Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> Może z tyłu na kanapie

Na Złombolu jechał gościu Maluchem z LPG i zbiornikiem bodajże 120 litrów w miejscu tylnego siedzenia.

Pierwsze zdziwienie było na stacji LPG jak w ogóle podjechał Maluch zlosnik.gif

Drugie było jak licznik zaczął pokazywać 50, 80 i więcej litrów przetankowanego gazu hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_eek.gif

126cos.jpg

Quote:

witam. Niniejsza aukcja jest akcją grzecznościową. Oferujemy do sprzedania oryginalny mały samochodzik - jest to własnoręcznie przerobiony hobbystycznie FIAT 126P. Jego oryginalność potwierdza zarówno odmieniony nieco od "maluszka" designe jak również kolor - żółty kanarkowy. Jedno jest pewne - nie ma drugiego takiego egzemplarza!!!! Samochód został zarejestrowany jako SAM marka FUNDI, po przeprowadzonych badaniach technicznych dopuszczenia do ruchu kołowego - przegląd miał miejsce w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym BOSMAL w Bielsku - Białej w roku 2000, na co posiadamy "Zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu pojazdu marki "SAM" co do zgodności z warunkami technicznymi". Fundi już na pierszy rzut oka różni sie od swego poprzednika "fiacika" - jest dłuższy (3,250m) i szerszy (1,440 m), z przodu ma bagażnik, a z tyłu silnik. Jest to model typu hatchback, bowiem tylna klapa otwiera się razem z szybą. Auto jest w 100% sprawne. Dane techniczne: - rok produkcji - 2000r - data I rejestracji 29-08-2000r - I badanie techniczne - 25-08-2000r - masa całkowita - 1030 kg - dopuszczlana całkowita masa pojazdu - 1430 kg - masa własna - 700 kg - pojemność 652 cm3 - karta pojazdu Informacje dodatkowe: - ubezpieczenie - ważne do 15-08-2012r - przegląd - ważny do 22-03-2012r Zapraszam na prezentacje i jazdę próbną. W celu ustalenia terminu oraz w razie jakichkolwiek dodatkowych "fachowych" pytań proszę o kontakt telefoniczny po godz. 20.00 pod numerami telefonów 032 4251340 lub 695848412 (można dzwonić do 21.30). W razie dodatkowych zdjęć proszę o kontakt na maila: fudalina&rybnet.pl Cena oczywiście do negocjacji.


---> Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe, gdzie ma zbiornik?

Quote:

Zudem ist seit kurzem eine LPG Anlage eingebaut worden, auf der Rücksitzbank sitzt deswegen ein 90 Liter Tank mit dem man ca.


Zbiornik na tylnym siedzeniu, 90 litrów 270751858-jezyk.gif Podobno wystarcza na 1300 km grinser006.gif

> i jak podgrzewany jest reduktor?

W opisie nic nie wspomina...

Ale widziałem instalacje olejowe, gdzie reduktor ogrzewał olej silnikowy i wodne - reduktor był ogrzewany wodą, która to była ogrzewana od silnika/tłumika i pompowana elektryczną pompką zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby nie allegro ,ale chyba to jest ciekawostka

> klik

Ciekaw jestem gdzie stał, że się w takim stanie uchował yikes.gif

Swoją drogą niezły zlepek - Trucki wychodziły takie dziwne, 1993 rocznik, z dieslem Citroena, a jeszcze w przejściówce, ale już kierownica z Caro, daszek z Caro, a deska stara hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie malowany. Popatrz jak paka wygląda

Białe przypylenie na przednim zdesiu i czarnych listwach. I ogólnie czarnych elementach na całej karoserii. Chyba niezbyt dokładnie pooklejali do malowania. I jakiś ten mieszek zmęczony życiem. Ale mimo wszystko fajnie popatrzeć na taką świeżyznę jakiego babola by nie miał. Wizualnie cieszy oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się tylko czy na początku była NYSA czy MB 207 ?

Dokładnie. Nawet napisane jest, że na bazie MB, Nyski to tam niewiele.

Swoją droga pojazdy kempingowe często mają pełno dziwacznych przeróbek. Ja tam bym nikogo za nic nie wieszał z tej okazji. palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ceny zaczynają się robić chore

> ---

> 7 osób licytowało. Aktualna cena 76,71 zł

> Na szczęście mam już taki

> Ale gdybym nie miał, to na pewno bym nawet nie podszedł do "walki"

taki urok kolekcjonowania. Zawsze jest ktoś, kto też chce mieć akurat ten przedmiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra cena

Szkoda tylko, ze ulep i jeszcze napisane ze bezwypadkowy. Moze i pogotowie nie bylo potrzebne, ale blachy to ma robione i to do kitu - z lewej strony pd wersji z przetloczeniem pod boczne mocowanie zderzaka, a z prawej przetloczenia nie ma... To tak na szybko. Poza tym cos mi sie kolacze w glowie, ze juz byll ten maluch wystawiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, ze ulep i jeszcze napisane ze bezwypadkowy. Moze i pogotowie nie bylo potrzebne, ale

> blachy to ma robione i to do kitu - z lewej strony pd wersji z przetloczeniem pod boczne

> mocowanie zderzaka, a z prawej przetloczenia nie ma... To tak na szybko. Poza tym cos mi sie

> kolacze w glowie, ze juz byll ten maluch wystawiany.

hmmm... Pierwszy wlasciciel i biale tablice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To był ten silnik ze 125P ? Wydawało mi się że w tych autkach montowali m.in. 1.6 i 1.8 DOHC 8V

OHV też montowali (w zasadzie to były podstawowe silniki), ale to chyba nie były te same jednostki co w 125p, czy raczej pochodzące z 1300/1500 hmm.gif A z silnikami DOHC to były chyba SuperMirafiori ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OHV też montowali (w zasadzie to były podstawowe silniki), ale to chyba nie były te same jednostki

> co w 125p, czy raczej pochodzące z 1300/1500 A z silnikami DOHC to były chyba SuperMirafiori

Dokładnie. Mirafiori były ohv, a Super- dohc.

1300 ohv miał jakieś 60+ KM, a dohc ok. 80 KM, na pewno nie 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z Mirafiori od razu mi się kojarzy:

> http://w509.wrzuta.pl/audio/4q8TxSFtfO1/jacek_zwozniak_-

Ja zawsze byłem za 131 Mirafiori, mimo że 132 był jednak "oczko" wyżej grinser006.gif. Z wszystkich Fiatów w historii marki i tak najbliższy mojemu sercu będzie 127 - kupił bym dzisiaj nowego i jeździł nim do końca życia serduszka.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.