Skocz do zawartości

Skoda Rapid w wersji Spaceback


MarCo

Rekomendowane odpowiedzi

> Dokładnie.

> Dali by takiego ale jakiegoś RS i już jedmnego by sprzedali o ile cena by była logiczna

No to by sprzedali jednego. Nie opłaca się wdrażać produkcji.

wink.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja bardzo przepraszam, ale w przypadku Rapida najważniejsze są zdjęcia WNĘTRZA i co udało im się poprawić i do jakiego stopnia. To co aktualnie Rapid prezentuje we wnętrzu to dla mnie totalna taniocha bijąca po oczach. foch.gif

niewiem.gif

O TUTAJ jakiś foto ochłap pokazali, szpece od marketingu Skody potrafią budować napięcie jak u Hitchcock'a zlosnik.gif

Chyba poprawili trochę wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wnętrze bardzo ładne, stonowane, kokpit klasyczny. Naprawdę ładny.

> Ktoś w końcu się postarał.

Ten ładnie wyglądający plastik na górze tablicy rozdzielczej jest twardy jak skała. W drzwiach nie ma tkaniny, sam plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A głośno pomarzyć nie mogę?

Nie przejmuj się. Naprawdę drogie zabawki to mają ludzie, którzy są na minusie grubo więcej niż głupie 100k.

Nie ma znaczenia ile kasy masz, tylko ile zdołasz pożyczyć.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten ładnie wyglądający plastik na górze tablicy rozdzielczej jest twardy jak skała. W drzwiach nie

> ma tkaniny, sam plastik.

Ważne jak się będzie to rysować i kurzyć. Jak mało, to można to olać.

Na co mi tkanina w drzwiach? W Stilo kilka kropel deszczu i nie mogę

tego domyć frown.giffrown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i pewnie kolejny hit ?

Polacy, jak widac, polubili tansze wersje VW...

Mamy Octavie, dla tych, ktorych nie stac na Golfa, a teraz Rapida, jako wersje ekonomiczna Polo...

VW powoli aspiruje do grupy samochodow premium, a jako tansze mozna kupic te z kura na masce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polacy, jak widac, polubili tansze wersje VW...

> Mamy Octavie, dla tych, ktorych nie stac na Golfa, a teraz Rapida, jako wersje ekonomiczna Polo...

Posłuchaj marketingu Skody: Rapid jest tańszą wersją Octavii, która jak wiadomo jest tańszą wersją Passata. Stąd prosty wniosek, że Rapid jest tańszą wersją Passata.

hehe.gif

> VW powoli aspiruje do grupy samochodow premium, a jako tansze mozna kupic te z kura na masce...

Skoda w Polsce już od dawna jest premium. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja segment mam tyłku. Auto ma ładnie wyglądać. A Rapid i wygląda

> i wnętrze ma niczego sobie

Z zewnątrz ten cały Spaceback jest ok - oczywiście tylko pod warunkiem, że tą klapę szklaną zostawią.

Ale wnętrze Rapida to dobrze tylko na zdjęciach wygląda. Jak wsiądziesz to materiały trochę rażą taniością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z zewnątrz ten cały Spaceback jest ok - oczywiście tylko pod warunkiem, że tą klapę szklaną

> zostawią.

> Ale wnętrze Rapida to dobrze tylko na zdjęciach wygląda. Jak wsiądziesz to materiały trochę rażą

> taniością.

Wsiądź do mojego Stilo, to ręce Ci opadną, nie ma nic gorszego

niż to hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wsiądź do mojego Stilo, to ręce Ci opadną, nie ma nic gorszego

> niż to

Siedziałem w Stilo. IMO materiały ma całkiem niezłe jak na klasę i wiek konstrukcji. Rapid ma gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polacy, jak widac, polubili tansze wersje VW...

> Mamy Octavie, dla tych, ktorych nie stac na Golfa, a teraz Rapida, jako wersje ekonomiczna Polo...

A co w tym złego ,na to nas jeszcze stać !

> VW powoli aspiruje do grupy samochodow premium, a jako tansze mozna kupic te z kura na masce...

Jest wybór ,więc w czym problem ? alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o bagażnik to bardzo podobną sylwetkę ma Audi A3 sportback. Tam jest 380 litrów i

> raczej tyle należy się spodziewać. Fabia Kombi ma 480. Oczywiście czym innym jest ilość

> miejsca w środku.

"...Rapid Spaceback má velikost 415, respektive 1380 l..."

Źródło podałem w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem o wiele bardziej zasługuje na tą nazwę niż sedan.

> Samo auto jest o 18 cm krótsze od sedana i zapowiada się ciekawie.

> W pierwszej chwili skojarzyło mi się to z tym:

> Więcej

a mnie z tym:

Nowe_audi_sportback_Oto_5907888.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mądrać. działkowcy nie kupują 2-3 drzwiowych coupe, to po co w ofercie?

