 49zł z Biedronki i trzyma jak głupia. Już wiele osobówek na niej podnosiłem i jedyne czego jej brakowało, to gumowa nakładka aby nie kaleczyć progów. Dokupiłem i jestem zadowolony, używam cały czas.
  25. 1 punkt
    Ostatnie 20kkm w TMY RWD SR.
  26. 1 punkt
    W ASO całka. Poza do zrobienia i do sprzedania jaki bezwypadkowe.
  27. Teściowa rok temu brała tak Scalę (rozbita z wątku obok). Ceny wyjściowa jakoś 86, z kredytem 83. Prowizji za udzielenia brak. Tydzien po zakupie spłaciła cały kredyt. Samochód 3k taniej.
  28. Weź pod uwagę że dużo zależy też od kraju po którym auto się porusza albo chociaż od sposobu parkowania - np ogrzewany garaż wspomaga dość mocno żarcie wozu Nasz kraj jest dość wredny pod kątem warunków i ilości soli jaka sypie się na auto. Aaaa widzę że to też w Polsce, no to dobrze ze jakoś tam jednak wytrzymuje, mama planuje jeździć ponad 10 lat.
  29. 1 punkt
    I dlatego kupiles Passata chyba R-line z obnizonym zawiasem zamiast np Tiguana?
  30. Vitara po 5 sezonach, żadnej tragedii nie ma:
  31. Widać, że nie jeździłeś fordem
  32. Wywiązują się z kasowania za przeglądy nadwozia, w to nie wątpię
  33. Oj unikam takich zakusów rodzinnych, potem będę słuchał jak coś będzie nie tak, po co mi to
  34. W temacie Skody Kodiaq chodzi o "kosmos"? Hahahaha. Bujaj dalej dziecko.
  35. "Uwielbiam" takich ..., dla których 204 czy 245 KM ze zwykłego silnika to "marna moc".
  36. No tak, dlatego kolega Danielpoz. nie ma pojęcia na jaki temat się wypowiada.
  37. 1 punkt
    Ano. Najmniejszy wymiar kary 1020 zł
  38. Tak to niestety czesto w praktycie wyglada... Ci co kupuja uzywki, oczekuja, ze bedziesz dbal o fure bardziej niz o swoje zdrowie Tylko jak przychodzi co do czego, to najlepiej zebys im je pozniej sprzedal w cenie zajechanego szrota
  39. Gdzie tam widzisz inteligencję w tym prostowniku? On mi wygląda własnie na zwykły transformatorowy...
  40. Głupich pytań nie ma są tylko ludzie ktorzy nie potrafią się zachować;) Wiec tego co bawiłem przetwornicami to powiem ci jedno jeśli masz napięcie zasilania około 12 V to będziesz mieć te 7V. Jeśli napięcie zaczniesz zmniejszać do choćby 10v dalej będziesz mieć te 7v. Minimalna różnica między tym co chcesz mieć a tym jakie napięcie podasz to jest jakieś 2.5v dla xl4015. Więc czy będziesz zasilać układ 20v czy 9.5v dalej będziesz mieć te założone 7V. Sytuacja zmieni się gdy zjedziesz poniżej 9.5v wtedy przetwornica będzie dawać napięcie mniejsze niż 7V bądź sytuacja numer 2 wyłączy się i nie da żadnego napięcia na wyjściu.
  41. Pozostałe też urodą nie grzeszą, można ten aspekt pominąć gdy liczy się cena.
  42. nic, co jak na crash test przy pełnej prędkości autostradowej było dużym fartem
  43. nie mam jeszcze jasnego zdania. Okolica mi się bardzo podoba, ale ja tam będę miał 2,5 godziny jazdy. Z wakacji nie zrezygnuję na pewno, ale sezon wiosenno-wakacyjny można by co drugi weekend spędzać.
  44. Ja mam działkę z domkiem na wsi 40 km od miejsca zamieszkania w mieście. Po ponad 10 latach w rozjazdach między miastem i wsią sprzedaję wszystko i kupuję kawałek domu na obrzeżach miasta z niewielką działeczką.
  45. Niech ktoś od nich przyjedzie, obejrzy i kupi. To ja mam gdzieś tam do nich jechać? Żarty jakieś Rozmowa skończyłaby się w momencie, w którym zaproponowaliby jazdę do nich.
  46. Wiem, że na bezpieczeństwie się nie oszczędza, ale jakoś nie przekonuje mnie to by po każdej drobnej stłuczce "na pusto" fotelik wymieniać. Co niby innego ma powiedzieć producent, albo opłacony przez niego spec od bezpieczeństwa? Jest też różnica pojęcia przez ludzi drobnej stłuczki, bo to co handlarz nazwie kosmetycznym draśnięciem dla mnie może być mielonką.
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.