Skocz do zawartości

Wozidło do 2,5tys.


brydzia123321

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam następcy mojego poloneza ,który właśnie w dniu dzisiejszym zakończył u mnie żywot-potrzebuje auta wyłącznie na dojazdy do pracy i na zakupy tylko miasto noi szukam czegoś taniego,małoawaryjnego noi żebym na dzień dobry nie włożył od razu z 2 tys. FAWORYTEM JEST TICO co sądzicie koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam następcy mojego poloneza ,który właśnie w dniu dzisiejszym zakończył u mnie żywot-potrzebuje

> auta wyłącznie na dojazdy do pracy i na zakupy tylko miasto noi szukam czegoś

> taniego,małoawaryjnego noi żebym na dzień dobry nie włożył od razu z 2 tys. FAWORYTEM JEST

> TICO co sądzicie koledzy?

Jak ktoś chce popelnić samobójstwo to polecam - jakiś czas temu w Rokicinach niedaleko Łodzi 2 facetów zginęło w Tico przy zwykłej stłuczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proponuję UNO z silnikiem FIRE

IMO bedzie trudno w tych pieniadzach kupic cos lepszego ok.gif Pod wzgledem niezawodnosci / trwalosci te auta pozytywnie zaskakuja, a w razie czego koszty napraw sa niewielkie. Szkoda tylko ze sa tak podatne na korozje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam następcy mojego poloneza ,który właśnie w dniu dzisiejszym zakończył u mnie żywot-potrzebuje

> auta wyłącznie na dojazdy do pracy i na zakupy tylko miasto noi szukam czegoś

> taniego,małoawaryjnego noi żebym na dzień dobry nie włożył od razu z 2 tys. FAWORYTEM JEST

> TICO co sądzicie koledzy?

za 2.5k brat kupił uno ostatnio z 2000r, przebieg 85kkm

zrobiliśmy za 5zł hamulce przód bo lekko trzymały, wymieniliśmy płyn w chłodnicy i termostat żeby nie mieć problemu w zimę ok.gif

do tego sprzedający dorzucił 2 komplety opon zlosnik.gif

poprzedni własciciel użytkował auto 7lat, wymieniał na bieżąco wszystko, auto praktycznie nie zużyte ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś chce popelnić samobójstwo to polecam - jakiś czas temu w Rokicinach niedaleko Łodzi 2

> facetów zginęło w Tico przy zwykłej stłuczce

to co bezpiecznego polecasz w tym budżecie? rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś chce popelnić samobójstwo to polecam - jakiś czas temu w Rokicinach niedaleko Łodzi 2

> facetów zginęło w Tico przy zwykłej stłuczce

Ww. stwierdzenie możesz włożyć sobie w buty... a co polecasz w takim razie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś chce popelnić samobójstwo to polecam - jakiś czas temu w Rokicinach niedaleko Łodzi 2

> facetów zginęło w Tico przy zwykłej stłuczce

hmm.gif ciekawe - a wiesz ile ludzi zginęło w innych pojazdach? niewiem.gif wszystko zależy od stanu pojazdu skromny.gif

Tak użytkuje Tico bo nic większego mi nie potrzeba - do miasta idealny - wszędzie się wcisnę, jak i do dojazdów 8km do pracy.

Daje radę nawet wyjechać w trasy 100km+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Delta

> Szczerze polecam jeśli by stan techniczny okazał się taki jak w opisie

> Wałbrzych, także nie masz nawet daleko

Sąsiad ma deltę (rocznika i pojemności nie znam). Mieszkam obok kilka lat i poza kilkoma flakami samochód raz miał tylko jedną poważniejszą naprawę - wymianę silnika po zerwaniu paska. Podejrzewam, że z zaniedbania.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe - a wiesz ile ludzi zginęło w innych pojazdach? wszystko zależy od stanu pojazdu

> Tak użytkuje Tico bo nic większego mi nie potrzeba - do miasta idealny - wszędzie się wcisnę, jak i

> do dojazdów 8km do pracy.