No właśnie nie ma w ofercie więc nie kupują, a dwoje drzwi + sedanopodobny bagażnik to idealne auto działkowe. Bagażnik 400-500 l pomieści sadzonki kupione w Castoramie. A na tylnych fotelach wnuki nie będą bawić się szybami i klamkami. Dziadek prowadzi, babcia ustawia navi i jest fajnie. A sąsiada z działek, który wybrał Logana zżera zazdrość, że on ma taksówkę (to nie o Tobie hehe.gif), a tu podjeżdżają coupetą, która zmienia pierwsze cyfry peselu. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZTCW to Golf i Octa sa do wyjecia w bardzo zblizonych cenach wiec ta teoria to troche z czapy.

Bzdura.

Na skodzine spokojnie dostanie sie rabat do 30%, podobnie jak na Opla...

Co do VW, to dilerzy nie daja wiecej niz 15%...

Tak wiec roznica ceny realnej to ok 15%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bzdura.

> Na skodzine spokojnie dostanie sie rabat do 30%, podobnie jak na Opla...

> Co do VW, to dilerzy nie daja wiecej niz 15%...

> Tak wiec roznica ceny realnej to ok 15%...

Dobrze, ze nie 100% rotfl.gif

Podchodzilem do Octy i nie uwazam za realne owe 30% (wiem nie umiem sie targowac). Choc fakt chcialem bide wersje za max 70tys, moze na mega wypasie i da sie te 30% urwac hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bzdura.

> Na skodzine spokojnie dostanie sie rabat do 30%, podobnie jak na Opla...

> Co do VW, to dilerzy nie daja wiecej niz 15%...

> Tak wiec roznica ceny realnej to ok 15%...

Nie wiem ile aut kupujesz na raz, ale jak ja szukałem teraz auta z kumplem to o takich rabatach w Skodzie i w Oplu można było opowiadać w kategoriach żartu hehe.gif

W VW nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się ostatnio o cenę Octavii III w wersji "Największy Opust" i z 72 tys. cena spadła do 66 tys. W tym zawierał się rabat dystrybutora, rabat jakiśtam - za kolejną Skodę w firmie i specjalny rabat od salonu.

I jakoś się tych 30% doliczyć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dowiadywałem się ostatnio o cenę Octavii III w wersji "Największy Opust" i z 72 tys. cena spadła do

> 66 tys. W tym zawierał się rabat dystrybutora, rabat jakiśtam - za kolejną Skodę w firmie i

> specjalny rabat od salonu.

> I jakoś się tych 30% doliczyć nie mogę.

Musiałbyś dostać cenę w okolicach 50 tyś.

Jakby Skoda dawała takie opusty, to w naszym pięknym kraju nie byłoby żadnej innej marki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wsiądź do mojego Stilo, to ręce Ci opadną, nie ma nic gorszego

> niż to

Stilo ma całkiem fajne materiały. Deska miękka i matowa ok.gif

Jak chcesz to Ci dzisiaj nagram filmik jakie dźwięki wydają plastiki w Mitsubishi po stuknięciu palcem. Sam twardy plastik, wszędzie.

Jak Rapid będzie miał dobrą cenę, to taki tandetny materiał nie jest ujmą, bo przecież za nic droższego nie zapłaciłeś smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i pewnie kolejny hit ?

Ten Rapid jest zupełnie jak świnka morska (ani to świnka ani morska)

Na pierwszych zdjęciach z tego wątku wygląda nawet ciekawie ale to nie jest chyba wersja produkcyjna...?

Ogólnie wygląda pokracznie ale Skoda z tego słynie że ma zachwiane proporcje w więszości swoich samochodów.

Fabia - wysoka i wąska

Octavia - wystający bagażnik wygląda niczym duży wsytając odwłok

Superb - długa i wąska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten Rapid jest zupełnie jak świnka morska (ani to świnka ani morska)

> Na pierwszych zdjęciach z tego wątku wygląda nawet ciekawie ale to nie jest chyba wersja

> produkcyjna...?

> Ogólnie wygląda pokracznie ale Skoda z tego słynie że ma zachwiane proporcje w więszości swoich

> samochodów.

> Fabia - wysoka i wąska

> Octavia - wystający bagażnik wygląda niczym duży wsytając odwłok

> Superb - długa i wąska

a jednak skodzie udaje sie od czasu do czasu sprzedac jakies auto ok.gif

pewnie kadra menadzerska kupuje dla swojej rodziny bo wiadomo ze swiadomy uzytkownik kupuje auta dojrzale ,wlasciwej marki i za godziwe[czytaj duzo tansze] pieniadze.

najgorsze jest to ze na rynkach ciut dojrzalszych niz polski skoda jest ceniona bardziej icon_eek.gif przykladowo w UK uzywana skoda octavia jest drozsza niz Vw passat no.gif normalnie jest to dramat dla przecietnego Polaka-patrioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria i tylko teoria.

Pod koniec tamtego roku kupowałem auto. W jednym salonie (Skoda & VW) miałem zrobione kalkulacje na Superba i Passata. Przy identycznym wyposażeniu, identycznym silniku i identycznej skrzyni biegów Skoda była tańsza o całe... uwaga bo kwota jest naprawdę astronomiczna... jeszcze dwa wdechy... 1500zł!!

Kupiłem... Skodę bo primo bardziej mi się podoba, secundo jest po prostu dla mnie lepsza (czyt. znacznie większa w środku) - w poważaniu miałem pseudo prestiż z posiadania Passata, że o rzekomej kurze na masce nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.