Skocz do zawartości

100 tyś do wydania, co kupić.


PiotrekPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

Wymagania:

- auto powyżej 2010r

- sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

- ON

To tak na tyle, szukamy "ciekawego" auta, wszystkie marki, bardziej coś "luksusowego" chodź niekoniecznie.

Co wpadło w oko:

- e-klasa 212

- Audi A5

- Audi A6 (nowy model)

- Volvo v40 / v60

- Volvo xc 60

- vw passat CC

z góry dziękuje za "kup nową skodę fabie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

> - ON

> To tak na tyle, szukamy "ciekawego" auta, wszystkie marki, bardziej coś "luksusowego" chodź

> niekoniecznie.

> Co wpadło w oko:

> - e-klasa 212

> - Audi A5

> - Audi A6 (nowy model)

> - Volvo v40 / v60

> - Volvo xc 60

> - vw passat CC

> z góry dziękuje za "kup nową skodę fabie"

Ja bym celował w A7 ewentualnie CLS-a lub A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile masz na utrzymanie rocznie?

> no i na wymiany po kupnie uzywki

mam na tyle aby sam utrzymać insignie, grande, i ducato wiec wiem ile kosztuje utrzymanie auta.

I proszę skończcie te zachodzenie w głowę czy mnie stać czy nie, jeśli waszym zdaniem nie, to uznajcie to za moje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam na tyle aby sam utrzymać insignie, grande, i ducato wiec wiem ile kosztuje utrzymanie auta.

> I proszę skończcie te zachodzenie w głowę czy mnie stać czy nie, jeśli waszym zdaniem nie, to

> uznajcie to za moje marzenia.

Nie denerwuj się tak. Może chciał zaproponować jakiegoś Astona, z którym "od biedy" zmieściłbyś się w zakupie... wink.gif

IMHO, jak masz tak niesprecyzowane wymagania, to ja bym proponował jakieś ciekawe coupe. SUVów jeździ cała masa - wraz z crossoverami stały się autami "dla mam". Naprawdę ciekawe SUVy są z kolei drogie i w zakupie i w utrzymaniu.

Kup coś nawet starszego, ale niebanalnego. Może jakiś Jag XK się w cenie zmieści. Albo (jeśli jednak wiek auta ma aż takie znaczenie) klasycznie - BMW 1-ka lub 3-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMHO, jak masz tak niesprecyzowane wymagania, to ja bym proponował jakieś ciekawe coupe. SUVów

> jeździ cała masa - wraz z crossoverami stały się autami "dla mam". Naprawdę ciekawe SUVy są z

> kolei drogie i w zakupie i w utrzymaniu.

> Kup coś nawet starszego, ale niebanalnego. Może jakiś Jag XK się w cenie zmieści. Albo (jeśli

> jednak wiek auta ma aż takie znaczenie) klasycznie - BMW 1-ka lub 3-ka.

Jaguar odpada, raczej celuje w typowe auta, typu Audi, MB, BMW...

BMW jedyne jakie wchodzi w grę to seria 5 F10 ok.gif ew. X1 x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A7 bardzo tego mało jeszcze i ładnie się rzuca w oczy, robi wrażenie

czasem się spotyka ... dawno tak brzydkiego auta nie widziałem icon_rolleyes.gif, zawsze się zastanawiałem jak coś takeigo można kupić. Wygląda jak by na siłe chcieli Panamerę podrobić, ale im coś spadło na tył. To auto ani nie ma proporcji, ani linii bocznej, ani zgrabnego tyłu. Jedynie przód znośny jak w innych Audi wink.gif

Co innego A5 .. choć wracając do A7 to chyba Bmw Gt jak i Panamera nie pozostawia wyboru ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo po głowie chodzi mi A5, ale tylko w 5 drzwiach, coupe jest moim zdaniem brzydalem, ale za to

> e-klasa e coupe jest przepiękna lecz ciezko bedzie kupić coś sensowego w tej kasie.

Za 22-23 kEUR można już znaleźć E250CDI z 2010r w rozsądnym stanie u naszych zachodnich sąsiadów. Pamiętaj tylko że E-klasa coupe jest zrobiona na płycie W204 - może lepiej wziąć c-klase coupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasem się spotyka ... dawno tak brzydkiego auta nie widziałem , zawsze się zastanawiałem jak coś

> takeigo można kupić. Wygląda jak by na siłe chcieli Panamerę podrobić, ale im coś spadło na

> tył. To auto ani nie ma proporcji, ani linii bocznej, ani zgrabnego tyłu. Jedynie przód znośny

> jak w innych Audi

> Co innego A5 .. choć wracając do A7 to chyba Bmw Gt jak i Panamera nie pozostawia wyboru ..

