Skocz do zawartości

Maluch ?


yasko1888

Rekomendowane odpowiedzi

> pewnys, ze wytarty? a nie byl czasami po prostu od nowosci pozbawiony gumy?

oczywiście że był

pomalowany tylko na czarno ... grinser006.gif

co nie zmienia faktu że guma na sprzęgle i hamulcu jakaś wygryziona ...

że też tego nie zmienił nawet .... hehe.gif

ale ... trzeba by podłaczyć kompa serwisowego i odczytać dane ze sterownika i z licznika wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga swieżo zapaćkana jakimś bitexem, jeszcze słoma do mokrego się przykleiła, a spod spodu i tak rdza. Zobaczcie na półosie - widać, że było pryskane jak były w jednej pozycji, a teraz ktoś kawałek przejechał i bitex/farba został/a tylko na jednej stronie. Pewnie sama rdza tam jest. Przebieg? Nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w tylnej lampie brak wkreta.

-w okol tłumika powinny byc osłony z blachy

-kolanko kolektora wyglada jak po solidnym przebiegu - i nie, to nie jest efekt czasu ale przepalenia i zmiany tłumika na inny

-gumki na pedałach (sprzegło hamulec) wygladaja na nowe

-gaz znacznie wytarty

-konserwacja?? n tu juz nic nie trzeba dodawac hehe.gif

ot jest popyt na relikty PRL jest podaz, a ze taka a nie inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

> ten był "dziewiczy"

No i tutaj widać jak powinien wyglądać taki z przebiegiem do kilku kkm.

Ten z wątku ma przynajmniej kilkadziesiąt kkm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rejestrowany... Taaa... Brak dokumentów, to i każdy kit można wcisnąć.

Zbiornik wymieniony, bo przerdzewiał, rdza na felgach... A auto całe życie stało w stodole! Coś mi się tu kupy nie trzyma, albo rzeczoną stodołę kilkakrotnie nawiedziła powódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się ktoś z dostępem do CEPiK'a, pewnie da się po wpisaniu VIN wyciągnąć info gdzie autko było zarejestrowane i na kogo, tyle, że trzeba by się mega nudzić, żeby zajmować się takimi bzdurami.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klik

> Czy ktoś jeszcze oprócz mnie uważa, że ten maluch nie ma autentycznego przebiegu ?

Dwa lata temu kupiłem malucha z 87r. od pierwszego właściciela. Garażowany, serwisowany w ASO, przebieg 33 kkm. Przy zakupie stan jego był taki, jak tego niby nowego z aukcji, tyle, że ja dałem 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przydałby się ktoś z dostępem do CEPiK'a, pewnie da się po wpisaniu VIN wyciągnąć info gdzie autko

> było zarejestrowane i na kogo, tyle, że trzeba by się mega nudzić, żeby zajmować się takimi

> bzdurami.

> Pozdrawiam BAS

Obawiam się że to nic nie da. Jeszcze do przełomu ustrojowego mieli tam mega nieład. Często przy wprowadzaniu brakowało im jakiś cyferek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie.

> No i tutaj widać jak powinien wyglądać taki z przebiegiem do kilku kkm.

> Ten z wątku ma przynajmniej kilkadziesiąt kkm.

> Pozdrawiam.

w tym za 35 tyś zastanawia mnie tylko ten tłumik szmerów zlosnik.gif vs rura w obecnie wystawionym zlosnik.gif

Przycisk pokrywy silnika duraluminium vs tw. wielkocząsteczkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak mocno wciśnięty, żeby rurki nie spadły od drgań to od ciśnienia nie spadnie, filtr jest przed

> pompką, więc filtr jest na podciśnieniu a nie na nadciśnieniu.

Tyle się napisałeś a tam po prostu widać wilgotny ślad po paliwie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Emblematu na tylnej klapie zapomnieli przymocować i coś za bardzo zdeformowany jest ten prawy wlot

> powietrza. Dodatkowo skoro auto nie jeździło to raczej nie powinno mieć "anty-kradzieżowych"

> okularów na reflektorach

> ten był "dziewiczy"

No i pozamiatane. teraz widać, że ten niby nowy może spokojnie lecieć drugą setkę. Mój kumpel jeździł takim w liceum i na studiach i w tym czasie dwa razy setke przegonił. Wyglądał niewiele gorzej a jakoś bardziej autentycznie jak na ten rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -w tylnej lampie brak wkreta.

Pewnie przy konserwacji zgubili.

> -w okol tłumika powinny byc osłony z blachy

Tak powinna być taka blacha,są nawet na nią otwory.

> -kolanko kolektora wyglada jak po solidnym przebiegu - i nie, to nie jest efekt czasu ale

> przepalenia i zmiany tłumika na inny

Tu bym się spierał.Kolanko na te lata wygląda normalnie.A żeby je przegrzać wcale nie trzeba kilka kkm zrobić.

> -gaz znacznie wytarty

Lakier na pedale gazu schodził bardzo szybko.

Mnie dziwią "czyste" śruby amortyzatorów z przodu,oraz wydaje mi się,że wkręty przy liczniku wyglądają na ruszane.

> -konserwacja?? n tu juz nic nie trzeba dodawac

> ot jest popyt na relikty PRL jest podaz, a ze taka a nie inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No mam stojącego 25 lat poloneza i jakoś jego stan nawet nie chce się zbliżyć do tego

> pomarańczowego trupa

Widziałem 10 lat stojącą Samarę,wyglądała jak panna młoda do ślubu,ale właściciel na bieżąco wszytko czyścił i nie dopuścił aby kurz i brud się zadomowił w aucie.Takie auto może i 100 lat stać,co innego odstawić w szopie/stodole/pod folią itd. i nie zaglądać do auta.

EDIT:

Ten Twój Maluch coś jeździ ,czy tylko go pucujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem 10 lat stojącą Samarę,wyglądała jak panna młoda do ślubu,ale właściciel na bieżąco

> wszytko czyścił i nie dopuścił aby kurz i brud się zadomowił w aucie.Takie auto może i 100 lat

> stać,co innego odstawić w szopie/stodole/pod folią itd. i nie zaglądać do auta.

> EDIT:

> Ten Twój Maluch coś jeździ ,czy tylko go pucujesz?

Jeździ jak jest ładna pogoda skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten był "dziewiczy"

Jeju! Łezka mi sie w oku zakręciła!

Pamiętam pierwszego rodzinnego malucha, potem drugiego, potem trzeciego (już mojego)...

Ile to dobrych (przede wszystkim) wspomnień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.