Skocz do zawartości

Fiat AEgea


Lynda

Rekomendowane odpowiedzi

> Wystarczy podjechac pod dowolny sklep meblowy, z elektronika etc. i zobaczyco ludzie probuja

> zapakowac do auta. Dla mnie to zenada, widzialem kiedys oslice, ktora materac z Ikea polozyla

> bezposrednio na dach, przysznurowala i ognia, no moze nie bylo ognia, bo to Micra

dla ciebie zenada,dla innych normalnosc.nie wiem jak w Polsce,ale w UK aby cos przywiezli ci z IKEI to musisz czekac czasem nawet 2 tygodnie facepalm%5B1%5D.gif

inny przyklad-zepsula mi sie lodowka.wybrana przeze mnie mogla byc dostarczona za 2 dni przez sklep lub za 10 minut moim autem.zgadnij co wybralem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale po co mieć auto, które mnie ogranicza? mam przywiezc wszystko, co mi sie zachce. a takie

> zlecenie, nie dość że kosztuje (bo nigdzie za darmo nie dowożą), to jeszcze trzeba czekać i

> umawiać się na godziny

> ja w ciągu ostatnich 3 lat przewoziłem 3 razy tv, 2 razy pralkę, 1 raz wannę, i kilkanaście razy

> futryny. w kombi robie to bez większych przeszkód, a sedanem można pomarzyć

Nie bronię sedana jako takiego, ale IMO auto osobowe to nie jest auto bagażowe. Wiem że my, narody wschodu przewozimy w osobówkach nawet cielaki, ale jednak, darmowy dowóz TV z marketu obok, to chyba już standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego?

A dlatego, że te samochody wyglądają identycznie. Mam na myśli bryłę wozu. A reszta to detale. Producenci już nic nowego w samochodzie nie wymyślą poza zmianami szczegółów.

Bryła samochodów jest wszędzie taka sama. Nowe samochody ogólnie nic nie mają w sobie ciekawego oprócz jakiś detali. Dlatego współczesna motoryzacja jest nudna i polega tylko na zmianie kształtów lamp, jakiś innych przetłoczeń w nadwoziu, innego kształtu szyby czy wszelakiej maści różnych detali wnętrza.

Gdziekolwiek się usłyszy, że pojawił się jakiś nowy model to z góry można założyć, że bryła samochodu nie będzie się niczym różnić od innych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> darmowy dowóz TV z marketu obok, to chyba już standard?

no właśnie nie. w zeszłym roku jak kupowałem coś w euro rtv, to mi powiedzieli, ze dowóz jest możliwy, jak jest min. 5km. ponizej wogóle nie wyjeżdżają. od 5 do 10 km- 20 zł, od 10 do 20km- 50 zł, powyżej 20-tu 100zł. takze jak dla mnie mega drogo, druga sprawa: kupujesz np tv w piątek i chciałbys go oglądać w weekend, a tu doopa, bo w weekend nie wożą, więc doczekasz się najprędzej w środę sick.gif

jeszcze lepiej miałem w znanym sklepie meblowym w Katowicach. za transport łóżka mi powiedzieli połowe jego wartości i dowóz najwcześniej za 2 tygodnie hehe.gif

tu akurat osobówka by sie nie przydała, ale wziąłem busa z firmy i za godzine miałem tapczan w domu, na dodatek bez kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli tylko o bryle chodziło to dodałbym do zestawienia np. Lexusa LS

I dlatego współczesne samochody są nudne. Styliści i producenci doszli już do ściany i więcej ogólnie stylistycznie i konstrukcyjnie już nic nie wymyślą.

Każdy samochód będzie miał koła, kierownicę, opływowy kształt, światła, okna. W każdym te elementy będą wyglądały podobnie, by nie powiedzieć tak samo.

A to, że jeden samochód będzie większy i wygodniejszy i miał więcej bajerów, a drugi mniej to tylko bezpłciowe detale wśród których według mnie najlepiej wypada jednak Fiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Fiata, gdzie jest k..urczę KOMBI

> Sedanów dzisiaj już nikt poza dziadkami chyba nie kupuje

> Bezbarwna nazwa, ładna sylwetka ale to za mało, bo - powtórzę - GDZIE JEST KOMBI?

Już było - będzie za rok, hatchback też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Fiata, gdzie jest k..urczę KOMBI

> Sedanów dzisiaj już nikt poza dziadkami chyba nie kupuje

> Bezbarwna nazwa, ładna sylwetka ale to za mało, bo - powtórzę - GDZIE JEST KOMBI?

Będzie zarówno HB jak i Kombi. A sedany dalej kupują ale nie w EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale po co mieć auto, które mnie ogranicza? mam przywiezc wszystko, co mi sie zachce. a takie

> zlecenie, nie dość że kosztuje (bo nigdzie za darmo nie dowożą), to jeszcze trzeba czekać i

> umawiać się na godziny

> ja w ciągu ostatnich 3 lat przewoziłem 3 razy tv, 2 razy pralkę, 1 raz wannę, i kilkanaście razy

> futryny. w kombi robie to bez większych przeszkód, a sedanem można pomarzyć

to proponuje kupić sobie DOBLO, SCUDO lub najlepiej DUCATO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Fiata, gdzie jest k..urczę KOMBI

> Sedanów dzisiaj już nikt poza dziadkami chyba nie kupuje

> Bezbarwna nazwa, ładna sylwetka ale to za mało, bo - powtórzę - GDZIE JEST KOMBI?

Turcja - tutaj słowo kluczowe tam i krajach ameryki łacińskiej preferuje sie sedany np thali, dacia, corsa sedan, yaris sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Fiata, gdzie jest k..urczę KOMBI

> Sedanów dzisiaj już nikt poza dziadkami chyba nie kupuje

> Bezbarwna nazwa, ładna sylwetka ale to za mało, bo - powtórzę - GDZIE JEST KOMBI?

Ja miałem kombi i nigdy więcej - teraz mam sedana i już zawsze tylko sedany ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Fiata, gdzie jest k..urczę KOMBI

dokładnie , tak właśnie zabili Bravo II , brak kombi

> Fiat jest niemożliwy, po latach bez kombi, opóźnia jeszcze o rok... to już nie jest śmieszne, to

> jest tragiczne.

fiat jest żałosny po prostu i coraz bardziej odstaje od konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na to ile tego jeszcze jeździ po drogach to ludziom raczej wygląd nie przeszkadzał...

Z tego co pamiętam, to swego czasu ceny Palio/Sieny były niższe niż mniejszych Clio, Corsy czy innych podobnych.

O ile Siena, z każdej strony wygląda strasznie, to już w Palio i Palio Weekend jest trochę lepiej - choć też daleko im do ładnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wystarczy podjechac pod dowolny sklep meblowy, z elektronika etc. i zobaczyco ludzie probuja

> zapakowac do auta. Dla mnie to zenada, widzialem kiedys oslice, ktora materac z Ikea polozyla

> bezposrednio na dach, przysznurowala i ognia, no moze nie bylo ognia, bo to Micra

Co w tym dziwnego? Ja sztywny materac z IKEI wiozłem na dachu w Combo. Dwa razy. Fakt, Combo mialo relingi...

A za drugim razem mi nawet spadł... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Fiata, gdzie jest k..urczę KOMBI

> Sedanów dzisiaj już nikt poza dziadkami chyba nie kupuje

> Bezbarwna nazwa, ładna sylwetka ale to za mało, bo - powtórzę - GDZIE JEST KOMBI?

no popacz. zupełnie jak lexus.

może Fiat chce być jak Lexus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.