> Daje radę nawet wyjechać w trasy 100km+.

Jasne smirk.gif

Tico super woz.

Proponowali mi takie cos jako zastepcze na czas montazu gazu do Vectry.

Popatrzylem i podziekowałem. Zamowiłem TAXI.

Tym badziewiem mozna sie zabic jak sie w brame na podworku nie trafi.

Gdyby zrobic testy TICO i Malucha to nie jestem przekonany czy Tico by wygrało hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jasne

> Tico super woz.

> Proponowali mi takie cos jako zastepcze na czas montazu gazu do Vectry.

> Popatrzylem i podziekowałem. Zamowiłem TAXI.

> Tym badziewiem mozna sie zabic jak sie w brame na podworku nie trafi.

> Gdyby zrobic testy TICO i Malucha to nie jestem przekonany czy Tico by wygrało

i gadaj z wami wszystkimi...każdy wie swoje, dla każdego tylko bezpieczeństwo, można kupić i merca w124 i już w dniu zakupu zaliczyć śmiertelnego dzwona

to tak samo jak z samolotami...każdy może się rozbić a ludzie jakoś latają

prawda jest taka, że za 2,5 to można sobie kupić najwyżej rower...

ale gość poszukuje samochodu, który nie będzie mu sprawiał problemu, a jak już dojdzie do awarii to naprawa ma kosztować groszę, do tego musi mało palić, no jak nic tico tutaj pasuje

ewentualnie można na upartego poszukać zagazowanej nexii

daewoo jest stworzone dla takich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam następcy mojego poloneza ,który właśnie w dniu dzisiejszym zakończył u mnie żywot-potrzebuje

> auta wyłącznie na dojazdy do pracy i na zakupy tylko miasto noi szukam czegoś

> taniego,małoawaryjnego noi żebym na dzień dobry nie włożył od razu z 2 tys. FAWORYTEM JEST

> TICO co sądzicie koledzy?

Małe autko do jazdy w mieście. Jeśli faktycznie będziesz jeździł wyłącznie po mieście, to kupuj i nie oglądaj się na innych. Jeśli planowałbyś jakieś dłuższe wycieczki, to proponowałbym Ci np. Temprę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o małych samochodach w takiej cenie to dziwię się że nikt nie zaproponował CC. Więc może CC 700,900 w tej cenie to i nawet z LPG się coś trafi może. wink.gif Porównywalne do tico , blachy lepszej trwałości. Jedeyny minus to chyba tylko to że 3D nadwozie, ale akurat mi to nie przeszkadza ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ze tak powiem... proponuję uno ale ze sprawdzonych źródeł

mam na sprzedaż uno, które kupiłem za 700 zł, 99 rocznik, 1.0 fire, kielichy, podłoga itp całe, do wymiany próg, i ręczny do zrobienia, autko miałem od pierwszego własciela, ostatnio na pełnym baku wyśmigałem 650 km, czyli w cyklu mieszanym wyszło nim 5,8 litra... w 2500 zł to z takim autem zrobisz poprawki i długo pojeździ smile.gif

a awarie, hm... zależy czy zużycie wahaczy itp (częsci eksploatacyjnych) uważamy za awarię czy nie... drugi uniak przeze mnie akurat katowany po bezdrożach itp nie zatrzymał się nigdy na drodze przez ostatnie prawie dwa lata i 50 kkm... jak się dba tak się ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i gadaj z wami wszystkimi...każdy wie swoje, dla każdego tylko bezpieczeństwo, można kupić i merca

> w124 i już w dniu zakupu zaliczyć śmiertelnego dzwona

> to tak samo jak z samolotami...każdy może się rozbić a ludzie jakoś latają

> prawda jest taka, że za 2,5 to można sobie kupić najwyżej rower...

