Skocz do zawartości

Punkty karne...


siwyyy77

Rekomendowane odpowiedzi

> -ile masz obecnie?

od lutego mam 0 (mialem 6), od srody czekam na fotke bedzie znowu 6, albo 8 zlosnik.gif

> -Ile miałeś/aś najwięcej?

10 dwukrotnie, ale nie w jednym okresie rozliczeniowym biglaugh.gifzlosnik.gif

edit: prawko od 10 lat, przebieg swoimi samochodami ~190tys km, innymi nieduzo- pewnie ze 2tys km zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za którym razem zdałeś ponowny egz.?

Za pierwszym. Gosc mnei walkowal ponad godzine po miescie ale nie zrobilem najmniejszego bledu, to co mial zrobic zlosnik.gif Zreszta sa kamery, wiec trzeba faktycznie sie na czyms wylozyc, zeby nie zdac ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dodać do tego staż i ilośc w tym czasie przejechanych kilometrów?

bo się może okazać że ktoś nie jeździ więc i o punkty trudno raczej zlosnik.gif

prawko 20 lat przejechane jakieś 600000, 0 mam miałem najwięcej 1.

Cześć jestem zenek i jestem fiatoholikiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej w jednym okresie "rozliczeniowym" miałem chyba ok. dziesięciu i to głównie nazbierane w pierwszych paru latach posiadania prawka, dodatkowo jakby dali mi wtedy wszystkie te które chcieli mi dać to myślę że wystarczyłoby na utratę prawka x2 bądź może nawet 3 jakby doliczyć to że dwukrotnie im zwiałem (bo gdybym się wtedy zatrzymał to na 100% "kosztowałoby" to po 10 lub może nawet wiecej pkt. grinser006.gif)

Od około 5 lat mam czyste konto z małą przerwą jakieś 2 lata temu na 1pkt. od SM za parkowanie na postoju taksówek(swoją drogą to nie wiem co za debil to wymyślił że tablica "koniec postoju taxi" oznacza jego początek spineyes.gif)

Staż 11 lat

Przejechane ~300kkm (ciężko mi dokładnie stwierdzić, możliwe że nieco więcej bo sporo jeździłem różnymi samochodami i nie pamiętam poszczególnych przebiegów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może dodać do tego staż i ilośc w tym czasie przejechanych kilometrów?

> bo się może okazać że ktoś nie jeździ więc i o punkty trudno raczej

> prawko 20 lat przejechane jakieś 600000, 0 mam miałem najwięcej 1.

> Cześć jestem zenek i jestem fiatoholikiem

prawko 10 lat, przebieg jakies 500 tys km, nigdy zadnego punktu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (swoją drogą to nie wiem co za debil to wymyślił że tablica "koniec postoju

> taxi" oznacza jego początek )

Chyba logiczne.

Za tablicą nie ma postoju "taxi" przed jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki luźny temat...

> Jeśli moderator uważa za stosowne to można przenieść na HP choć tam więcej spamu będzie.

> Dwa pytania;

> -ile masz obecnie?

Podejrzewam, że 0 ale na pewno nie wiem i szczerze pisząc za bardzo mnie to nie interesuje. grinser006.gif Staram się jeździć rozsądnie i dostaję "pouczenia" na tyle małe i rzadko, że nie zawracam sobie punktami głowy ok.gif A ostatni mandat dostałem "na własną prośbę" grinser006.gif

edit://bo piszą zlosnik.gif prawko 20 lat w lipcu stuknie

edit2://bo piszą zlosnik.gif dokładnie nie liczę ale ok. 450-500 tys. km przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie 0, dostałem kiedyś 10 za jednym zamachem (117/50 a myślałem że jest 70 (dwupasmówka)... w ogóle to Pan chciał skierować sprawę do sądu bo mówił że przekroczyłem 2,5 raza, nie wiem w sumie czy nawet tak mógł.. a najlepsze jest to że pojechałem tak tylko dlatego żeby pokazać kumplowi że mi sie ślizga sprzęgło rotfl.gif) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie - 0 pkt

Maksymalnie - jakieś 30+ (nie)stety w polskiej policji jest totalny bajzel i nikt się nie dopatrzył - nie dostałem wezwania na repetę.

Rekord czasu "bezpunktowości" - 10+ lat (sic!).

Najgłupszy mandat - "za niemanie świateł" (sic!)

- o 01 w nocy po mieście, bardzo zaśnieżonym jechałem na pozycyjnych.

PJ od 1995 roku

Nalot życiowy szacuję na jakieś ~600+ kkm (zazwyczaj ok 40 kkm rocznie). Ostatnie lata dość często po drogach "przelotowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwa pytania;

> -ile masz obecnie?

0

> -Ile miałeś/aś najwięcej?

Za prędkość mandat dostałem jak jeszcze punktów nie było...

Ostatni za parkowanie na trawniku po 50 za koło mnie SM policzyła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa i bywało.

Bywały całe lata że miałem 0.

Teraz pewnie mam kilka, a może kilkanaście niewiem.gif

Raz miałem 24 zlosnik.gif Musiałem wtedy pokonywać często trasę Warszawa-Praga. Trasa ciągneła się całymi godzinami. Jechałem najczęściej za jakimś TIRem sick.gif

Na tej drodze bywają wsie ciągnące się całymi kilometrami. Przejechanie tego w nocy 50km/h to sadomasochizm no.gif TIR jechał szybciej niż nakazują przepisy. W razie czego to on zobaczy lizaka zlosnik.gif

Obecnie nie wiem ile mam punktów. Mogę mieć jakieś za parkowanie, ale pewny nie jestem. Odkąd jakiś debil postawił na naszej "prawie osiedlowej" uliczce zakaz parkowania z jednej strony jezdni już 3x byłem z wezwaniem do Straży Miejskiej. Być może raz nie skończyło się na pouczeniu (głowy nie dam).

Raz dostałem jakoś dużo punktów za jazdę po "remontowanej" trasie toruńskiej w Warszawie...w niedzielę facepalm.gif Remontu tam żadnego nie było, pachołki stały z przygotowaniem do remontu tego odcinka, no ale panowie niebiescy schowali się pod wiadunktem ok.gif

Trochę do tych punktów podchodzę jak do kiepskiej komedii zlosnik.gif Od dobrych kilku lat jeżdżę jak ostatni emeryt. Widać i tacy jeżdżą za szybko wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj tam oj tam....

> Nazywanie tego klepiska trawnikiem im samym przez gardło ciężko przechodziło.....

> No, ale parking to nie był....mea culpa

mam kumpla w SM i nie wiem jak jest teraz ale dawniej jak sie stało na klepisku (tzn miejscu gdzie przed naszym zaparkowaniem trawy nie było bo była rozjeżdżona) - to mogli skoczyć zlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam kumpla w SM i nie wiem jak jest teraz ale dawniej jak sie stało na klepisku (tzn miejscu gdzie

> przed naszym zaparkowaniem trawy nie było bo była rozjeżdżona) - to mogli skoczyć

może i mogli....

Takie coś miałem na szybie.....

284873070-mandat.jpg

Złapałem ich jeszcze jak innych uszczęśliwiali....

post-72389-14352512279969_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki luźny temat...> Dwa pytania;

> -ile masz obecnie?

> -Ile miałeś/aś najwięcej?

> U mnie obecnie 0 najwięcej 17pkt

Obecnie 0 pkt;

Kiedyś 3 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.