Skocz do zawartości

MY 15 Skoda Fabia juz bez camo


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Dzis Fabia[...]

> Premiera Paris Motor Show.

> Klepanie w

> Quote:

> manufactured in Czechoslovakia

> i Made in China by Shanghai-Volkswagen.

> Te Made in China 1.2TSI i 1.4TSI, Rudolph brak[...]

> Source:

auto paskudne

nie ma takiego kraju jak Czechoslowacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie wprowadzeniu rapida spaceback, mogla by to byc wlasnie fabia..., a tak wypuszcza fabie kombi i pewnie bedzie sie lepiej sprzedawala i bedzie praktyczniejsza od spacebacka,

nowa fabia to chyba bedzie taki spaceback z mniejszym bagaznikiem... - wersja 5d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis Fabia[...]

> Premiera Paris Motor Show.

> Klepanie w

> Quote:

> manufactured in Czechoslovakia

> i Made in China by Shanghai-Volkswagen.

> Te Made in China 1.2TSI i 1.4TSI, Rudolph brak[...]

> Source:

paskudna jak i reszta aut tego producenta sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis Fabia[...]

> Premiera Paris Motor Show.

> Klepanie w

> Quote:

> manufactured in Czechoslovakia

> i Made in China by Shanghai-Volkswagen.

> Te Made in China 1.2TSI i 1.4TSI, Rudolph brak[...]

> Source:

Pewnie świadoma polityka VAG-a co by ten paszkwil nie sprzedawał się lepiej niż polo ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle - jest poprawnie. Po Fabii II może być już tylko lepiej. Jedno co mi się rzuciło w oczy - podobnie jak w przypadku Rapida samochód wygląda dość masywnie i fabryczne 15" koła wydają się bardzo małe.

OZI chyba strasznym fanem Skody został grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w stylu Skody...

> bez fajerwerków, poprawność do bólu...

> jeżeli nie przejada z cena będzie czołówka w sprzedaży

I o to chodzi, zwłaszcza że Skoda wystąpiła ostatnio z planem zwiększenia możliwości produkcyjnych w MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No cóż, chyba przegrałeś, bo to są oficjalne fotki ze strony Skody:

> strona skoda-auto.cz

Renderings zlosnik.gif, nie ikonka_photo2.gif[...] Ja tam nic innego nie widzeidea.gif, chyba ze zle patrzeskromny.gif[...]

Pokaz mi ikonka_photo2.gif podobne do tych ktore ja wrzucilem, oficialniehmm.gif [...] Nie mazlosnik.gif[...]

Mowiszzlosnik.gif[...]

Ma byc w waszym Auto-Bildwink.gif[...]

uvQ1Db.jpg

Ale teraz ja nie idze roznicy miedzy tym a Rapidconfused.gif [...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma byc w waszym Auto-Bild[...]

> Ale teraz ja nie idze roznicy miedzy tym a Rapid [...]

Skoda to prawie Audi wiec skoro tam wszystko podobne to i w Skodzie grinser006.gif Poczekamy na oficjalna premiere u nas po to kolejki sie beda ustawiac, bo to popularne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale teraz ja nie idze roznicy miedzy tym a Rapid [...]

to jest to o czym ja pisalem juz dawno, po co im rapid spaceback? pewnie kombi bedzie mialo kufer i tak mniejszy od rapida liftback..., a fabia htb mniejszy od spacebacka, chyba ze cena fabii bedzie bardzo atrakcyjna... w co watpie patrzac na ceny citigo...

w 2000 roku za cene citigo kupilem astre F classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 98 do 2000 za niecałe 40 tys. można było kupić przyzwoity kompakt , ale weź pod uwagę, że

> dzisiaj wielkość ówczesnych kompaktów mają właściwie auta z segmentu A, bo B jak Clio, Polo,

> 208 czy Yaris są większe .

nie zgodze sie z Toba.

fakt, segment A rosnie, segment b tez, ale w takiej fabii, clio czy polo miejsca nadal jest mniej niz w astrze F:), wiem bo mam i fabie II w domu i poczciwa eFkę;)

ale teraz nowa fabia i pewnie i20 faktycznie moze byc wieksze...

chcialbym kupic nowa astre F dzisiaj;), kupilbym max wersje w kombiku he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze zdjęcie wnętrza:

> Nikt normalny pewnie szału się nie spodziewał ale chyba jest gorzej niż można było się spodziewać w

> moim odczuciu przynajmniej.

Dlaczego IMO lepiej niz teraz. Poza tym co tu sie podniecac to tak jakbys sie podniecal kia rio czy swiftem zwykle auto do miasta. U nas bedzie pewnie jak limuzyna. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze zdjęcie wnętrza:

> Nikt normalny pewnie szału się nie spodziewał ale chyba jest gorzej niż można było się spodziewać w

> moim odczuciu przynajmniej.

> Panel klimatyzacji wygląda jak stare radio samochodowe ...

> ...więc kto wie: może celują w pasjonatów jak koNik?

Mnie sie podoba. Wreszcie fabia zaczyna wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle wypowiedzi, ale jakoś trudno znaleźć coś na temat zawieszenia, masy, silników, wyciszenia ....

Bo to Fabia, nie Ferrari. Silniki będą miały pojemność rzędu 1,0-1,2l i możesz je dziś spotkać w innych autach koncernu.

Zresztą co kogo obchodzą takie rzeczy w miejskim maluchu? To ma jakoś wyglądać i być tanie. Koniec kryteriów.

> Tylko wygląd i "a bo mnie trochę razi ten odcień różowego". Co to jest? Zlot metroseksualistów?

Bo opublikowali zdjęcia a nie dane techniczne. Gdyby jakimś cudem pokazali fajnego RSa to mało kto będzie o kolorze gadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to Fabia, nie Ferrari. Silniki będą miały pojemność rzędu 1,0-1,2l i możesz je dziś spotkać w

> innych autach koncernu.

> Zresztą co kogo obchodzą takie rzeczy w miejskim maluchu? To ma jakoś wyglądać i być tanie. Koniec

> kryteriów.

Nazwanie tego samochodu miejskim maluchem jest lekką przesadą. Cała polska jeździ tym samochodem na wsiach i między miastami tłukąc nierzadko spore odcinki. Miejskim maluchem to możesz nazywać citigo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to Fabia, nie Ferrari. Silniki będą miały pojemność rzędu 1,0-1,2l i możesz je dziś spotkać w

> innych autach koncernu.

A skąd wiesz, że nie 1.4 tsi 160 KM?

> Zresztą co kogo obchodzą takie rzeczy w miejskim maluchu? To ma jakoś wyglądać i być tanie. Koniec

> kryteriów.

Fabia nie jest miejskim maluchem. Mylisz segment B z A (czyli fabię z citigo).

W fabii interesujące są takie kwestie jak jazda po trasie, przestrzeń w środku oraz pojemność bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nazwanie tego samochodu miejskim maluchem jest lekką przesadą. Cała polska jeździ tym samochodem na

> wsiach i między miastami tłukąc nierzadko spore odcinki. Miejskim maluchem to możesz nazywać

> citigo...

to czym jeździ polska wieś nie jest żadnym wyznacznikiem w motoryzacji. I nie powinno być. To jest klasa B. Samochód przeznaczony właśnie do miasta, dla jednej, dwóch osób, czy podwiezienia dziecka w foteliku do przedszkola, którym okazjonalnie może da się przewieźć dwóch dorosłych pasażerów z tyłu, co nie bardzo da się zrobić w aucie klasy A. To taki większy miejski maluch i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.