w A7 zawsze mnie zadziwia trzecia lampa stopu z tyłu yikes.gif jak taka choinka na kołach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w A7 zawsze mnie zadziwia trzecia lampa stopu z tyłu jak taka choinka na kołach...

ogólnie te auta z 4xO to wyglądają od jakiegoś czasu jak choinki, LEDy, chromy, itd. Choć nie twierdzę, że w niektórych modelach i kolorach wyglądają efektownie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I proszę skończcie te zachodzenie w głowę czy mnie stać czy nie,

Nie musisz być .... (sam sobie nazwij swoje zachowanie , bo ja bana dostać nie chcę) Nie sądzisz , że budżet na utrzymanie to istotny parametr? Można kupić Oktawię za tę kasę i Jaguara. Kasa na utrzymanie trochę się różni.

Nikogo nie obchodzi twój stan konta, a tym bardziej zawartość garażu, bo nie wiem po co ta wyliczanka była. Żaliłeś się czy chwaliłeś... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie musisz być .... (sam sobie nazwij swoje zachowanie , bo ja bana dostać nie chcę) Nie sądzisz ,

> że budżet na utrzymanie to istotny parametr? Można kupić Oktawię za tę kasę i Jaguara. Kasa na

> utrzymanie trochę się różni.

> Nikogo nie obchodzi twój stan konta, a tym bardziej zawartość garażu, bo nie wiem po co ta

> wyliczanka była. Żaliłeś się czy chwaliłeś...

miłego wieczoru ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

> - ON

> To tak na tyle, szukamy "ciekawego" auta, wszystkie marki, bardziej coś "luksusowego" chodź

> niekoniecznie.

> Co wpadło w oko:

> - e-klasa 212

> - Audi A5

> - Audi A6 (nowy model)

> - Volvo v40 / v60

> - Volvo xc 60

> - vw passat CC

> z góry dziękuje za "kup nową skodę fabie"

Duży Prosiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie musisz być .... (sam sobie nazwij swoje zachowanie , bo ja bana dostać nie chcę) Nie sądzisz ,

> że budżet na utrzymanie to istotny parametr? Można kupić Oktawię za tę kasę i Jaguara. Kasa na

> utrzymanie trochę się różni.

Do pewnego przebiegu niewiele - olej i filtry kosztują podobnie. Różnice zaczynają się przy większych nalotach, kiedy trzeba zrobić coś w zawieszeniu lub wymienić rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

> - ON

Daj więcej wymagań. Auto do czego ma służyć? Do tras, do miasta, do lansu, ma być wygodne czy dawać frajde. Bo wg powyższych paramterów to odpowiedź brzmi: kup to co będzie w dobrym stanie - równie szeroka odpowedź jak i zadane pytanie. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

> - ON

> To tak na tyle, szukamy "ciekawego" auta, wszystkie marki, bardziej coś "luksusowego" chodź

> niekoniecznie.

> Co wpadło w oko:

> - e-klasa 212

> - Audi A5

> - Audi A6 (nowy model)

> - Volvo v40 / v60

> - Volvo xc 60

> - vw passat CC

> z góry dziękuje za "kup nową skodę fabie"

a będzie Cię stać na serwis takiego pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

troche powyzej budzetu sick.gif

zabawka serduszka.gif

Quote:

Silnik

2,0 Boxer 200 KM

Skrzynia biegów

6-stopniowa manualna skrzynia biegów

Wersja

PREMIUM z Pakietem Smart-10 000,00zł1

Cena podstawowa

Cena podstawowa (z promocjami) 119 900,00zł


a dobra zauwazylem ze ma byc disel sick.gifsick.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym celował w A7 ewentualnie CLS-a lub A5.

nie wiem jakiego wzrostu jest zainteresowany, ale mając 180-190 cm, wsiadanie do samochodów tego typu jest mało wygodne

zauważyłem to jak zastanawiałem nad VW CC

ale nawet w przypadku CLS (chyba największy z tego wszystkiego) jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś,

> Wymagania:

> - auto powyżej 2010r

> - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe

> - ON

> To tak na tyle, szukamy "ciekawego" auta, wszystkie marki, bardziej coś "luksusowego" chodź

> niekoniecznie.

> Co wpadło w oko:

> - e-klasa 212

> - Audi A5

> - Audi A6 (nowy model)

> - Volvo v40 / v60

> - Volvo xc 60

> - vw passat CC

> z góry dziękuje za "kup nową skodę fabie"

Zastanawiam się nad sprzedaża XC 60 więc jak bedziesz zainteresowany to pisz na priv cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.