> ale gość poszukuje samochodu, który nie będzie mu sprawiał problemu, a jak już dojdzie do awarii to

> naprawa ma kosztować groszę, do tego musi mało palić, no jak nic tico tutaj pasuje

> ewentualnie można na upartego poszukać zagazowanej nexii

> daewoo jest stworzone dla takich ludzi

Niby racja...... choc z drugiej strony samolotem z tektury pozlepianej gównem tez bym nie poleciał biglaugh.gif

Male samochody generalnie sa niebezpieczne ,jednak TICO przekracza wszelkie granice nono.gif

Blacha z puszek po piwie. Strefa zgniotu dokladnie pomiedzy zdarzakami. Przednim i tylnim. biglaugh.gif

Jezdzac tym w razie wypadku mozna liczyc jedynie na szczescie , bo nic innego nie ochroni.

Oczywiscie zabic mozna sie i w najlepszym Volvo, tylko ze jest jeszcze takie cos jak prawdopodobienstwo smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nexia...bezawaryjne i tanie wozidło

Potwierdzam, moja mama wzięła ode mnie "tylko na wakacje" i tak jej się spodobała, że zostawiła sobie na dłużej. A dodam, że to wersja "golas total".

Trzeba tylko poszukać zadbanej z jak najmniejszą ilością rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam następcy mojego poloneza ,który właśnie w dniu dzisiejszym zakończył u mnie żywot-potrzebuje

> auta wyłącznie na dojazdy do pracy i na zakupy tylko miasto noi szukam czegoś

> taniego,małoawaryjnego noi żebym na dzień dobry nie włożył od razu z 2 tys. FAWORYTEM JEST

> TICO co sądzicie koledzy?

Nexia z gazem,

niedawno sprzedałem bbaaaardzo zadbana nexie 96r 1.5 8v za 2300 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim razie tu jest z LPG już za 1450 do negocjacji

> O tu tu tu

> Tico erotico jest OK, ale tam się chyba kolumna kierownicza nie składa przy dzwonie

Pierwsze wersje z Korei sprowadzane nie miały,ale później wprowadzono zmiany w budowie kolumny kierowniczej i jest łamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś chce popelnić samobójstwo to polecam - jakiś czas temu w Rokicinach niedaleko Łodzi 2

> facetów zginęło w Tico przy zwykłej stłuczce

proponuje zamknac sie w domu i obłożyc poduszkami, wczoraj w wiadomosciach pokazywali jak snieg z dachu spadł na ludzi i doznali powaznego uszczerbku na zdrowiu... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam następcy mojego poloneza ,który właśnie w dniu dzisiejszym zakończył u mnie żywot-potrzebuje

> auta wyłącznie na dojazdy do pracy i na zakupy tylko miasto noi szukam czegoś

> taniego,małoawaryjnego noi żebym na dzień dobry nie włożył od razu z 2 tys. FAWORYTEM JEST

> TICO co sądzicie koledzy?

zdecydowanie szukałbym TICO ok.gif

w tych pieniadzach jedyna rozsadna propozycja która nie zrujnuje Cie finasowo, bedzie stos najmłodsze i na polskim rynku mozna znaleźć naprawde autko niewytłuczone, inne alternatywy??

moim zdaniem brak innej sensownej propozycji przy zachowaniu czynnika ze auto ma słuzyc tylko jako "auto zastepcze" = dojazdy do pracy itd.

zeby nie było tak jezdziłem tym autem, gdybym szukał czegos podobnego faworytem byłoby TICO, druga sprawa to auto jest praktycznie bezawaryjne.

jeszcze jedno ludzie pisza ze strach tym jezdzic, a np. zgnitym cc juz nie hehe.gif

beda proponowac inne wynalazki które swoje czasy swietnosci juz maja daleko za soba wybor nalezy do Ciebie czy chcesz cos niewytłuczonego czy starego klamota który bedzie skarbonka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proponuje zamknac sie w domu i obłożyc poduszkami, wczoraj w wiadomosciach pokazywali jak snieg z

> dachu spadł na ludzi i doznali powaznego uszczerbku na zdrowiu...

ja nie jeżdzę wyrobem samochodopodobnym zlosnik.gif

Jest coś takiego jak rachunek prawdopodobieństwa 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.